Tamsūs paakiai: kaip su jais kovoti?

Nesuklysime sakydami, kad tamsūs paakiai – pasaulinio masto problema. Turbūt kiekviena iš mūsų žino tą jausmą, kai atsikeli ryte neišsimiegojusi, o paakiai būna taip stipriai patamsėję, kad tenka juos slėpti po storu makiažo sluoksniu. O, kaip būtų tobula, kad visuomet atrodytume žvalios, pailsėjusios ir pasiruošusios užkariauti pasaulį! Tačiau, prieš kaltinant miegą dėl patamsėjusių ratilų po akimis, verta atsiminti, kad dažnai dėl to būna kalta ir genetika. Jei abu tavo tėvus kankino hiperpigmentacija tose vietose, labai tikėtina, kad kankins ir tave. Taip pat, su metais mažėjant odos elastingumui, vietos po akimis patamsėja. Tam įtakos turi ir tai, jei tavo oda yra plona, ypač šviesi, yra labai išryškėjusios kraujagyslės, arba dažnai trini akis pirštais. Na, bet jeigu jau skundiesi tamsiais paakiais, kaip su tuo kovoti?

miegas
Viso ko gelbėtojas meigas

Kad ir kaip tai būtų banalu, tačiau miegas iš tiesų padeda sumažinti patamsėjusių paakių problemą. Dar geriau būtų vengti miegoti ant pilvo. Prispausdama veidą ir nosį prie pagalvės, užblokuoji savo nosies sinusus. Tuomet ten ir pradeda kauptis nereikalingas skystis, patamsinantis tavo paakius. Stenkis miegoti ant nugaros, galvą padėjus ant aukštesnės pagalvės. Tokiu būdu pagerinsi kraujo cirkuliaciją.

Skysčiai ir apsauga nuo saulės
Nors negali visiškai apsisaugoti nuo patamsėjusių paakių, gali juos sumažinti. Stenkis vartoti kuo daugiau natūralių skysčių, mat tam tikruose gaiviuosiuose gėrimuose ir, pavyzdžiui, putojančiame vyne esanti druska sukelia dehidrataciją, nuo kurios tavo paakiai paburksta. Taip pat naudok švelnius veido prausiklius, visuomet naudok apsaugą nuo saulės, ir, jei tavo paakiai reaguoja į tam tikras alergijas, kreipkis į daktarą, kad jis galėtų tau paskirti geriausius akių lašus.

MISSHA Yei Hyun Cleansing Foam valomosios putos (170ml)

MISSHA Yei Hyun Cleansing Foam valomosios putos (170ml)

Holika Holika Soda Pore Deep Cleansing Oil valomasis aliejus (150ml)

Holika Holika Soda Pore Deep Cleansing Oil valomasis aliejus (150ml)

kremas
Paakių kremas tinka ne tik kam per 30

Tamsūs paakiai nėra senėjimo požymis, todėl jei manai, kad paakių kremas skirtas tik tavo mamai, labai klysti. Aš irgi maniau, kad reklamos, šaukiančios apie paakių kremus, kuriuos reikia naudoti jau nuo 23 metų, yra akių dūmimas. Tačiau gerai parinktas paakių kremas ne tik apsaugos nuo ankstyvųjų raukšlelių, bet ir ryte atgaivins pavargusias akis, o naudojamas vakare – maitins paakių odą nakties metu.

Decleor Orexcellence paakių odos priežiūros priemonė (15ml)

Decleor Orexcellence paakių odos priežiūros priemonė (15ml)

MISSHA Geum Sul Vitalizing Eye Cream kremas (30ml)

MISSHA Geum Sul Vitalizing Eye Cream kremas (30ml)

Decleor Aroma Lisse 2-in-1 Dark Circle and Eye Wrinkle Eraser paakių kremas (15ml)

Decleor Aroma Lisse 2-in-1 Dark Circle and Eye Wrinkle Eraser paakių kremas (15ml)

Greito veikimo kaukės veikia tikrai GREITAI
Jei už kelių valandų turi išbėgti į vakarėlį, ar po valandos tavęs laukia svarbus susitikimas, į pagalbą pasitelk greito veikimo paakių kaukes. Jos dažniausiai pasižymi intensyviu drėkinimu, padeda išlyginti nedideles raukšleles, o akys neatrodo tokios pavargusios. Jei nori dar geresnio efekto, prieš naudojimą įdėk kaukę į šaldytuvą. Ji geriau veiks ir labiau gaivins.

Holika Holika Prime Youth E.G.F Eye Patch paakių kaukė

Holika Holika Prime Youth E.G.F Eye Patch paakių kaukė

natūralūs produktai
Pasitelk ingredientus iš savo šaldytuvo

Jei tau verkiant reikia pagelbėti patamsėjusiems paakiams, tačiau po ranka neturi jokio super duper produkto, atsidaryk savo šaldytuvą. Filmuose rodomi ant užmerktų akių uždėti agurko griežinėliai tikrai nėra iš piršto laužta procedūra. Jie turi galingų antioksidantų, todėl padeda sumažinti odos paburkimą. Mėgsti arbatą pakeliuose? Puiku! Palik arbatos maišelius atšalti ir uždėk po akimis. Arbatoje esantis kofeinas padės tavo akims atrodyti žvalesnėms. Na, o jeigu tavo šaldytuvas tuščias, čiupk du šaukštus, palaikyk šaldiklyje ir labai nestipriai paspaudyk jais paakių zoną.

maskuoklis
Gera maskuojamoji priemonė išgelbės pasaulį

Kad ir kiek gelbėjimosi būdų būtų išrasta, kartais neturime net ir tų 5 laisvų minučių procedūroms, tačiau norime atrodyti geriausiai. Dėkokim makiažo dievams, kurie išrado maskuoklį, paslepiantį bet kokį miego trūkumą. Tačiau prieš pradėdama po akimis tepti tą pačią priemonę, kuria maskuoji nedidelį spuogelį, atkreipk dėmesį į Savo paakių odos spalvą. Jei ji kiek violetinė, rinkis geltono atspalvio korektorių. Kamuoja raudonis? Tau padės žalios spalvos korektorius. Na, o jei, kaip ir dauguma, turi pamėlusią paakių zoną, rinkis persikinės spalvos maskuoklį. Kamuoja visos šios bėdos? Ieškok korektorių paletės, turinčios visas spalvas.

The Balm timeBalm Concealer korektorius (Spalva – Light)

The Balm timeBalm Concealer korektorius (Spalva – Light)

Milani Retouch + Erase Light-Lifting maskuoklis (Spalva - 01 Fair)

Milani Retouch + Erase Light-Lifting maskuoklis (Spalva – 01 Fair)

e.l.f. Color Correcting Stick korektorius (Spalva - Orange)

e.l.f. Color Correcting Stick korektorius (Spalva – Orange)

Aistė Svarauskaitė
http://basicapproachblog.com/
https://www.instagram.com/mondayjazz/