5 išties naudingi makiažo patarimai

Jei seki nors vieną grožiui dedikuotą Instagram paskyrą ar netyčia paspaudei patinka ant kurios nors trumpi makiažo patarimai, internetas tau neišvengiamai siūlys daugybę grožio patarimų bei priemonių, kurias reikėtų išbandyti, net jei jų neieškai. Kartais net galva sukasi nuo visų makeup hacks, tačiau tiesa yra ta, kad dauguma jų tik švaisto laiką bei produktus, o rezultatas toli gražu nėra toks, kokio visos norėtume. Kad nereikėtų gaišti daug laiko, populiariausius ir iš tiesų naudingus patarimus atrinkome mes!

1

1. Tos pačios konsistencijos kontūravimo priemonės ir makiažo pagrindas.
Jei naudoji kreminę pudrą, patartina rinktis kreminę kontūravimo paletę, nes tos pačios konsistencijos produktus lengviau padengti vieną ant kito, rezultatas būna natūralesnis.

2. Dažydamasi blakstienas tušu, šepetėlį nukreipk nosies link.
Jei iki šiol šepetėlį laikydavai tiesiai ar net šiek tiek pakreipdavai išorinio akies kampučio link, dažeisi neteisingai! Šią klaidą daro labai daug merginų ir todėl blakstienų tušo galimybės nėra iki galo išnaudojamos. Metas pakeisti savo įpročius ir, dažantis tušu, šepetėlį stumtelti į priešingą pusę, vidinių akių kampučių link, nes tai suteiks blakstienoms apimties ir padės atverti akis.

3. Maskuoklis po akimis!
Kad veidas atrodytų gaivesnis bei šviesesnis, o paburkę paakiai atrodytų mažesni ir ne tokie tamsūs, maskuoklį reikia tepti ne lanku, o apversto trikampio forma ir išsklaidyti šepetėliu arba makiažo kempinėle. Tepk keletu tonų šviesesnį maskuoklį po apatinėmis blakstienomis, nuo vidinio akies kampučio tiesia linija šalia nosies žemyn, sujunk šias dvi linijas dar viena, užpildyk gautą trikampį, viską išsklaidyk ir būsi pasiruošusi!

4. Paryškink antakių liniją maskuokliu.
Tikrai nėra lengva nusipiešti tuos nepriekaištingus  „Instagram‘o antakius“! Kad jie būtų labiau išryškinti, o kontūras tiesus bei tvarkingas, jau padažytus antakius apvesk maskuokliu ir švelniai išsklaidyk pirštais, smulkiu šepetėliu ar makiažo kempinėle. Apačioje pravedimui gali naudoti šviesesnį produktą, nes tai išryškins lenkimą bei formą. Tam padaryti puikiai tiks akių linijos arba lūpų šepetėlis.

2

5. Veido kremas ir makiažo bazė – būtini!
Prieš naudodama makiažo pagrindą, būtinai pamaitink veidą kremu ir nepamiršk makiažo bazės. Kremas apsaugos veido odą nuo išsausėjimo ir pleiskanojimo, o gruntas užmaskuos bei sutrauks poras, veidas taps lygesnis ir makiažas ne tik ilgiau išsilaikys, bet ir bus lengviau jį tolygiai paskirstyti.