Kokių makiažo klaidų nedaryti 2017-taisiais?

Ryškus makiažas – kiekvienos merginos saldi nuodėmė ir vaikino košmaras. Visos galėtume vieningai sutikti, jog makiažo tendencijas mums padiktuoja garsenybės bei podiumus minančios gražuolės, kurias nepriekaištingai papuošia profesionalai. Gatvės mada mums kasmet parodo, jog dauguma tendencijų tampa nevaldomos – dirbtinai storų ir ryškių antakių vaizdas neišblunka iki šiol. Vakarui su merginomis šiemet rinksimės ryškias lūpas ar žaismingus akių šešėlius, o kai kuriuos makiažo mylėtojų pamėgtus akcentus teks pamiršti. Daugelis didžiųjų makiažo klaidų jau yra žinomos, todėl šį kartą aptarsime kiek subtilesnius variantus.

straipsniuiYra keletas tendencijų, kurios nuolat pasikartoja merginų grožio rutinoje ir tikrai ne visos apie jas susimąsto, todėl skubame į pagalbą:

  • Pirmoji klaida, kurią daro daugelis merginų, yra bronzanto naudojimas vietoj veido kontūravimo priemonės. Bronzantu veidas yra švelniai dengiamas ten, kur jį paliestų saulės spinduliai, todėl dažniausiai ši priemonė būna šilto atspalvio ir blizgi, kai tuo tarpu kontūravimui yra naudojamos šaltų atspalvių makiažo priemonės, nes jomis yra kuriami šešėliai. Kai šios taisyklės nesilaikoma, veido bruožai yra iškraipomi, atrodo nenatūraliai ir neskoningai. Juk oranžinis veidas niekada neatrodo patraukliai?
    Žinoma, bronzantą galima drąsiai naudoti ir veido kontūravimui, bet tik tuo atveju, jei jis matinis ir ne tokio intensyvaus oranžinio atspalvio. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į savo odos toną ir bet kokį produktą taikyti prie jo.
  • Lūpų apvedimas pieštuku virš lūpų linijos. Visos norime putlių lūpų ir bandome įvairiausiais būdais tai pasiekti, tačiau, netinkamai apvedžiotos, jos tikrai sulauks nepageidaujamo dėmesio, o dar jei lūpų pieštukas daug tamsesnis už lūpų dažus! Daug geriau būtų rinktis tokio pat atspalvio kaip lūpų dažai arba tonu tamsesnį lūpų pieštuką ir išryškinti natūralią savo lūpų formą, pataisant tik asimetriškas vietas.
  • Švytėjimo suteikiančios pudros perteklius. Daug tokios pudros sluoksnių ant kaktos, nosies, skruostų ir kitų vietų sukuria riebios bei prakaituotos odos iliuziją, veidas tampa panašus į disko kamuolį. Gaiviai atrodantis spindesys ant skruostų ir nosies galiuko nesugadintų nė vieno makiažo, bet pastaraisiais metais jo buvo daugiau nei reikia.
  • Paskutinė klaida, kurios nebereikėtų kartoti šiais metais, yra per šviesus maskuoklis, naudojamas pašviesinti sritims po akimis, ant nosies, kaktos, smakro bei žandikaulio linijos. Prieš penkis ar septynis metus tai buvo makiažo naujovė, tačiau darbar atėjo laikas ją užmiršti, nebent, žinoma, tavo oda yra itin šviesi ir toks atspalvis paprasčiausiai tinka. Merginų pamėgtas praktiškai baltas maskuoklis sukuria didelius kontrastus, kurie ne paryškina veido bruožus, o juos keičia. Tai, beje, visada yra pastebima.

REKOMENDUOJAME