MakeUp Eraser: ar jis tikrai veikia?

Turbūt kiekviena iš mūsų kartais pasvajoja apie produktą, kuris, grįžus po sunkios dienos, lyg ranka nuimtų visą makiažą nuo veido ir nereikėtų vargti su odos prausikliais, šlapiomis servetėlėmis bei miceliniu vandeniu. Na, tokių stebuklų greičiausiai nebūna, tačiau yra produktas, kurį pirmą kartą panaudojusi pasakiau: WOW!

2

Jei domiesi grožio naujovėmis, net neabejoju, kad esi kur nors mačiusi MakeUp Eraser: nedidelį rankšluostėlį, kurį užtenka vos sušlapinti vandeniu ir perbraukti per veidą: makiažo, sako gamintojai, kaip nebūta! Kadangi tai buvo produktas, kurio veikimu labai silpnai tikėjau, nusprendžiau išmėginti ir sužinoti ar jis tikrai veikia.

Mano nuosprendis yra trumpas ir labai aiškus – VEIKIA! Būsiu atvira – prieš jį naudojant buvau tikrai skeptiška ir netikėjau, kad mažas rankšluostėlis gali nuvalyti visą makiažą. Tačiau mano nuomonė pasikeitė vos po keletos sekundžių, kai perbraukus juo veidą makiažo visiškai neliko. Net prisitraukiau prie veidrodžio pasižiūrėti ar tikrai to makiažo nebeliko, patryniau ranka ir ką tu galvoji? Nei kruopelytės! MakeUp Eraser puikiai nuvalė visą makiažo pagrindą, antakių priemones, akių šešėlius ir net The Balm matinius lūpų dažus, kuriuos sunkiai nuvalo net atsparaus vandeniui makiažo valiklis. Kosmosas! Tiesa, kadangi savo probleminę odą prižiūriu gana atidžiai, panaudojusi MakeUp Eraser ją dar nuploviau veido prausikliu, tačiau tai tikrai nebuvo būtina.

cover

basicapproachblog aiste svarauskaite makeup eraser

Jei nesi girdėjusi apie šį produktą, papasakosiu šiek tiek daugiau. Rinkoje jis atsirado 2012-aisiais, kuomet jį sukūrė Daniel & Elexsis McCarthy. Nuo to laiko jis taip stipriai išpopuliarėjo, kad šiuo metu jis yra numeris 1 daugartinio panaudojimo makiažo valymo produktas visame pasaulyje. Na, o jei kasdien naudoji šlapias servetėles, jis ne tik padės sutaupyti pinigų, bet ir mažiau terš aplinką. Anot gamintojo, jį galima naudoti net iki 1000 kartų, o tai reiškia, kad vieną rankšluostėlį galėsi naudoti daugiau nei 2,5 metų! Manau, kad tai viena geriausių ir pigiausių investicijų tavo odos priežiūrai, tad jei dar neteko išmėginti MakeUp Eraser, nieko nelauk ir apgyvendink jį savo vonios kambaryje!

 


REKOMENDUOJAME

 

Aistė Svarauskaitė
http://basicapproachblog.com/
https://www.instagram.com/mondayjazz/