Rožių vanduo ir jo panaudojimo galimybės

Rožės yra raudonos, vanduo yra bespalvis, o kai sujungi šiuos du dalykus į vieną, gauni gana galingą grožio eliksyrą, kuris drėkina ir maitina tavo odą. Rožių vanduo skaičiuoja amžius nuo savo atsiradimo, kai romėnai į vandenį bei vyną mesdavo rožių žiedlapius tam, kad susijungų su meilės deive Venera, o Kleopatra maudydavosi ožkos pieno voniose su rožėmis. Nieko keisto, kad ir šiandien rožių vanduo yra rekomenduojamas dermatologų. Yra net keletas būdų, kaip galima naudoti šį stebuklingą vandenį. Nori sužinoti, kokių? Skaityk toliau.

cover

Rožių vanduo gali nuraminti tavo odą
Vienas svarbiausių rožių vandens pliusų yra tas, kad jis pasižymi priešuždegiminiu efektu. Todėl, jei tave kamuoja tokios odos problemos kaip aknė ir jei tu ieškai natūralių odos priežiūros priemonių, rožių vanduo tikrai gali pagelbėti.

Rožių vanduo gali būti naudojamas kaip burnos skalavimo skystis
Rožių vanduo pasižymi antibakterinėmis savybėmis, kurios labai tinka burnos priežiūrai. Yra atlikta net keletas tyrimų, kurie įrodė, kad žolelių burnos skalavimo skystis su rožių vandens ekstraktu padeda sumažinti skausmą, kurį sukelia stomatitas ar opos.

Rožių vandenį gali naudoti maudynių vonioje metu
Neturi būti egiptietė, kad galėtum į savo vonią įpilti šlakelį rožių vandens. Vos keli lašeliai vandens ar aliejaus pavers tavo odą minkšta ir kvapnia.

Rožių vanduo gali būti naudojamas virtuvėje
Nors apie tai galbūt niekada nepagalvojai, bet rožių vandenį gali nauodoti ir virtuvėje. Šis ekstraktas yra tradicinis vidurio rytų virtuvės komponentas ir yra naudojamas avienos troškinyje, ryžių pudinge, salotose, ar net kokteiliuose!

Rožių vandenį gali naudoti skalbiniams
Jei kada nors Inijoje atiduotum savo drabužius į skalbyklą, greičiausiai atgautum juos kvepiančius rožėmis. Taip yra todėl, kad vietiniai drabužius dažnai lygina su rožių vandeniu.

Rožių vanduo ir šampūnai
Jei nori stipriau plaukus drėkinančio šampūno, į savo jau naudojamus produktus gali įlašinti keletą rožių vandens lašelių. Be to, kad suteiksi jiems daugiau drėgmės, kvėpėsi kaip Valentino diena

Rožių vanduo kaip makiažo valiklis
Jei įmaišysi kelis lašelius kokosų aliejaus į rožių aliejų, gausi labai puikų makiažo valiklį. Jis veiks ne tik kaip puikus valiklis, bet, tuo pačiu ir sudrėkins odą.

Ramybė prieš miegą
Jei vakarais sunkiai sekasi užmigti, pabandyk ant pagalvės užpurkšti šiek tiek rožių vandens. Malonus kvapas veikia raminančiai, todėl atsibusi pailsėjusi ir kvepianti rožėmis.

 


REKOMENDUOJAME

 

 

Aistė Svarauskaitė
http://basicapproachblog.com/
https://www.instagram.com/mondayjazz/