Veido masažas ir jo nauda

Yra dalykas, kurį turi padaryti visos moterys iki vienos – tai mylėti save. Juk sakoma, kad niekas labiau Tavęs nemylės nei Tu pati, tad apart to, kad dažnai save teistumei ar lygintumei su kitomis, pakelk galvą aukščiau ir palepink vis kokia proga. Jų yra daug – išlaikei egzaminą, pakėlė algą, pakvietė į pasimatymą ir daugybė kitų, tik spėk džiaugtis. Mūsų pasiūlymas būtų atrasti kai ką labai populiaraus, ypatingo ir suteikiančio iš karto matomą rezultatą – tai veido masažą, kurio naudą įrodysime šio straipsnio bėgyje.

masazas

Kodėl veido masažas?
Neramus gyvenimo būdas, kupinas streso ir nuolatinio bėgimo, nemigos, galų gale net ir oro tarša įtakoja mūsų odos būklę ir greitesnį raukšlių atsiradimą. Rinkoje esti nemažai priemonių, kurios žada efektyviai kovoti su senėjimo požymiais, tačiau mes renkamės masažą – jis leidžia mums atsipalaiduoti, atsipūsti nuo dienos vargų, skirti laiko, prabangaus laiko, tik sau, o produktai, kuriuos naudoja masažuotoja ar kosmetologė, tepami kur kas gausiau, jų ingredientai skiriasi, yra prabangesni ir turtingesni bei atrinkti, geriau įsigeria į odą, judesiai skatina geresnę kraujo cirkuliaciją, o tai leidžia pastebėti akivaizdų rezultatą vos po pirmo karto. Ar pastebi jį po pirmojo kremo potepio?

Veido masažo privalumai
Veido masažas yra dažniausiai įvardijamas kaip profilaktinė priemonė prieš raukšles, ypatingai jei jis atliekamas reguliariai arba sesijomis, kurios apima 10 – 15 procedūrų. Taip, tiek kartų atsieina nemažus pinigus, bet grožis reikalauja investicijų. Iš karto norime pasakyti, kad nereikėtų keliauti pas tą masažistę, kuri žada mažiausias kainas – į procedūros sumą įeina ne tik naudojamas masažo kremas, bet ir kitos būtinos priemonės, kurios privalo būti kokybiškos ir sertifikuotos, taip pat specialistės darbas ir laikas. Verta, tikrai verta, nes masažas suteikia ne tik atsipalaidavimo pojūtį, bet ir sveiką spindesį odai, kurio labai pritrūksta bėgant metams, taip pat padeda ją stangrinti, padeda atgauti prarastą drėgmę ir visa tai gali privesti prie trokštamo rezultato – jauniau atrodančio veido. Nepamirštamos ir kitos kūno dalys, kurios byloja apie amžių – kaklas ir krūtinė, tiksliau krūtinkaulis, kurie taipogi masažuojami šios procedūros metu ir ganėtinai nemažai. Negalime nepaminėti ir vieno svarbesnių faktorių – veido masažas padeda kovoje su pagurkliu, kuris pasidaro vis aiškesnis metams bėgant.

Keliauk pas specialistą
Naršydamos internete galime rasti daugybę pasiūlymų ir netgi veiksmų planą, kurio pagalba galėtume pasidaryti veido masažą pačios namuose, tačiau šioje vietoje mes sakome STOP! Nesame specialistės, kurios gerai išmano odos sandarą ir vietoje raukšlių mažinimo bei jaunystės ieškojimo veidrodyje, galime prisidaryti bėdų – ištampyti veidą, pridaryti raukšlių arba dar blogiau – jas pagilinti. Veido masažas nėra toks lengvas, kaip gali pasirodyti, reikalaujantis tam tikrų priemonių, laiko, išdirbtų judesių, technikos ir keletos procedūrų, kurios paruošia veidą masažui bei jį užbaigia. Vadovaukis taisykle “Skupus moka du kartus” ir nerizikuok tuo, ką taip ilgai puoselėjai.

Kada geriausia daryti veido masažų sesiją?
Masažų sesija, kaip ir rašėme dar šiame straipsnyje, turi apimti nuo 10 iki 15 apsilankymų, kurių trukmė – apie pusė valandos, jei nenori dar papildomų procedūrų, kurios dažniausiai rekomenduojamos (šveitimas ir kaukė pagal odos tipą). Veido masažai geriausiam rezultatui pasiekti siūlomi atlikti kas dvi dienas. Sesijas reiktų atlikti kas pusę metų – rudenį, kuomet oda būna pavargusi po vasaros ir jai trūksta daugybės vitaminų ar mineralų bei pavasarį, kuomet paruošiame odą vasarai, saulei ir norime turėti lygią, spindinčią ir sveiką odą pačią iš savęs, jog nereikėtų naudoti daugybės maskuojančių priemonių kaitriomis dienomis.

Svarbūs akcentai
Masažas leistinas ir netgi rekomenduojamas visoms bet kokio amžiaus, tačiau yra keletas patarimų, kuriais turi vadovautis:
– jeigu Tavo oda yra šviesi ir pasižyminti jautrumu, informuok specialistę apie tai – ji turi parinkti tinkamas priemones bei švelniau atlikti procedūrą;
– prieš atvykdama į saloną ar kosmetologės kabinetą, būk gera – nusivalyk makiažą, nes su juo niekas nedarys procedūros, o ir laiką reikėtų gerbti. Masažistė gali nuvalyti makiažą ir privalo turėti priemonių, tačiau žinome, kad ši rutininė procedūra užima nemažai laiko, kurį būtų galima išnaudoti geriau.
– prieš masažo atlikimą masažistė turi atlikti ar bent jau Tau pasiūlyti pasidaryti veido šveitimą, nes pastarasis efektyviai pašalins negyvas odos ląsteles ir leis priemonėms, su kuriomis bus daromas masažas, kur kas geriau įsigerti bei suveikti. Tobula, jeigu po to dar 20 minučių skirtumėte Tavo veido palepinimui su kauke – spindesys garantuojamas iš karto.
– nepersistenkite. Masažas turi būti atliekamas 20 – 30 minučių ir neilgiau, nes kitaip gali gauti atvirkštinius rezultatus.
– kamuoja spuogai? Atidėk vizitą, nes masažistė neturėtų darbuotis su tokia oda, kadangi spuogai gali išplisti ir turėdama vieną dieną 3, kitą dieną gali jų rasti dešimtis, nes spuogo turinys labai lengvai gali išplisti į kitus kanalus.

Žodis pabaigai – mylėkime save, tausokime grožį ir atsiduokime procedūroms, kurios gali sugrąžinti jaunystę arba ją ilgiau pratęsti!