Kerastase Elixir Ultime – visų liaupsinama plaukų priežiūros linija

Turbūt ne kartą esi girdėjusi posakį, kad plaukai yra vienas svarbiausių moters aksesuarų. Tai vienas pirmųjų dalykų, kurį pastebi į tave žiūrintys žmonės, todėl, norėdama visuomet atrodyti gerai, turi nepatingėti savo plaukams skirti kiek daugiau dėmesio nei manai, kad jiems pakanka.

1

Per daugybę metų esu išbandžiusi nesuskaičiuojamą galybę plaukų priežiūros priemonių ir jau spėjau įsitikinti, kad niekas per naktį nepavers tavo plaukų panašiais į tuos, kuriuos matei žurnale. Tačiau tikrai yra tokių, kurias panaudojusi įsimylėsi savo plaukus iš naujo! Sekant daugybę grožio tinklaraštininkių ir video blogerių ne kartą susidūriau su Kerastase Elixir Ultime prabangiomis plaukų priežiūros priemonėmis, kurios, atrodo, abejingų nepalieka. O toliau, žinai kaip būna su mumis moterimis – taip stipriai susidomi, kad norisi viską kuo greičiau išmėginti pačiai.

Šį kartą mano rankose atsidūrė plaukų kaukė ir prabangus daugiafunkcis aliejus. Labai norėjau išmėginti ne vieną linijos priemonę, bet bent dvi. Kodėl? Todėl, kad beveik prie visų priemonių galima pastebėti prierašą „naudok su tos pačios linijos šampūnu“, „panaudojus šį kondicionierių, naudok tos pačios linijos aliejuką plaukams“ ir panašių. Ar tikrai priemonių suteikiamas rezultatas skiriasi, jei naudoji ne vieną, o keletą tos pačios linijos produktų? Na, bet apie viską nuo pradžių.

3 4

Gamintojas nurodo, kad plaukų kaukė padeda sugrąžinti gyvibingumą ir sveiką blizgesį nušiurusiems, pažeistiems, sausiems plaukams. O štai aliejus sudrėkina ir pamaitina plaukus, apsaugo juos nuo karščio, jie tampa žvilgantys ir mažiau pučiasi. Skamba kaip svajonių rinkinys!

Abu produktai yra ypač prabangiose, gražiose pakuotėse, kurių tikrai nesinori slėpti giliausiame stalčiaus kampe. Plaukų kaukė yra gana tiršta, todėl nebus taip, kad netyčia panaudosi daugiau nei reikėtų. Užtenka labai nedidelio kiekio, kurį reikia paskirstyti per plaukų galus ir palikti 5 minutėms. Kokie mano įspūdžiai? Panaudojus kaukę jau daugiau nei 5 kartus, galiu pasakyti, kad plaukai iš tiesų tampa daug minkštesni, paklausesni ir labiau žvilga! Užskaityta!

56

Plaukų aliejus, taip pat, yra gana tirštas, todėl užtenka vos vieno didesnio spustelėjimo, kad galėtum juo ištepti visus plaukų galus. Aliejų naudojau ant beveik išdžiovintų plaukų, o jam įsigėrus tęsiau plaukų formavimą karštomis žnyplėmis. Pabaigusi visas grožio procedūras atrodžiau taip, lyg būčiau ką tik išėjusi iš kirpyklos! O juk tikrai esi bent kartą pasvajojusi, kad kasdien atrodytum taip, lyg ką tik iš grožio salono, ar ne?

Kadangi jau po pirmųjų naudojimų priemones tiesiog įsimylėjau, sugalvojau padaryti nedidelį eksperimentą ir pamėginti naudoti jas atskirai. Vieną kartą naudojau tik plaukų kaukę, o kitą – tik aliejų. Ir, nors skirtumas buvo nedidelis, tačiau jį tikrai pastebėjau. Panaudojus tik kaukę plaukai buvo minkštesni nei įprastai, tačiau labai pasigedau papildomo žvilgesio ir glotnumo. Visas liaupses jau skyriau prabangiam aliejui, tačiau kitą kartą panaudojusi vien jį, pastebėjau, kad plaukai buvo kietesni nei tą kartą kai naudojau plaukų kaukę. Tad naudojant abu produktus kartu, rezultatas būna tikrai daug geresnis! Tad, jei dar neteko išmėginti šių produktų, tikrai rekomenduoju juos įtraukti į savo plaukų priežiūros rutiną ir džiaugtis tokia šukuosena, kuri beveik primena tas nuglotnintas nuotraukas iš žurnalų puslapių!

Straipsnio autorė Aistė Svarauskaitė
http://basicapproachblog.com/
https://www.instagram.com/mondayjazz/

 


REKOMENDUOJAME