e.l.f. kosmetika: pirmas įspūdis

Jei su dekoratyvine kosmetika susiduri dažniau nei per svarbias progas bei šventes, tikiu, kad bent ausies krašteliu esi girdėjusi apie e.l.f. kosmetiką. Tai 2004-aisiais Niujorke atsiradęs prekės ženklas, kurio pavadinimas šifruojasi gana paprastai – eyes.lips.face. Vienas didžiausių šios kampanijos pliusų yra tas, kad jie parduoda kokybišką dekoratyvinę kosmetiką už itin gerą kainą. Žinoma, reikėtų nepamiršti ir fakto, kad e.l.f. gaminami produktai yra cruelty-free, kompanija savo produktų netestuoja ant gyvūnų ir palaiko tarptautinės organizacijos PETA kampaniją prieš tikrą kailį. Šį kartą turėjau progą išmėginti keletą kompanijos produktų, tad skubu dalintis įspūdžiais!

2 3 4

Pirmas produktas, kurį norėjau išmėginti buvo akių šešėlių paletė „mad for matte’’. Nors turiu labai nemažai tokių spalvų akių šešėlių palečių, tačiau kiekvieno gamintojo produkcija yra skirtinga: nuo skirtingos pigmentacijos, iki atspalvių, kurie, iš pirmo žvilgsnio galbūt atrodo vienodi, tačiau jais pasidažius išgaunama kiek kitokia spalva. Pirmas man patikęs dalykas buvo tas, kad visi šešėliai yra matiniai. Ne itin mėgstu blizgius šešėlius, todėl kasdieniniam naudojimui visuomet renkuosi matinius. Šešėlių pigmentacija yra tikrai nebloga, spalvos užtepus yra tokios pačios kaip ir paletėje, tiesiog ne tokios ryškios. Tad norint WOW efekto, visuomet patariu naudoti kokybišką akių šešėlių bazę. Bet kokiu atveju, ši paletė puikiai tiks visiems gyvenimo atvejams – su ja sukursi tiek paprastą dieninį, tiek vakarinį dūminį makiažą. Šešėlių paletei – didelis like!

1 5

Kadangi e.l.f. kosmetika yra gana nebrangi ir daugeliui prieinama, norėjau išmėginti kasdien naudojamus produktus. Todėl išbandžiau ir „Instant lift’’ antakių pieštuką bei paakių maskuoklį ir šviesinančią priemonę viename. Galiu pasakyti, kad antakių pieštukas mane net kiek nustebino. Iš pirmo žvilgsnio jis pasirodė kietokas ir, maniau, kad bus sunku juo natūraliai paryškinti antakius, tačiau nespręsk apie knygą iš viršelio. Pieštukas tikrai gražiai ir natūraliai paryškina antakius! O kitame pieštuko gale esantis šepetėlis labai pagelbės kelionių metu, kuomet norisi imamų produktų ir įrankių kiekį sumažinti kaip galima labiau. Maskuojamoji ir šviesinanti priemonės taip pat puikiai atlieka savo darbą. Nors maskuojamoji priemonė nėra labai stipriai maskuojanti ir tatuiruočių tikrai nepaslėps, tačiau puikiai užmaskuos bemiegės nakties požymius!

6 8

Paskutiniai du produktai, kuriuos man labai knietėjo išmėginti buvo makiažą užtvirtinantis purškiklis ir švytėjimo suteikianti pudra. Makiažo fiksatorius man visuomet buvo toks mistinis produktas – kaip papurškus vandenėlio gali tikėtis, kad tavo makiažas visą dieną liks vietoje? Žinok, tikrai lieka! Žinoma, ši priemonė nepaverčia jo atspariu visoms gyvenimo negandoms, tačiau tikrai galėsi ilgiau džiaugtis šviežiu makiažu. Štai švytėjimo suteikianti pudra mane domino labiausiai. Kodėl? Nes YouTube pasaulyje labai gerai žinoma grožio filmukų kūrėja Tati, turinti beveik 4 milijonus sekėjų, šį produktą labai stipriai išgyrė. Pabandžiau, ir, žinokit, tikrai WOW! Pigmentacija yra tikrai puiki, bet didžiausias šio produkto pliusas yra tas, kad panaudojusi produktą neatrodysi blizganti tarsi kalėdinė eglutė. Jis tavo veidui suteiks sveiko švytėjimo, veidas atrodys šviesiau, gaiviau, sveikiau. Puiku!

Tau dar neteko mėginti nei vieno e.l.f. produkto? Tuomet rekomenduoju skubėti rinktis produktus, nes jie puikiai atitinka kokybės ir kainos santykį!

 

Aistė Svarauskaitė

http://basicapproachblog.com/
https://www.instagram.com/mondayjazz/