The Balm Cosmetics: lūpos kaip vyšnios!

Kaip tu įsivaizduoji tobulą makiažą? Daugelis greičiausiai atsakytų: tobulai padengta oda, lengvai dūminis akių makiažas, plazdančios blakstienos ir lūpos, kaip vyšnios. Ir tai iš tiesų yra tobulo makiažo formulė. Tačiau kaip atrasti būtent tuos produktus, kuriuos panaudojus nereikėtų paranojiškai kiekvieną minutę galvoti, ar tavo juodas akių pravedimas neatsidūrė po antakiais, o lūpų dažai – ištekėjo už kampučių? The Balm turi atsakymą!

2

Aš pati, asmeniškai, labai mėgstu žaisti su skirtingomis akių šešėlių spalvomis bei spalvotais ir ryškiais akių pravedimais, bet prisibijau ryškių lūpų dažų. Kodėl? Nes niekuomet neatradau produkto, kuris po pirmo kąsnio neištartų „sudie” ir neverstų manęs kas penkias minutes tikrinti ar lūpų makiažas vis dar vietoje. O šventėje, renginyje, ar vakarėlyje, juk tikrai nesinori dažnai bėgioti į moterų tualetą ir stypsoti prie veidrodžio, ar ne? Būtent todėl, kad esu susidūrusi su prastomis priemonėmis, lūpų dažų dažniausiai vengiu ir vietoje jų renkuosi paprastą lūpų balzamą.

Bet juk visos kartais norime šventinę suknelę papildyti puikiu makiažu, ar ne? Būtent todėl ir aš kartais dažau lūpas, tačiau renkuosi matinius lūpų kremus, kurie man atrodo saugesni nei lūpų dažai. Todėl šį kartą pasirinkau išmėginti The Balm matinį lūpų kremą ir The Balm lūpų pieštuką. Užbėgdama įvykiams už akių pasakysiu, kad produktas laikosi tikrai labai gerai ir nusivalo gana sunkiai, tad prieš dažydama juo lūpas gerai pagalvok, ar tikrai šiandien nori puoštis būtent tokios spalvos lūpomis. Tik prisimink – jei nuotaika gera, raudonos lūpos yra privalomos!

Produktų aplikacija yra labai paprasta ir lengva. Lūpų pieštukas – minkštas, labai malonios tekstūros, tad lengvai slysta per lūpas ir nesunkiai nupiešia tobulą kontūrą. Matinis lūpų kremas, visų pirma, kvepia nuostabiai! Nesu turėjusi lūpų dažų, kuriuos naudojant norėtųsi dar ir kartas nuo karto pauostyti. Produktas puikiai pateisina pavadinimą „kremas” ir išties lengvai padengia lūpas. Liaudiškai sakant, slysta lyg sviestu būtų patepta!

1

3

4

Norėdama kuo geriau patikrinti produktą, tam pasirinkau ne paprastą darbo dieną, o Velykų sekmadienį. Žinojau, kad reikės ir prie stalo pasedėti, ir apie gyvenimą su artimaisiais pašnekėti, ir su vaikais pažaisti. Lūpas pasidažiau apie 11 valandą ryto, prieš sėsdama prie stalo. Tikrai nebandžiau valgyti kuo atsargiau, kad tik nepaliesti lūpų dažų, tačiau elgiausi taip, kaip elgčiausi pasidažiusi lūpas raudona spalva. Visą tą laiką daug šnekėjau, juokiausi ir užkandžiavau. Po pietų lūpų dažai buvo vos pasitrynę ties kampučiais ir šiek tiek ties viduriu, tačiau tai nebuvo ta situacija, kurią norėtųsi kuo greičiau patvarkyti. Na, o vakare, apie 21 valandą, kai jau ketinau nusivalyti makiažą, lūpų dažai buvo kiek daugiau pasitrynę ties viduriu. Norint ir toliau atrodyti nepriekaištingai, būtų užtekę vos kartą perbraukti produktu per lūpas ir makiažas būtų atrodęs visai taip, kaip ryte. Dar vienas dalykas, kuris rūpi perkant matinius lūpų dažus – išsausėjimas. Esu turėjusi keletą matinių produktų, kurie labai sausina lūpas ir po kurio laiko lūpų dažus tiesiog norisi nusivalyti. Su The Balm lūpų kremu to nepajaučiau visą dieną, tad produktas tikrai nėra sausinantis. Jis yra ryškus, ilgai išliekantis ir paverčiantis tavo lūpas atrodyti puikiai visą dieną, tad jei tokio rezultato nepadėjo išgauti nei vienas prieš tai mėgintas produktas, labai rekomenduoju išmėginti The Balm!

 

Aistė Svarauskaitė
http://basicapproachblog.com/
https://www.instagram.com/mondayjazz/