Įdegis šaltuoju metų laiku: St. Moriz savaiminio įdegio putos

Net neabejoju, kad nesu vienintelė, šaltuoju metų laiku labai pasiilgstanti saulės ir negalinti žiūrėti į savo sūrio baltumo odą. Juk įdegusios mes atrodom žvalesnės, linksmesnės ir sveikesnės. Deja, lietuviški orai pasidžiaugti saule leidžia tik vasarą, o egzotinės kelionės žiemos metu nėra prieinamos kiekvienam. Bet išeitis tikrai yra! Ir ji tokia paprasta bei kiekvienam įkandama, kad neišbandyti būtų nuodėmė.

4

Man, kaip mėgstančiai save veidrodyje matyti įdegusią, bet nemėgstančiai dirbtinės saulės vonių, savaiminio įdegio kremas visuomet buvo išsigelbėjimas. Per daug neišsiplėsiu apie tai, kodėl į soliariumą pirmą kartą gyvenime nuėjau būdama 24-erių, bet visuomet bijojau visų legendomis apipintų dirbtinės saulės sukeliamų padarinių. Taip, žinau, kad dabar soliariumai yra daug saugesni, bet pašnekėkim apie tai, kas sukelia tikrai kur kas mažiau žalos, reikalauja mažiau išlaidų ir neverčia kelti kojos iš namų – savaiminio įdegio kremą. Šiuo atveju papasakosiu ne apie kremą, o apie pastarąjį savo atradimą – St. Moriz savaiminio įdegio putas, kurios jau kuris laikas nėra nukišamos į giliausią vonios spintelės kampą. Atvirkščiai – kai tik pasijaučiu per daug išblyškusi, jos visuomet ateina į pagalbą.

3 2 1

Jei kada nors esi naudojusi savaiminio įdegio kremus bei putas, matyt, esi pastebėjusi, kad jų kvapas niekada nebūna pats maloniausias. Nesakysiu, kad St. Moriz savaiminio įdegio putos yra visiškai bekvapės, tačiau jų kvapas tikrai nėra erzinantis. Antras pliusas, prie kurio prisideda ir St. Moriz savaiminio įdegio aplikatorius-pirštinė, yra tas, jog šias putas yra be galo paprasta įtrinti į odą tolygiai. Taip yra todėl, kad putos iš karto odai suteikia tamsesnį atspalvį, tad yra paprasta matyti, kurioje vietoje produktas jau užteptas. Žinoma, jei vos jomis pasitepusi nukeliausi į dušą, nuplausi visą produktą, tačiau bandant tolygiai padengti produktu visas kūno dalis, momentinis patamsėjimas labai gelbsti. O juk nė viena nenorime ryte atsikėlusios pamatyti ryškių nelygumų, ar ne? Na ir trečiasis pliusas yra tas, kad produktas netepa drabužių. Žinoma, nerekomenduoju vos juo išsitepus šokti į šviesiausius savo turimus drabužius – produktas turi gerai įsigerti, o tam, kad pamatytum galutinį atspalvį ant odos, gali prireikti 4-6 valandų. Tačiau panaudojusi jį vakare ir po poros valandų nuėjusi miegoti, ryte tikrai galėsi apsivilkti baltą palaidinę!

tan

Na ir paskutinis klausimas, kuris greičiausiai kyla kiekvienai iš mūsų: tai kokią gi spalvą rinktis? Tikrai neišsigąsk žodžio „dark’’, jei tavo odos spalva yra panaši į mano. Nuotraukoje gali matyti, kaip atrodau prieš panaudojant savaiminio įdegio putas ir kitą rytą. Tikrai nebus taip, kad kitą rytą atsikėlusi būsi panaši ne į sveikai įdegusią, o į pakeitusią rasę. Tačiau, jei tavo oda yra labai šviesi, rekomenduoju išmėginti „medium’’ spalvos produktus – tikrai nenusivilsi!

Aistė Svarauskaitė

http://basicapproachblog.com/
https://www.instagram.com/mondayjazz/

 


REKOMENDUOJAME