13 priežasčių, kodėl tavo plaukų stilistas tavęs nekenčia

Kirpėja yra labai svarbus žmogus kiekvienos moters gyvenime. Yra milijonai privalumų puikiai sutarti su savo plaukų stilistu – tada profesionalas Tavo vizitą įterpia net į užimčiausią dienotvarkę, galbūt nemokamai duoda puikių patarimų apie priežiūrą, padeda išsirinkti priemones klaidžiame plaukų priežiūros priemonių pasaulyje. Kaip elgtis kirpykloje rodos akivaizdu, bet vis vien priminsime, kaip nepavirsti kliente iš pragaro ir nesusigadinti gerų santykių su meistru.

kirpejas

1. Tu pernelyg dažnai keiti savo šukuoseną/ plaukų spalvą arba prašai NEĮMANOMO.

krysten-ritter-eyeroll-seriouly

Jei vieną dieną norisi būti tamsiaplaukei, kitą – blondinei, trečią – garbanei, tai ketvirtą – lieki be plaukų… Taip atsitiks, jei tavo kirpėja aklai vykdys visus tavo įgeidžius, kurie gali būti ne visai racionalūs. Ji tai supranta ir turi kovoti už tavo plaukus!

 

2. Praleidi savo vizito laiką ir tikiesi būti priimta tą pačią dieną.

The-Notebook-Now-Its-Too-Late-GIF

Gal ir atrodo, kas čia tokio? Turėjai būti po penkių minučių, bet nespėjai, pavėlavai penkioliką minučių, juk turėjai svarbių reikalų! Esi tikra, jog tavo kirpėja tokiai svarbiai klientei bus atlaidi ir be abejonės priims vizitui. Ir ne bet kada, o dar tą pačią dieną. Na, ir kas, kad tokių svarbių klienčių, kaip ir tu laukia dar dešimt?.. Sutik, tokioje situacijoje tikrai labiau palaikytum savo kirpėją, kas būtų, jei taip pavėluotum pas savo gydytoją?

 

3. Arba – atvyksti į vizitą per anksti.

this-is-awkwardd

Jei kirpėja sumano atvykti anksčiau, ramiai pasiruošti ar atlikti kitus darbus, o prie kirpyklos durų jos jau nekantriai lūkuriuoji tu, aišku viena – klientus priimti teks anksčiau.

 

4. Užsirašai vienai procedūrai, bet atvykusi pageidauji kitos.

anigif_enhanced-28118-1401933724-7

Ši šiek tiek siejasi su pirmąja – užsirašai nežymiai patrumpinti plaukus, o atvykusi užsimanai naujos šukuosenos ir dar šviesinimo sruogelėmis. Vizito laikas išauga dvigubai ar net trigubai. Rezultatas – ant tavęs “šiek tiek” pyksta ne tik kirpėja, bet ir kiti klientai, kurie turi gerokai ilgiau laukti savo vizito.

 

5. Aiškini savo kirpėjai, kaip dirbti savo darbą.

tumblr_mzat68xnz41rfduvxo1_500-gif

Vėlgi, turėti savo nuomonę ir pasakyti, ko tikiesi iš vizito – dažniausiai yra gerai, bet… jei pradedi įžūliai aiškinti ir nurodinėti savo plaukų stilistei, kaip dirbti savo darbą, sutik – iš jos mėgiamiausios klientės greitai gali tapti ta, kurios vizitui ji neras laiko, kadangi visos vietos “užimtos”.

 

6. Atsivedi draugų ar šeimos narių, kurie turi nuomonę apie viską.

anigif_enhanced-buzz-28099-1402011849-16

Dirbti su viena konkrečia ir įžūlia nuomone yra nelengva, tačiau jei ją dar padauginsime iš didesnio kiekio žmonių… Bus gerokai sunkiau. Kaip tau patiktų būrys kritikų, žvelgiančių tau per petį ir komentuojančių tavo darbą?

 

7. “Noriu kokios nors įdomios ir išskirtinės šukuosenos!”

giphy (1)

Optimizmas ir žaismingumas – puikus požiūris, o kur dar šioje frazėje slypintis abstraktumas! Tačiau tik ne kirpėjo kėdėje… Ar tikrai aiškios frazės – trumpai, bet ne per trumpai, noriu apimties, bet ne per daug? Ir kaip tai suprasti? O dar tai, kad neturite su savimi nuotraukos, kuri vizualiai parodytų, ko pageidaujate… Turbūt akivaizdu, kad po tokių užgaidų galite nemaloniai nustebti ir nusivilti rezultatu.

 

 

8. Kirpėjo salonas – ne vaikų darželis!

anigif_enhanced-21625-1401933874-6

Gerai, jei Jūsų plaukų stilistas myli vaikus. Bet net ir tada – budriai įvertinkite aplinką – aštrūs įrankiai kirpimui, karšti – modeliavimui, chemikalai plaukų dažymui – ar tai – tikrai saugi aplinka vaikui? Jei esate tikra, kad jis nesėdės ramiai, geriau raskite jam tinkamesnę vietą pabūti, kol lankysitės pas kirpėją arba pasiskambinkite paklausti, kokia salono politika vaikų atžvilgiu.

9. Atvyksti į vizitą ką tik iš sporto salės. Praleidusi dušą.

Gzv0Q

Taip, skubėjote, bet… asmeninė higiena – labai svarbi, to nereiktų pamiršti niekada. Juk ir Jūs nesate prakaito ir kitų kvapų, kuriuos sunkiai priskirtume aukštajai parfumerijai gerbėjai.

10. Pamiršti mandagumą.

Regina-George-Mean-Girls-Attitude-Rude

Teigiama, jog galimybė susipažinti ir pabendrauti su įvairiais žmonėmis, yra vienas iš šio darbo privalumų. Nesugadinkite to savo arogantišku elgesiu, kadangi taip privalumą paversite minusu.

11. Eksperimentuoji su savo plaukų spalva ir REIKALAUJI savo kirpėjos ištaisyti pasekmes.

Emma-Roberts-Hair-Dresser

Buvai tamsiaplaukė ir sugalvojai, kad tau tiktų šviesiaplaukės įvaizdis, o jam pasiekti puikiai pasitarnaus tavo turimi įgūdžiai ir plaukų dažai, kuriuos vėlgi, išsirinkai pati. Rezultatas – oranžiniai plaukai ir ašaros. Ir tik tada – vizitas pas savo plaukų stilistę, kad ji sutvarkytų tą “betvarkę ant galvos”, kad vėl atrodytum kaip žmogus dabar pat.

O jei dar prisidarei bėdų su neuždažomais chna dažais – stilistas net norėdamas tau nepadės, nereikalauk neįmanomo.

 

12. Esi pernelyg judri, kad ramiai išsėdėtum kirpėjo kėdėje.

beauty-school-drop-outs-grease-mtv

Tave vadina gyvsidabriu ir ne be reikalo – aplink tiek daug visko, reikia pamatyti, pačiupinėti. Negali šio savo būdo bruožo net ir sėdėdama kirpėjo kėdėje. O jei dar nuolatos kalbi telefonu, daraisi 20 asmenukių – tai tikrai erzina, ypač, kai bandai išgauti lygų kirpimą. . .

13. Kaip atrodo mano plaukų spalva?

tumblr_ncgqk4Wpg61s4hjb0o1_500

Plaukų dažymas – tikrai smagi ir įdomi patirtis, kai parinkus tinkamą plaukų spalvą, gali visiškai pakeisti žmogaus įvaizdį. Suprantama, kad nori žinoti, kaip ji atrodo iškart po dažymo. Iškart. Kai plaukai dar šlapi. Suprask, kad tada belieka vienas atsakymas – plaukai atrodo šlapi ir sunkūs. Taškas.

rekomenduojame