Video: karščiausios pavasario – vasaros makiažo tendencijos su vlogere Daiva!

Kaip dar visai neseniai rašėme mūsų straipsnyje, pavasaris ir vasara – puikus metas išbandyti naujausias makiažo tendencijas. Na, o šiame filmuke siūlome iš arčiau susipažinti ir išmėginti jas pačioms. Nesijaudinkite, ant teisingo kelio Jus užves vlogerė Daiva, kuri pristato kelis jai labiausiai patikusius įvaizdžius! 

daiva-pavasario-vasaros-tendencijos

Šį pavasarį – vasarą tikrai nėra sunku tapti madinga, sekant naujausias makiažo tendencijas, kurios yra palankios kiekvienai kaip niekad! Ryškios akys, išpuoselėta, švytinti veido oda ir raudonos lūpos leis pasijausti išskirtine kiekvienai merginai ir moteriai. Tačiau viskas nėra taip paprasta, kadangi nors patarimai ir yra gerai, tačiau kartais gali pritrūkti fantazijos ir idėjų, koks makiažas būtų geriausias ir atrodytų dailiausiai…

 

Čia mes ir skubame į pagalbą, kur mūsų pagalbininkė – vlogerė Daiva – naujame savo filmuke pademonstruos kelis įvaizdžius, kurie šį pavasarį ir vasarą leis suspindėti kiekvienai.

 

Taigi dabar siūlome pasisemti idėjų pavasario – vasaros makiažui iš vlogerės Daivos: 

O jei norėsite susikurti tokius pat įvaizdžius, visas filmuke naudojamas profesionalias makiažo priemones galite įsigyti internetinėje parduotuvėje “Top Beauty”. “Sleek Makeup”, “The Balm”, “Lily Lolo” –  aukštos kokybės, puikiai pigmentuotos, natūralios sudėties, neatsiliekančios nuo naujausių mados tendencijų dekoratyvinės kosmetikos priemonės tikrai leis pasiekti geriausią rezultatą tiek įgudusioms, tiek pradedančiosioms makiažo meistrėms!

rekomenduojame