Neprilygstama lūpų priežiūra pavasarį ir artėjančią vasarą!

Makiažas ir jo atlikimas yra kupinas visokiausių taisyklių, apie kurias daugelis mūsų yra girdėjusios, tačiau viena, itin svarbi, dažniausiai yra pamirštama, o ją praleidus – rezultatas nėra toks, kokio tikėjaisi. Kas tai? Ogi tinkama lūpų priežiūra kasdien ir jų paruošimas makiažui​. O jeigu dar kalbėtume apie artėjančią vasarą, kurios metu lūpoms kenkia saulės spinduliai?. .  Aptarkime viską, ką reikia žinoti, jog lūpos būtų sveikos, gražios, lūpų dažai dengtųsi ant jų lygiai ir atrodytų tiesiog tobulai!

dailios-lupos-pagr

1. Pirmasis žingsnis tobūlų lūpų link – tai jų šveitimas. Tai – lyg kūno oda, kurią reikia šveisti du kartus į savaitę, jog pašalintum visas negyvas ląsteles, atplaišas ir jas paruoštum tolesniai jų priežiūrai.

Lūpos reikalauja kiek daugiau šveitimo nei kūno oda – rekomenduojama jas šveisti kiekvieną rytą, o tai padaryti ne tik kad nesunku, bet ir neužtrunka ilgai.

Vienas paprasčiausių būdų, kurį gali atlikti vos išsivaliusi dantis – griebk dantų šepetuką (geriausia, jei turėtumei atskirą, o ne tą patį, su kuriuo rūpiniesi burnos higiena), patepk jį vazelinu arba keliais lašeliais alyvuogių, avokadų ar kitu mėgiamu aliejumi, ir švelniai šveisk lūpas bent minutę. Tinka netgi soda, kurią berk ant šlapio šepetėlio! Kitas lengvas būdas – tai būti pasiruošusiai ilgai galiojantį pačios lūpų šveitiklį, kurį sudaro medus ir cukrus arba cukrus, aliejus bei cinamonas. Dar vienas itin populiarus lūpų šveitimo būdas – tai kilpinis rankšluostis! O jei nori save palepinti – įsigyk lūpų šveitiklį, kuriame jau viskas subalasuota Tavo tobuloms lūpoms.

2. Tolesnis žingsnis – tai lūpų maitinimas ir drėkinimas, kurį atlieka lūpų balzamas. Juo patepk lūpas iš karto po šveitimo ir bet kuriuo paros metu, kai jauti, kad reikia – tepk net tada, kada ir nereikia – kuo dažniau aplikuosi balzamą, tuo labiau Tavo lūpos bus laimingos bei apsaugotos nuo visų padarinių, kurie galėtų erzinti ar kelti diskomfortą. Rinkis tokį, kuriame būtų daugiau natūralių ingredientų, tokių kaip bičių vaškas bei įvairūs aliejai.

Mūsų patarimas – visuomet, prieš pradedant naudoti kitas makiažo priemones, lūpas patepk lūpų balzamu, kad jos gautų viską, ko jos reikia, būti minkštos bei glotnios!

 

lupos-tekste

3. Trečiasis žingsnis – vasarą lūpų balzamas turi būti papildytas UV apsauga – dažniausiai ant pakuotės būna užrašyta, kad yra apsauga ir kiek laiko ji apsaugos – paprastai tai yra ne ilgiau nei kelios valandos, tad aplikuok balzamą kaip įmanoma dažniau, kuomet esi lauke – visai nesvarbu, ar saulė šviečia, ar ne.

4. Paskutinis ir svarbiausias žingsnis, visai nesusijęs su kosmetika – žiūrėk, ką dedi į burną. :)

Vasara yra puikus metas susirūpintin savo mityba ir ją papildyti sezoninėmis daržovėmis bei vaisiais, kurie yra kupini mums reikalingų vitaminų.

Jie apsaugos mus nuo lūpų kraštelių plyšinėjimo ir trūkinėjimo, kas yra itin skausminga ir negražu, o jokia kosmetinė priemonė greitai to neišgydys, tad užbėgant už akių, pasiruošk gardžių salotų lėkštę!

 

Atidžiai atlikdama šiuos paprastus žingsnelius, galėsi džiaugtis ne tik gražiomis bei sveikomis lūpomis, bet ir itin gražiu makiažu – visos ryškios spalvos dengsis lygiai ir nepriekaištingai, o geriausia tai, jog ir išliks kur kas ilgiau nei įprastai! Visi šie patarimai gali būti naudojami bet kada, kada tik reikia, nes tai – mums naudinga ir sveika.rekomenduojame