Makiažo akcentai jaukiausiai žiemos šventei

Atėjo gruodis ir dabar esame visos paskandintos ne tik kalėdiškoje muzikoje, supančioje mus visur, kur beeitume, bet ir idėjose ką dovanoti brangiausiems bei kuo pasipuošti per šventes. Taip jau yra, kad kartą metuose mes norime būti pačiomis gražiausiomis, nes neretai būtent per tokias progas susimatome su senai matytais giminaičiais, kurie tik ir žiūri it pro padidinamąjį stiklą narstydami Tave po kaulelį bei ieškodami ką čia pasakius. Turime užduotį – suspindėkime šiais metais taip, kad visi tik ir atsimintų mus gražiausiais žodžiais ir nenustotų kalbėti! Mes paruošėme nemažai idėjų, kuriomis nekantraujame pasidalinti – tai makiažo akcentai, kurie geriausiai atrodo būtent šv. Kalėdų metu!

Sventinis

Spindėk. Spindėk labiau už kalėdinę eglutę!
Trauk visus blizgius highlighter’ius iš stalčiaus ir pabrėžk tai, ką turi gražiausio. Nebijok jų dėti kiek daugiau nei įprastai, nes kada, jei ne dabar, turėtumei spindėti? Nežinome, ar dar reikia priminti, kur geriausiai šias priemones tepti, bet… sakoma, jog kartojimas yra mokslų motina – suteik spindesio skruostikauliams, kaktai, smakrui, nepamiršk lengvai užtapšnoti blizgučio ir ant kupidono linkio (viršutinės lūpos įdubimo), o jei nori nukonkuruoti viską viską – brauk švelnią juostelę per nosytę. Mes jau jaučiame šv. Kalėdas, o Tu?

Nepamiršk tradicijų arba ne tik makiažas svarbus
Mes vis kažkaip atkreipiame dėmesį į piktas bobulytes, sėdinčias užstalėje, kurios nesupranta šių laikų tendencijų, bet ir jas reikia pamaloninti – pasidaryk tvarkingą prancūzišką manikiūrą, kuris atrodo delikačiai ir tinka prie visko. Turi daugiau drąsos ir nori būti visuomet stilinga? Vietoje baltų galiukų, tepk ką nors blizgančio, kad ir sidabro ar aukso dalelių turintį nagų laką.

Žėrintis akių pravedimas
Taip, mes vis dar negalime pamiršti blizgučių, tad šį kartą siūlome juos dar kartą pritaikyti – tikimės, jog skaitei straipsnį apie akių pravedimo idėjas, nes ten pasakojome apie šaunią idėją – vietoje įprastinio, juodo akių pravedimo rinkis žėrintį, kurį gali pasidaryti pati dabar pat – sudrėkink šepetėlį, skirtą šitam reikalui, patepliok jį per mėgstamus blizgius šešėlius ir brėžk liniją. Reikės pakartoti kelis kartus, bet rezultatas to vertas. Geriausiai žiūrėsis auksinės, sidabrinės ir žalsvos spalvos – kaip gi kitaip, juk tai populiariausi žiemos švenčių atspalviai!

Gražiausia Kalėdų senelio draugė
Mes neįsivaizduojame šilčiausios žiemos šventės be raudono lūpdažio, kuris idealiai dera prie jaukaus balto megztinio ir tik ką aprašyto žėrinčio akių pravedimo. Rinkis tokį, kuris nebijo maisto ar gėrimų, neketina dažyti dantų ir negrąsina nubėgti tada, kai gausi svajonių dovaną. Siūlome rinktis ilgai išliekantį ir nereikalaujantį didžiulių pastangų aplikuojant, o vėliau neverčiantį ieškoti veidrodžio.

Raudonos lūpos kitaip
Taip, yra žmonių, kurie nemėgsta matinių dažų, todėl turime pasiūlymą, kuris puikiausiai tiks Kalėdoms ir tiems, kurių lūpos plonos. Kaip ten sakoma – Kalėdos yra stebuklų metas, tad laikas paputlinti ir pasididinti lūpas pačioms čia ir dabar vos vieno produkto pagalba. Patepk lūpas mėgstamiausiu raudonu lūdpažiu (žinoma, nepamiršk prieš tai pasidarbuoti su kontūro pieštuku) ir per lūpų viduriuką uždėk arba žėrinčio blizgesio su mažomis dalelėmis, arba patapšnok bevardžiu piršteliu per auksinius šešėlius ir tuomet lengvai padenk ant lūpų viduriuko. Ne tik kalėdiška, bet ir lūpos atrodo didesnės, ar ne? Dalelės atspindi šviesą, tad akivaizdžiai suteikia daugiau apimties ir iškels patapšnotas vietas.

Šventinė vakarienė su draugais
Tokia vakarienė neturėtų būti tokia pati, kaip švenčiant su giminėmis ir šeima – būk ryški, ryškiausia žvaigždė pasaulyje ir išdrįsk pasidaryti makiažą, kuriame nebūtų vieno akcento – tegul jų būna daug! Dabar į madą sugrįžo ryškus akių ir lūpų makiažas, kurį labiausiai puošia didelės ir tamsios lūpos bei auksinės detalės, dūminis ir neįprastų spalvų akių makiažas.

Vakarėliui išbandyk kažką neįprasto!
Šiais metais merginos internete kūrybingos kaip niekada! Jei ruošiesi teminiam šventiniam vakarėliui, pagalvok apie įdomesnius makiažo sprendimus: eglutės formos antakius, įvairias mažas priklijuojamas dekoracijas, nupieštas lemputes.

Christmas-Makeup christmas-tree-brows-1512681415

Snaigės, snaigės, snaigės!
Tai, ką tuoj pat perskaitysi, yra kažkas tobulo ir itin lengvai padaroma! Makiažo idėja, kurios akcentas yra akys – dūminis, neįprastų spalvų akių makiažas, kurio išorinio akies kamputyje puikuojasi snaigė. Su kuo jas nusipiešti? Su auksiniu arba sidabriniu (derink prie bendro vaizdo) akių pravedimu! Na, jau žinai, kad jei tokio neturi, gali puikiausiai pasidarbuoti ir su įprastais blizgiais šešėliais, visiškai lygiai taip pat, kaip brėžiant žėrinčią akių liniją, kurią aprašėme dar šiame straipsnyje.

Mums jau knieti nagučiai pasidaryti pritrenkiantį makiažą ir palikti visus apstulbusius, o Tave??