21 dalykas, kurį būtina pasiimti kartu su savimi į kelionę

Artėja puikus metų laikas, kuomet vieni miestai – itin ištuštės, kiti – prisipildys smalsuoliais. Taip taip, tai – atostogos! Kiekviena iš mūsų turi deramai pasiilsėti bent savaitę, atsipūsti nuo visų darbų ir leisti sau apie nieką negalvoti, tačiau ir tam reikia pasiruošti. Tereikia turėti sąrašą po ranka, kuris gali būti lyg mažasis vadovas – kokias priemones reikėtų pasiimti, jog jų užtektų visų atostogų metu?

21-dalykas-pagrindine

Pradėkime nuo kūno priežiūros. Žinia, kad keliaujant ir taupant pinigus, daug lėktuvų neleidžia su savimi vežtis daugiau nei 100ml pakuotės, tad būtent čia pravers kelioninio dydžio priemonės ir netgi tos, kurias kaupi ir nežinai, kada jas reikės sunaudoti – tai produktų mėginukai. Kūno priežiūrai prireiks šių priemonių:

 • Kūno šveitiklis – tam, kad tolygiai įdegtumei ir kūno oda deramiau sugertų reikiamas priemones. Tokių tikrai yra pirkti mažesnėmis pakuotėmis, tačiau jei nerasi, tuomet atsipilk mėgstamiausio šveitiklio į parduotuvėse parduodamus kelionėms skirtus buteliukus.
 • Kremas su SPF – saulė tiek pavasarį, tiek vasarą yra itin kaitri, todėl reikia tinkamai apsisaugoti nuo kenksmingų spindulių. Juo teptis reikia kas kartą keliaujant tiek prie jūros, tiek einant pasivaikščioti po miestelio gatves. Patarimas – rinktis kremą, su kuriuo galėtumei ir maudytis, tačiau apsauga nedingtų.
 • Drėkinantis kremas, kuris padėtų tuomet, jei netyčia perdegtumei saulėje ir ne tik – po dušo, ypatingai vasarą, reikia kūnui suteikti daugiau drėgmės, kadangi tuomet jis itin linkęs sausėti bei pleiskanoti. Beje, padės įdegiui gražiau bei lygiau atrodyti, taipogi prailgins jo trukmę.
 • Skutimosi peiliukas, nebent esi neseniai pasidariusi depiliaciją, tuomet tikrai gali be jo apsieiti. Jei ne – jokiu būdu nepamiršk į krepšelį įsimesti šio daikčiuko, kuris yra tiesiog būtinas!
 • Drėgnos servetėlės. Jos gelbsti visada ir visur, tad turi būti tavo rankinėje.
  Apsauga nuo prakaito. Nesvarbu, kokia tai priemonė – ar purškiama, ar kreminė, ar dar kokia – svarbu, kad ji būtų.

Be šių produktų veido priežiūrai geriau net nevykti atostogauti:

 • Drėkinantis veido kremas. Jo paskirtis – tokia pati, kaip ir kremo kūnui. Kadangi laikas yra suplanuotas, rinkis tokį, kuris greitai susigeria ir neverčia Tavęs laukti. Dar geriau – jei drėkinančiojo kremo sudėtyje yra ir SPF.
 • Hidrolatas/veido drėkiklis. Atrodo, kad jo mažiausiai čia reikėtų, tačiau būtent šio produkto paskirtis yra tam, jog sudrėkintų ir atgaivintų odą bet kuriuo paros metu. Veido drėkiklis sukurtas taip, jog nesugadintų net ir įspūdingiausio makiažo, tačiau tikrai pagerinantis odos būklę.
 • Micelinis vanduo. Nėra geresnio išradimo – tai priemonė, kuri ne tik pašalins makiažą bei jo likučius, bet ir atgaivins veidą.

kelionei-tekste

Plaukams prireiks vos 3-jų priemonių:

 • Plaukų šampūno ir kondicionieriaus. Jeigu drėkinantys – dar geriau. Plaukai nuo saulės ne tik šviesėja, bet ir džiūsta, o drėgmės prisotinti produktai tikrai pagelbės šioje situacijoje.
 • Sauso plaukų šampūno. Tam, jog nepergyventumei, jei nespėsi grįžti į vietą, kurioje apsistojai, tačiau visuomet išliktumei švari ir su tvarkingai atrodančiais plaukais. Tikrai užteks kelioninio dydžio pakuotės, kadangi juo reikės ištrinti tik plaukų šaknis.
 • Plaukų galiukų aliejuko. Ne tik sutvarkys garbanas po maudynių jūroje, bet ir padės jiems gražiau atrodyti, suteiks blizgesio. Rinkis tokį, kurio sudėtyje yra natūralių aliejų – jie padeda išlaikyti drėgmę plaukuose.
  Makiažo priemonių nereikėtų pasiimti per daug – viskas turi būti apgalvota ir panaudota.

Dekoratyvinės kosmetikos sąrašas – štai toks:

 • Makiažo šepetėliai. Viskas priklauso nuo įgūdžių, tačiau kelionėje pilnai užteks turėti makiažo pagrindo šepetėlio, sausos pudros šepetėlio, kelių šepetėlių akių makiažui sukurti bei kontūravimui skirto šepetėlio, kurį galėsi panaudoti ir skaistalams padengti. Nepamiršk, kad šepetėlius galima naudoti universaliai, tik prieš tai juos reikia išplauti.
 • BB kremas. Puikiai tiks kiekvienos dienos makiažui – rinkis tokį, kuris dar turi ir drėkinančiųjų savybių, kad veiktų ir kaip veido kremas. Norint, kad jis tiktų ir vakariniam makiažui – drąsiai gali jį pasluoksniuoti ir išgauti didesnį maskavimą.
  Biri/kompaktinė pudra. Ji – suteiks matiškumo ir padės makiažui išsilaikyti ilgiau, dienos bėgyje sutvarkys ir pradedančią blizgėti T zoną.
 • Priemonės antakiams pabrėžti. Šėšėliai gali neatlaikyti kelionės, jei Tavo bagažas nebus gerai supakuotas. Užtenka tik antakių pieštuko bei antakių tušo, kuris viską užtvirtins.
 • Šėšėlių paletė, kuri turi tiek šėšėlius akims, tiek skaistalus. Paletė nebūtinai turi būti didelė, tačiau ji turi talpinti tas spalvas, kurios tiks tiek kasdieniam makiažui, tiek vakariniam. Beje, drąsiai maišyk spalvas – taip atrodys, jog paletė turtingesnė savo turiniu.
 • Kontūravimo paletė. Tai dalykas, kuris pakeičia viską ir pastaruosius metus yra tiesiog nepakeičiamas makiažo kūrime. Rinkis paletę, kurioje būtų tiek kontūravimui, tiek šviesinimui skirta spalva.
 • Blakstienų tušas. Geriausiai – vandeniui atsparus, kadangi apsaugos nuo visko – ir nuo kaitros, kuri paliečia makiažą ir dažniausiai sugadina akių makiažą, ir nuo vandens – netikėto lietaus ar maudynių jūroje. Svarbiausia – išlieka visą dieną.
 • Lūpų balzamas. Gali būti su spalva – dar pagelbės ir makiažo paįvairinimui. Itin svarbu, kad būtų maitinantis bei drėkinantis, apsaugantis nuo išsausėjimo ir skeldėjimo. Juo tepkis kaip įmanoma dažniau.
 • Lūpų dažai – dar geriau, jei tai – paletė, talpinanti bent tris spalvas, kurias galima maišyti tarpusavyje. Juk žymiai geriau vežtis paletę nei griebiant kelis skirtingus lūpdažius, ar ne?

Štai toks priemonių sąrašas, kurį turint po ranka, nieko nepraleisi ir pasiimsi viską, ką reikia turėti ir kas pravers kiekvieną dieną, leis jaustis gražiai ir savimi pasitikinčiai. 

rekomenduojame