Makiažo bazė: džiaukis gražiu makiažu visą dieną

Ar kada pagalvojai, nuo kurio žingsnio pradedi savo makiažo rutiną? Net neabejoju, kad naudoji drėkinantį veido kremą, tuomet makiažo pagrindą… Palauk, palauk, makiažo bazė taip pat būtina, bet ar jos nepamiršai? Taip, taip, jei nenaudoji makiažo bazės, dienos pabaigoje nesistebėk, kad šešėliai būna subėgę į voko raukšleles, o makiažo pagrindas tarsi „nuslysta” nuo veido. Nors taip atsitinka tikrai ne su visomis makiažo priemonėmis, tačiau net ir geriausi produktai ant veido laikosi daug ilgiau, jei prieš tai naudoji makiažo bazę.

Untitled-1

Nors makiažo bazė padeda ilgiau džiaugtis gražiu makiažu, tačiau tai tikrai ne vienintelė jos atliekama funkcija. Visų pirma, sutraukdama siauresnes poras, ji išlygina odos paviršių ir puikiai jį paruošia makiažo pagrindui. Priklausomai nuo makiažo bazės funkcijos, ji gali lyginti odą, apsaugoti nuo per didelio odos natūraliai išskiriamo riebalo išsiskyrimo bei koreguoti odos atspalvį.

Parduotuvių lentynose galima rasti tikrai ne vieną ir ne dvi skirtingas makiažo bazes, išsirinkti sunku, o naudoti – neaišku kaip. Bet viskas gana paprasta. Reikėtų nuspręsti pačiai arba pasitarti su profesionalu ir išsiaiškinti, kokią odos problemą reikėtų bandyti išspręsti renkantis makiažo bazę. Jei tavo oda per daug paraudusi, reikėtų rinktis spalvą koreguojančią bazę, jei tavo poros per daug išsiplėtusios – jas užpildančią bazę. Na, o naudojimas labai paprastas: pasirinktą bazę, panašiai kaip veido kremą, reikia paskirstyti ant jau sudrėkintos veido odos. Tačiau negalvok, kad kuo daugiau produkto naudosi, tuo geriau jis veiks. Čia viskas vyksta atvirkščiai. Užtenka vos nedidelės kruopelytės produkto. Kitu atveju, jo padauginus, produktas nesusigers ir neleis veido tolygiai padengti makiažo pagrindu.
 

Dažniausiai darydamos makiažą, renkamės bazes veido odai, tačiau reikėtų nepamiršti ir akių makiažo. Geras vokų šešėlių pagrindas padės akių makiažui ne tik ilgiau išlikti vietoje ir nesubėgti į raukšleles, bet ir padės išgauti ryškesnę spalvą. Pavyzdžiui, norėdama akių vokus padengti baltais šešėliais, daug ryškesnę spalvą išgausi tuo atveju, jei prieš tai vokus padengsi kokybiška akių šešėlių baze. Tai ypač svarbu darant ryškesnį ar spalvotesnį makiažą, kai nesinori, kad visos naudojamos spalvos galų gale pavirstų neaiškiu visų spalvų mišiniu.

 

Reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad produkto veikimas gali būti puikus, tačiau nėra patariama makiažo bazes naudoti kasdien. Taip yra todėl, kad daugelis produktų savo sudėtyje turi odai ne itin draugiškų silikonų, kurie gali kimšti odą ir iššaukti taip netrokštamus bėrimus. Tačiau, jei produktų sudėtis yra gana natūrali, jie tikrai gali tapti kasdieninio makiažo dalimi. Svarbiausia – atrasti savo odai tinkamiausią produktą, kuris kiekvieną makiažą padės paversti tobulu ir išsilaikyti ant veido ilgiau nei įprastai.

 

Aistė Svarauskaitė
http://basicapproachblog.com/
https://www.instagram.com/mondayjazz/