Skaistalai pagal Tavo veido formą ir praktiniai patarimai tobuliausiam makiažui sukurti!

Turbūt nieko nėra gražiau už moterį, kurios makiažas tiesiog nepriekaištingas – mums labai patinka tas vaizdas, kuris yra vos pastebimas, atrodo natūraliai, neapsunkinantis veido ir kuriantis iliuziją, jog moters oda yra idealiai graži pati iš savęs. O taip, tikrai suprantame, kad makiažas yra kūrybinis procesas, leidžiantis mums pateikti save pačią gražiausią, tačiau yra svarbūs du dalykai – nepersistengti ir viską atlikti teisingai.

Skaistalai pagal tavo veido forma

Manome, jog skaistalų prisilietimas ant žandukų yra viena sudėtinių dalių, tik štai kyla klausimas – kaip teisingai juos padengti, kad makiažas neprimintų matrioškos arba nesudarkytų tobulo vaizdo? Šį kartą – mūsų patarimai jums pagal veido formą, nes būtent ji mums viską pasufleruoja!
Tik… prieš tai, keletas praktiškų minčių, kurias tikrai pritaikysi skaistindama odą:

1. Išsirink tinkamą spalvą – jei oda blyški, rinkis šviesiai rožinius/persikinius atspalvius. Oda turi alyvuogių atspalvį? Pašildyk ją abrikosinėmis/koralinėmis spalvomis. Tamsioms ar įdegusioms merginoms idealiai tinka vyšniniai arba šviesiai oranžiniai atspalviai, kurie suteikia idealų spindesį ir vaiskumą.
2. Jeigu kamuoja spuogai, venk skaistalų, kurie turi spindinčių dalelių, nes pastarieji dar labiau paryškins esamą problemą. Matiniai šioje situacijoje bus puikiausias pasirinkimas.
3. Išsirink Tau tinkamą konsistenciją – tai sunkesnė užduotis nei išsirinkti spalvą. Štai sausi skaistalai yra tinkami tomms, kurios turi dideles ir išsiplėtusias poras, kreminiai pravers toms, kurių oda linkusi sausėti. Geliniai – vasariškoms dienoms, nes jie labai gražiai spindi, bet neketina greitai nubėgti.

O dabar, kimbam į darbus ir išsiaiškinam, kur gi šiuos gražiuolius reikėtų tepti būtent TAU?

Jeigu Tavo veido forma yra…

..ovali – padenk skaistalus tiesiai ant skruostikaulių. Kur tiksliai? Vietą gali rasti pirštų pagalba – paliesk jais žandukus ir pajutusi kaulą žinok, kad tai ir yra toji vieta, kurioje turėtų puikuotis skaistalai. Labai netampyk visko į šonus, orientuokis į mažą burbuliuką, neryškų ir gaiviai atrodantį.

..širdelė – kadangi Tavo veido forma yra ganėtinai kampuota, Tau reikėtų viską lengvai sušvelninti, kad kampučiai suapvalėtų. Tepk skaistalus nuo smilkinių link nosies palengva ir labai plonu sluoksniu, tuomet nusišypsok ir paskutinį akcentą dėk ant iškiliausios vietos. Svarbiausia taisyklė – nepadauginti!

..kvadrato – taip jau išeina, jog Tavo skruostikauliai yra tokio pačio pločio kaip ir smakras, tad tam, kad juos pabrėžtumei, skaistalus tepk kiek žiemiau nei skruostikauliai. Užduotis – sušvelninti veido bruožus, priemonę pasklaidyk link smilkinių.

..apvali – ji reikalauja jau atitinkamos priemonės parinkimo, bet svarbiausia, jog joje nebūtų šviesą atspindinčių dalelių, kurios dažniausiai dar labiau suteikia apvalumo/išbaigtumo iliuziją. Brauk skaistalus nuo ausies, keliauk per skruostikaulius link burnos įstrižai, tik nepersistenk – tai tik nurodymas, kuris turi sustoti ties kalnelio pabaiga. Svarbu, jog skaistalai būtų pailgi, bet jokiu būdu neapvalūs.

..pailga – nusišypsok ir ties išsikušusio burbuliuko viduriu aplikuok skaistalus, juos sklaidyk įstrižai link akių horizantalia linija. Svarbiausia, kad spalva nebūtų žemiau nei nosytės galiukas, t.y. skaistalai turi būti atitinkame lygmenyje, nes kitaip dar labiau išilginsi veiduką.

Ar nuo šiol ir jums bus taip paprasta tepti skaistalus kaip mums? Tuo net neabejojame – žiemą tik ir turime spindėti, atrodyti jaukiai ir šiltai, tad kuo daugiau mielų atspalvių, tuo gražiau!