Profesionalios plaukų priežiūros priemonės. TOP10

Jau ilgą laiką visos geriausios profesionalios plaukų priežiūros priemonės yra pasiekiamos beveik kiekvienam. Šiandien aš, Top Beauty e-komercijos projektų vadovė Eglė Tertelė, pristatysiu savo asmeninį puikiausiųjų dešimtuką. Su http://www.topbeauty.lt draugauju jau trejus metus, tad per tokį laiko tarpą turėjau progą išbandyti galybę produktų. 

Eglė bp

Iškart teisinuosi, kad plaukų priežiūros priemonės – labai subjektyvus dalykas. Mano plaukai gan problematiški – šviesinti, labai besiveliantys, sausais galais ir riebesnėmis šaknimis. Be to, nukentėję nuo milijono eksperimentų, tokių kaip cheminis sušukavimas (to nelinkiu niekam kartoti) iki dažymo praeityje visomis įmanomomis spalvomis.

Kerastase Elixir Ultime prabangus daugiafunkcis aliejus (100ml)
Šitą priemonę statau į pirmą vietą, ji to verta. Beje, aš niekada nebuvau aliejų fane – nors turėjau daugybę, visus juos galiausiai atiduodavau arba mamai, arba draugėms. Nesusigerdavo, riebindavo plaukus ar, rodos, visai dienai likdavo ant rankų… Elixir Ultime nelieka amžinybei ant rankų, greitai įsigeria ir panaudojus plaukai iš tikrųjų blizga, žvilga ir atrodo puikiai, geriausia – neapsunkina. :)

Jei dar kyla abejonių, tai jis naudojasi labai ekonomiškai, baiginėju pirmą pakuotę, pakako metams. Užtikrintai pirksiu antrą.

J Beverly Hills Platinum linija: šampūnas, kondicionierius bei aliejus

Pabandžiau mėginuką ir negalėjau atsispirti. J Beverly Hills Platinum yra viena naujausių prabangiausių mūsų turimų linijų ir jau po vieno naudojimo supratau – šitos priemonės skirtos man. Stipriai atstato, bet neapsunkina, lengvina išsišukavimą.

L’Oreal Professionnel Absolut Repair Lipidium kaukė
Šią kaukę turiu jau mėnesį ir naudoju šiuo metu, beveik baigiau. Kadangi visai neseniai kirpėja mane gąsdino sausėjančiais plaukais, kaukę tepdavau kiekvieno plovimo metu. Jei noriu tądien gražiai atrodyti, stengiuos ratu aplenkti plaukų šaknis. Kaukė stipriai maitina ir sunkina, plaukai būna mažiau purūs.

Eglė bp 2

REF sausas šampūnas
Aš viena iš tų merginų, kurios kartais renkasi sausą šampūną ir papildomas 15 min. miego. Pati suprantu, kad piktnaudžiauju šiuo produktu, gal dėl to ir tenka naudoti stiprias kaukes. Visgi, iš visų bandytų (o jų buvo daaaaug) man REF sausina mažiausiai ir puikiai atlieka savo darbą.

Dessata
Tai pirmasis dalykas, kurį gavau dovanų pradėjusi dirbti su Top Beauty. Kaip jis palengvino mano gyvenimą! Turiu siaubingai besiveliančius plaukus, tad su įprastais šepečiais juos labai žalodavau. Dessata šepečių dabar turiu tris – vieną mini rankinuke, vieną darbe ir dar kitą namuose.

Matrix Total Results Moisture Me Rich Moisture Cure 2 fazių purškiklis (150ml)
Vienas iš produktų, kurį naudoju ne visai pagal paskirtį. Purškiu tiek ant šlapių, tiek ant sausų plaukų prieš šukavimąsi, kad padėtų išnarplioti raizginius. Padrėkina ir visiškai neapsunkina, kuo pasižymi retas nenuplaunamas produktas.

CHI Thermal Styling Shine Infusion purškiamas plaukų blizgesys (150ml)

Produktas, labai praverčiantis ypatingomis progomis. Viens du ir plaukai žėri. :)  Turi vieną rimtesnį minusą – apsunkina, taigi nerekomenduočiau naudoti prie šaknų.

Rinkinys: Sebastian Penetraitt šampūnas ir kondicionierius (250+250ml)
Sebastian yra mano meilė ir nesuprantu, kodėl jie niekad neatkreipia jūsų dėmesio ir nėra patekę tarp perkamiausiųjų. Pamenu seniai seniai išbandžiau šampūno mėginuką ir po jo plaukai atrodė pasakiškai. Ir tą padarė vien šampūnas, tad jo ir kondicionieriaus duetas daro stebuklus.

Kardashian Beauty K-Body Volume plaukų putos (284g)
Niekada nebuvau Kardashian klano didžiausia fanė, tad ir į priemones žiūrėjau įtariai. Visgi, smalsumas nugalėjo, išbandžiau plaukų putas. Jos NUOSTABIOS! Plaukai purūs ir žavingi išlieka visą dieną.

REF Weightless Volume šampūnas (285ml)
REF mano favoritas jau ilgą laiką. Patikimas ir saugios sudėties nesunkinantis šampūnas kasdienai turi pastovią vietą mano vonios spintelėje.