Kosmetikos priemonės, kurias verta turėti kiekvienai merginai

Mums tikrai pasisekė – gyvename tokiais laikais, kuomet turime kone viską, apie ką tik galima pagalvoti! Kosmetikos produktų tokia galybė, kad tik spėk bandyti, bet ir tai nesuspėsi išbandyti visko visko. Ir neretai pasitaiko daugybė nusivylimų, ar ne? O dar blogiau būna tuomet, kada nusiperkame tai, ko mums visai nereikia. Tad šiandien ir atsakykime kartu į klausimą “Kokias priemones kosmetikos krepšelyje verta turėti kiekvienai šiuolaikinei merginai” ir susidarykime pirkinių krepšelį!

kosmetine-pagr-naujas

 

Pirmiausia, pradėkime nuo kūno. Kiekviena mergina turi pasižymėti tuo, jog kūno oda atrodo sveika ir glotni, tad turime išgyvendinti visus sausumus, o tam reikėtų pasitelkti gerą drėkinamąjį kremą ar losjoną. Šiuo atveju rekomenduoju rinktis ne pagal kvapą ar pakuotės grožį, o pagal atliekamą funkciją ir suteikiamą rezultatą. Kuomet naudojame priemones ant odos, tai yra jos gydymui, būtina atkreipti dėmesį į produkto sudėtį, kadangi norime ilgalaikio rezultato, ne momentinio, kuris iš pradžių gali pasirodyti itin žavus, tačiau laikui bėgant pabloginti odos būklę. Patarimas – kuomet perki produktą, užmesk akį į pirmuosius 5 – 7 ingredientus – jie turi turėti drėkinamųjų, gydomųjų, maitinamųjų ar raminamųjų savybių, tačiau jokiu būdu pirmieji negali būti silikono pagrindu, konservantai ar kvapiosios medžiagos. Žinoma, sudėtis nesibaigia pirmaisiais ingredientais, tad saugumo dėlei, peržiūrėk visą sudėtį.

Kitas dalykas, į kurį atkreipiamas itin didelis dėmesys, nors ir pati to nepastebi – tai Tavo nagai. Jei neturi laiko lakstyti į grožio salonus, tuomet pasirūpink viskuo pati. Šiame amžiuje turime visko, tačiau yra svarbūs trys dalykai nagams – tai nagų priežiūros priemonė, kuri juos gydo ir apsaugo nuo skilinėjimo ir sluoksniavimosi, taipogi gali padėti jiems augti – norint turėti gražius nagus, reikia investuoti. Kita – nagų odelių priežiūrai skirtas kremas ar aliejukas, kuris suminkština jas ir padeda lengviau tvarkyti, taipogi užkerta kelia jų plyšinėjimui. Ir paskutinioji priemonė – tai nagų lakas, kuris atlaiko ilgas dienas – netrupa, nesilupa ir panašiai. Patikėk, nereikia turėti penkiasdešimties skirtingų spalvų nagų lakų – užtenka vos kelių, tačiau itin kokybiškų ir ilgai išliekančių. Kaip ten sakoma – “rankos – tai moters grožis ir jos požiūris į tai”.

 

Toli nepabėgant nuo rankų – tai rankų kremas, kuris yra reikalingas kiekvienu metų laiku, apsaugantis jas, maitinantis ir neleidžiantis išsausėti. Tavo pasirinkimas, koks jis bus – riebus ar lengvas, greitai susigeriantis ar ne, kvapnus ar bekvapis. Kaip ir renkantis kūno kremą, taip ir čia – siūlau atidžiai peržiūrėti sudėtį, kad po to nebūtų padaryta dar didesnė žala.

Baigiant kalbėti apie kūną, svarbu turėti ir kokybiškus kvepalus. Kodėl sakau kokybiškus? Nes jų kvapas yra kitoks – išskirtinesnis, ilgiau išliekantis. Išsirink savo kvapą ir leisk žmonėms Tave atpažinti būtent pagal jį.

 

Veidui – būtina turėti makiažo pagrindą, kuris išsilaikytų visą dieną, puikiai atitiktų veido odos tipą ir svarbiausia – atitiktų odos spalvą. Na, ir dar tai, jog nebūtų jo matyti ant veido. Tai yra svarbiausi aspektai, kuriuos galima papildyti savo nuožiūra – maskavimas priklauso tik nuo Tavęs, tačiau bet kuriuo atveju, makiažas turi būti nepastebimas net iš labai arti, tačiau paslepiantis tai, ko neturi matyti priešai.

 

 

Akims – du dalykėliai. Pirmasis – tai šėšėlių paletė, kurią galėtumei naudoti kasdien. Tokią siūlyčiau rinktis žemiškų spalvų, kadangi su ja galima susikurti įvairų makiažą, tačiau nepersistengti kasdienai, taipogi tokios spalvos išryškina natūralią akių spalvą. Paletė – ne tik pinigų, vietos stalčiuje sutaupymas, tačiau ir viskas vienoje vietoje kūrybingumui išreikšti. Paletėje turi būti tiek blizgios, tiek matinės spalvos. Akys – tai sielos atspindys. O jei padarytume jį dar gražesniu, aplikuojant ilginantį, tankinantį bei ilgai išliekantį blakstienų tušą? Jau ilgus metus rekomenduojama, jog blakstienos turi atrodyti it vėduoklė ir tai tikrai įmanoma padaryti su vienu produktu. Tai tiesiog būtinas dalykas – ne tik padidins akis, bet jas ir dar labiau atvers, suteiks joms grožio.

 

Veido bruožams išryškinti, kiekviena šiuolaikinė mergina turėtų žinoti ir mokėti atlikti bent jau lengvą veido kontūravimą, tad tiek šviesinančioji priemonė (highlighter), tiek kontūravimui skirta, turi būti kosmetikos krepšelyje. Šios priemonės išryškina gražiausius veido bruožus ir leidžia susikurti iliuziją, jog turi ryškesnius skruostikaulius ar ne tokią aukštą kaktą, spindintį veidą ar putlesnes lūpas. Kasdien atlikti veido kontūravimą, itin lengvą, daug laiko neužtrunka, tačiau suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Veido užtvirtinimui, moterys turėtų turėti laiko patikrintą sausą pudrą – kiekvienos pasirinkimui, kokia tai bus – ar kompaktinė, ar biri, tačiau kiekviena turi pasirūpinti tuo, jog makiažas išsilaikytų ilgiau, nenubėgtų netinkamiausiu metu ir taipogi, nepradėtų dienos eigoje blizgėti.

 

Lūpoms – taipogi keli dalykėliai. Itin geras lūpų balzamas, kuris apsaugo nuo išsausėjimo ar suskeldėjimo, naudojamas dažnai kiekvieną dieną, ypatingai prieš kuriant makiažą ir prieš miegą, kad kitą dieną lūpos būtų nepriekaištingos. Kita priemonė – tai idealiai tinkantis lūpdažis, kurį kasdien galėtumei nešiotis savo kosmetinėje – niekada tiksliai nepasakysi, kaip diena pasibaigs – galbūt kokiame vakarėlyje? Tai nebūtinai turi būti raudonos spalvos lūpų dažas, nebūtinai ir matinis ar blizgus – svarbiausia, išryškinantis lūpų grožį.

Paskutinis dalykas, kurį būtina turėti – tai sausas plaukų šampūnas. Kuo toliau, tuo labiau jis populiarėja ir ne veltui – tai priemonė, kuri ne tik gelbėja tomis dienomis, kai nieko nespėji, bet suteikia ir daugiau apimties plaukams. Universali priemonė, kurią gali nešiotis su savimi – yra ir mažesnių pakuočių, tad apsaugai šalia, kosmetinėje, – puiki idėja ir reikalingas daiktas.

Tiek dalykų pilnai užtenka, jog kasdien galėtumei būti ne tik kad kitokia, bet ir vis labiau savimi pasitikinti. Svarbu, kad priemonės būtų itin tinkamos Tau, ilgai išliekančios ir kokybiškos. Atrodo, tiek ne daug, bet kiek daug suteikia!

rekomenduojame