Ko gi labiausiai nori Patricija iš tinklaraščio “O jei noriu dar?”

Šįkart kviečiame iš arčiau susipažinti su šauniąja tinklaraščio apie makiažą ir kitus, kaip teigia pati, materialius dalykus – “O jei noriu dar?..” autore – Patricija. Ji – ne tik dalinasi savo apžvalgomis bei nuomone apie įvairias kosmetikos priemones, bet ir kiekviename įraše trykšta patirties gausa ir pozityvumu, kuriuo mielai sutinka pasidalinti ir su mumis savo interviu “Beauty Print” tinklaraščiui. Taigi, pradėkime pažintį nuo pokalbio apie kosmetiką, grožį ir gyvenimo būdą. . .

patricija-pagrindine

  • Jei reikėtų save apibūdinti 5 žodžiais, kokie jie būtų? Komunikabili, užsispyrusi, atkakli, pozityvi, laiminga.

 

  • Kada prasidėjo tavo pažintis su dekoratyvine kosmetika? Kokie yra tavo prisiminimai iš pirmųjų eksperimentų su makiažu?  Pažintis prasidėjo, kuomet man buvo maždaug 10 metų – dažnai tekdavo pabūti pas sesę, kuri išvažiuodama palikdavo mane vieną. Būtent tuomet prasidėdavo tikri “vakarėliai”, kuomet turėdama kelias valandas, ruošdavausi nuo galvos iki kojų galiukų, pradedant derinti jos drabužius, matuojantis, o išsirinkus ir apsirengus –  keliaudavau į vonią, kur buvo visa sesės kosmetikos kolekcija… Teko prisiliesti net ir prie “Dior” kompanijos gaminių, kas man net tuomet jau buvo didžiausias džiaugsmas – stengiausi iš savęs kurti pasaulinio lygio žvaigždę, prisidažydama taip, lyg merginos iš MTV video klipų –  juk vaidindavau, kad esu daininkė ir kaimynai turėjo puikią progą išgirsti mane dainuojant Britney Spears dainas! Ir taip… kiekvieną kartą, kuomet sesės nebūdavo namuose. Metai iš metų dažiau tik blakstienas tušu bei lūpas padengdavau lengvu blizgesiu, kol maždaug 16-kos, pradėjau rūpintis ir lygesniu veidu, padengdama jį makiažo pagrindu.

 

kaip-as-visko-noriu

 

  • Kas paskatino tavo susidomėjimą grožio blogerės veikla? Jaučiau, jog gyvenime nieko nedarau – kad ir kaip būdavo smagu leisti laiką su draugais bei grįžus žiūrėti įvairiausius serialus ar filmus, supratau, jog tai neturi jokios reikšmės. Ilgai ieškojau kur save realizuoti – mėginau ir piešti, ir groti, ir siūti, tačiau atsakymas buvo visuomet šalia manęs, tik beliko suderinti tai, ką labiausiai myliu –  rašyti, kalbėti ir bandyti kosmetikos gaminius. Ilgainiui mano puslapis išaugo iki apžvalgininkės, kuri produktą apžvelgia iš visų pusių, iki puslapių, kuriuose galima rasti straipsnių ne tik apie kosmetiką, bet ir apie mano pačios gyvenimą – man pastaruosius kur kas labiau patinka rašyti, nes žinau, kokie žmonės juos skaito ir kam tai yra svarbu. Gera dalintis viskuo, nes žinau, jog esu ne viena, turinti tam tikrų problemų ar užmiršusi, kas yra gyvenimo vertybės. Esu moteris, kuri nori palikti žymę po savęs.

 

  • Kas tau yra pavyzdys ar įkvėpėjas šioje (grožio blogų) srityje?  Deja, įvardinti šios srities profesionalų negaliu, tačiau puikiausiai galiu įvardinti tai, kas mane gyvenime įkvepia ir skatina judėti pirmyn – tai mano mama, sesė ir vyras, kurie visuomet mane palaiko, duoda drastiškų patarimų, tačiau viskas yra dėl mano tikslo. Esu tokia, kuriai rūpi kurti dėl kažko ir kad būčiau įvertinta – jei niekam nerūpės, kam kurti?

 

  • Be kokių kosmetikos prieominių negalėtum išsiversti nė dienos? Veido prausiklio – be jo nei žingsnio, nes tai yra svarbiausia veido odos priežiūros dalis. Sekantis dalykas, kuris man nepamainomas ir nėra nei dienos, kuomet nebūčiau nepanaudojusi – lūpų balzamas, kuris privalo skaniai kvepėti bei atlikti visas svarbiausias užduotis – maitinti ir neleisti lūpoms sausėti.

 

patricijosfavoritai-tekste-pakoreguotas

 

  • Kokia yra tavo įprasta makiažo rutina? Viskas priklauso nuo dienos – įprastomis dienomis, kuomet planuoju būti tik namuose – BB kremas, antakių pieštukas, blakstienų tušas ir lengvas lūpų blizgesys. Svarbesnėmis dienomis, kuomet vykstu į susitikimus ar turiu reikalų mieste – geras, mano odos tipui tinkamas makiažo pagrindas, biri pudra, antakių pieštukas ir šėšėliai, akių šėšėliai, dažniausiai nepamirštu ir akių pravedimo plunksnelės, vandeniui atsparaus blakstienų tušo, veido kontūravimo paletės su įšviesinančiąja pudra, lūpų dažų. Daugiausiai kosmetikos naudoju du kartus per savaitę – antradieniais ir penktadieniais, kuomet filmuoju video savo YouTube kanalui – tuomet ruošiuosi ilgai ir darau jau tikrą grimą.

 

  • Kada pati jautiesi gražiausia? Gal ir nuskambės banaliai, bet .. gražiausia jaučiuosi būdama su mama ir sese – prisiekiu, žinau, jog niekas manęs labiau nei jos nemyli, o gražiausias jautiesi būtent tada, kai esi tinkamoje aplinkoje, kurioje ne tik Tave myli, bet ir džiaugiasi, pagiria, apkabina ir leidžia jaustis savimi. Grožis – tai jausmas, o ne stereotipas.

 

seima-tekste

 

  • Jeigu reikėtų sukurti makiažą, kuris atspindėtų tave, koks jis būtų? Pinup arba retro makiažas. Beprotiškai myliu 20-tąjį amžių ir jaučiu, jog gyvendama praeitame šimtmetyje, būčiau tikrai savose rogėse.

 

  • Kokia savo grožio paslaptimi galėtum pasidalinti su skaitytojomis?  Nuliūdinsiu, bet jos nėra. Svarbiausia, kaip Tu jautiesi, o tai jau priklauso tik nuo Tavęs. Kai esi laiminga – viskas geriau sekasi, o kai kas nors slegia – daryk ką tik nori, tačiau gražesnė nepasijausi. Svarbu galvoti pozityviai, niekuomet nenuleisti rankų, nesureikšminti problemų ir tikėti geresne diena. Jei jaučiuosi itin blogai, žinau, jog padės tik vienas dalykas – tai maudynės duše, kuriame nuplaunu visas nesekmes, blogą energiją ir subjurusią nuotaiką, pasisemiu naujų idėjų ir “užsiklijuoju” šypseną ant veido.

 

  • Kokias makiažo priemones patartum turėti savo kosmetikos krepšelyje kiekvienai merginai? Tas, kurios geriausiai Tau tinka ir patinka, nepaisant nei kainos, nei populiarumo, nei dar ko nors. Svarbiausia turėti gerą veido valiklį, nes be švarios odos – nė žingsnio pirmyn. Iš dekoratyvinės kosmetikos – lūpdažį, kurio spalva Tau tinka tiesiog idealiai, blakstienų tušą – juk vyrą galima pakerėti tik žvilgsniu ir… kvepalus, nes tai yra neatsiejama pasitikėjimo ir nuotaikos dalis.

 

Keli Patricijos video: 

 

 

Daugiau apie Patriciją galite sužinoti tinklaraštyje “O jei noriu dar?..”

rekomenduojame

The Konjac Sponge Konjac Facial Puff Sponge with Purifying Bamboo Charcoal Veido kempinėlė su bambuko anglimi

The Konjac Sponge Konjac Facial Puff Sponge with Purifying Bamboo Charcoal Veido kempinėlė su bambuko anglimi