Tobulas akių pravedimas – idėjos, kurios pravers VISADA

Šiais ir pastaraisiais metais socialinės medijos tiesiog lūžta nuo visokiausių makiažo idėjų, naujienų – kontūravimas visoms gerai pažįstamas ir jau beveik įaugęs į kraują taip, kad visos kasdien bent lengvai paformuojame veido formą, strobingas – irgi turi savo fanių ir ganėtinai nemažai, nes visos gi norime atrodyti kaip įmanoma jauniau! Kodėl šios technikos nepaliko abejingų? Nes bent jau šiuos du dalykus yra super lengva pasidaryti, tačiau vienas seniausių akcentų vis dar daug kam nepavyksta, kad ir kaip besistengtume ir dažnai nuleistume rankas, nors moterys tai daro mažų mažiausiais tūkstančius metų. Nemeluojam! Tai akių pravedimas! Ir iš karto jums siūlome kai ką: sutarkime, kad dabar ir visiems laikams išmoksime pasidaryti gražią liniją, gerai? Paruošėme daugybę atsakymų į populiariausias daromas klaidas, kurios ne vieną mūsų persekioja tam, kad tobulybė būtų pasiekta!

eyeliner

Dreba rankos?
Liniją nupiešk su juodu pieštuku ir tik tada, kai būsi patenkinta vaizdu, kurį matai, brėžk su skysta priemone. Kur kas lengviau užpiešti ant to, kas yra jau padaryta tiksliai nei bandyti ir bandyti, o po to stebėtis “kaip gi čia man gavosi pandos akys?”.

Užkritę akių vokai?
Geliniai akių pravedimai, kuriuos randame indeliuose, o ne tūtelėse, yra tikrai ne Tavo nosiai, nes kaip mat išsuteplios ir dalis vokų. Rinkis flomasterinio tipo arba tuos, kurie išlieka ilgai, o dar geriau, jei yra atsparūs vandeniui – tokie nenuliūdins niekada ir išliks iki pat dienos pabaigos.

Atsibodo juodas akių pravedimas?
Išbandyk vizažistų mėgiamą techniką – sudrėkink šepetėlį, patepliok jį į mėgstamus šešėlius ir brauk liniją palei blakstienas. Pats laikas sužibėti auksinėmis, žaliomis ar violetinėmis spalvomis, kurios dar geriau išryškins Tavo akis arba netgi taps pagrindiniu makiažo akcentu.

Nori gelinio akių pravedimo, bet neturi? Pasidaryk pati!
Būdas drąsus, bet visuomet pasitvirtinantis – griebk mėgiamą akių pieštuką, pakaitink jį su žiebtuvėliu kelias sekundes, išbandyk ant rankos ir tuomet piešk ant akių. Būtinai prieš tepdama ant akių, pasižiūrėk, ar pieštukas nėra karštas.

Svajoji apie preciziškai ploną akių pravedimą?
Paprasčiausias būdas tokią liniją nubrėžti yra toks – piešti liniją iš vidinės pusės – tai ne tik gražiai atrodys, bet suteiks iliuziją, kad turi daugiau blakstienų, tačiau nepersistengei atlikdama makiažą. Tiesa, šio būdo dažnai nenaudok, nes jis gali dirginti akis, tačiau švenčių proga vizažistai visuomet taip daro.

Sunku nubrėžti tiesią liniją?
Populiariausias patarimas – lengvais ir mažais taškiukais padėliok liniją palei blakstienų liniją ir vėliau viską sujunk. Ar tik neprimena vaikiškų žaidimų, kuomet reikėjo sujungti taškiukus ir gaudavome paveiksliuką? Taip ir yra!

Ideliai tiesios strėlytės paslaptis – vizitinė kortelė
Nubrėžusi norimo storio liniją susiduri su problema, kaip gi užbaigti viską taip, kad atrodytų tobulai aštriai? Dėk vizitinę kortelę prie apatinių blakstienų linijos, kad sudarytų lygią liniją ir iliuziją, kad jas prailgini link antakio ir brėžk priemone palei kortelę. Atitrauk ir išorinį linijos kamputį gražiai sujunk su tuo, ką nupiešei palei viršutines blakstienas.

Strėlytė per stora?
Yra du būdai, dėl kurių akių apvadai atrodys plonesni – maskuoklio ir teptuko duetas arba kūno spalvos pieštukas, kuriuo gali išlyginti rezultatą ir gauti norimą rezultatą. Nepamiršk vėliau tos vietos, kur taisei klaideles, užfiksuoti su biria pudra, nes žinome, kad ypatingai maskuokliai, mėgsta nubėgti.

Blizgantis akių pravedimas per minutę
Nubrėžk liniją su įprasta akių pravedimo priemone, palauk, kol išdžius ir su plonu teptuku uždėk lengviausią sluoksnį mėgstamų blizgučių ar žėrinčių šešėlių.

Preciziškos strėlytės galiukas vienu mostu
Apart to, kad pieštumei liniją nuo vidinio akies kampučio iki pačios pabaigos, sustok ties išoriniu kampučiu ir keisk kryptį – jei brėžei į išorę, dabar nuo atitinkamo/pasirinkto taško ant voko brėžk liniją į akies pusę, taip sujungdama visą bendrą vaizdą.

Nepakankamai ryški akių pravedimo priemonė?
Būna ir tokių – prieš brėždama liniją, nupiešk ją baltu pieštuku ir tuomet naudokis akių pravedimo priemone. Balta spalva idealiai išryškina visas spalvas!

Vistiek niekaip neišeina nubrėžti tobulai gražios linijos?
Viena mūsų kolegių pataria – pirmiausia pasidažyk blakstienas ir tik tada brėžk liniją palei jas. Aplikatorius turi kur atsiremti, tad ir rankos mažiau dreba, kur kas lengviau piešti, kai žinai, kad gali reguliuoti linijos storumą pati ir nieko nebijoti. Išbandyta šimtus kartų ir nė karto nenuvylę!

Viliamės, jog šis straipsnis Tau buvo labai vertingas ir pateisinantis lūkesčius. Pats laikas ne tik išmokti, bet ir pasisėmus idėjų, jas įgyvendinti!