Korėjietiškas grožis su Holika Holika

Nuo tada, kai pradėjau kiek labiau domėtis skirtingomis makiažo priemonėmis, vis dažniau išgirsdavau, kad korėjiečių kosmetika – tikrai verta dėmesio. Girdėjau, kad jų gamybos veido priežiūros priemonės daro stebuklus, o dekoratyvinė kosmetika – puikiai paslepia trūkumus ir nepaverčia veido tarsi nutapšnotu dažų voleliu. Tačiau vien pavadinimas „korėjietiška” leido suprasti, kad Lietuvoje jos taip lengvai negausi. Na ką gi, nepraėjo nė dešimtmetis ir jos galima nusipirkti ne vienoje parduotuvėje, ar lengvai atsisiųsti internetu.

1

Taigi šiandien mano rankose atsidūrė korėjiečių prekės ženklo Holika Holika priemonės, kurios dėmesį atkreipia ne skambiais aprašymais, o žaismingomis, kiek vaikiškomis pakuotėmis. Tačiau, jei tau yra bent kartą tekę matyti kitų kiniškų/japoniškų/korėjietiškų kosmetikos produktų pakuotes, matyt žinai, kad toks yra jų stilius. Kuo mieliau, tuo geriau!

Kadangi bene mieliausia man pasirodė BB makiažo pagrindo pakuotė su katinu, šį produktą pirmąjį ir išbandžiau. Tai nėra tavo įprastas tepamas BB kremas. Jis naudojamas tapšnojant kempinėle, todėl labai sunku „paimti” jo per daug. Tekstūra minkšta, net kiek primena putų pagrindo makiažo pagrindus, todėl ant veido dengiasi labai lengvai. Žinoma, kadangi tai yra BB kremas, produktas neužmaskuos pačių didžiausių odos trūkumų, tačiau padės suvienodinti veido spalvą ir suteiks jam sveiko žvilgesio. O kai pakuotė tokia miela, norisi produktą nešiotis rankinėje ir kuo dažniau išsitraukti.

2 3

Kitas produktas, kurį išmėginau, buvo žaismingi skaistalai. Jie yra kreminiai ir tepasi panašiai kaip ir jau minėtas BB kremas. Jų tekstūra yra tokia lengva, kad užtenka šiek tiek patapšnoti kempinėle ir skruostai atrodo lyg natūraliai paraudę. O kadangi produktas yra labai lengvas, jo visiškai nesijaučia ant veido. Labai puikus produktas vasarai, kai lauke šilta ir nesinori naudoti daug ir sunkių makiažo priemonių!

4

Be šių dviejų produktų išmėginau ir dar keletą nedidelių, tačiau tokiomis pačiomis žaismingomis pakuotėmis papuoštų produktų. Vienas tokių – mažytį keksiuką primenantis lūpų balzamas, kurį labai patogu nešiotis rankinėje. Niekas net nesupras, kad čia lūpų balzamas, o tu galėsi visus nustebinti ir spalvingu pyragėliu sudrėkinti lūpas. O šį darbą jis atlieka puikiai. Taip pat išmėginau ir keletą veido kaukių, kurios, nors ir nesuteikia didžiulio efekto, tačiau maloniai sudrėkina veido odą. Ji atrodo gaivesnė ir skaistesnė! Na ir paskutinis produktas, kuris man patiko bene labiausiai buvo labai paprastas Aloe vera gelis! Atostogų Ispanijoje metu teko tokį įsigyti tam, kad nuramintų kiek per daug įdegusią odą, ir jis puikiai atliko darbą. Kadangi galime pasidžiaugti itin šilta geguže ir saulė tyko už kiekvieno kampo, šis gelis – puikus palydovas šiltuoju metų sezonu. Na, o tu ar jau mėginai kuriuos nors Holika Holika produktus?

Aistė Svarauskaitė
http://basicapproachblog.com/
https://www.instagram.com/mondayjazz/