Vikės makiažas Valentino dienai su W7

Valentino diena yra viena iš tų, kai kiekvienai norisi atrodyti gaiviai. Būtent tam ir yra skirtas Vikės makiažas, kuriam atlikti ji naudojo W7 kosmetikos priemones. Oranžinių atspalvių akių makiažas atrodo žaismingai, o švytėjimo suteikianti pudra suteikia gaivumo! Apsiginkluojame makiažo priemonėmis, šepetėliais ir žiūrime, ką mums paruošė viena populiariausių lietuvių merginų Youtube platformoje!

W7 Cosmetics prekės ženklas gyvuoja nuo 2002 metų. Firma siekia, kad kiekviena moteris turėtų didelį aukštos kokybės kosmetikos pasirinkimą už prieinamą kainą. W7 turi platų asortimentą, kuriame yra makiažo pagrindų, pudrų, lūpų dažų, šešėlių palečių ir t.t.

Mums labai svarbi ir prekės ženklo filosofija, nes W7 produktai nėra testuojami su gyvūnais, o visai neseniai kompanija išleido veganiškų produktų liniją – tai reiškia, jog produktų gaminimo procese dėl įvairių bandymų ne tik nebuvo skriaudžiami gyvūnai, bet kosmetikos sudėtyje nėra ir gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių, tokių kaip bičių vaškas ar panašiai. `

2018 metais Top Beauty beglobių gyvūnų prieglaudoms skirs 1% visų parduotų produktų iš Veganiška kosmetika bei Draugiška gyvūnams kosmetika kategorijų. Visus, kuriems yra svarbi etika, kviečiame rinktis atsakingai, prisidėti prie iniciatyvos ir sekti mūsų tolimesnius veiksmus socialiniuose tinkluose.

 


REKOMENDUOJAME