Žavingos šukuosenos pavasariui

Visos merginos bei moterys nori pavasarį pasitikti atsinaujinusios garderobą, galbūt papildžiusios makiažo kolekciją arba tiesiog pakeitusios šukuoseną. Senovės Egipte būtent plaukai buvo intymiausia kūno dalis, o juk ir dabar sakoma, kad jie sudaro pusę moters grožio. Kokias šukuosenas galėtum išbandyti šį pavasarį? Jei nori atrodyti stilingai bei, žinoma, neatsilikti nuo mados, turime keletą puikių pasiūlymų ir tam nebūtinai reikės kirpti ar dažyti taip mylimus plaukus! Taigi, žavingos šukuosenos pavasariui: 

pav

  • Aukštai surišta arklio uodega. Šiais metais ji gali būti susivėlusi, banguota ir puri arba tobulai ištiesinta ir sulaižyta taip, kad nė vienas plaukelis nebūtų ne savo vietoje. O geriausia, kad galima puikiai išsiversti turint tik įbraukiamus į plaukus segtukus, gumytę ir plaukų laką. Kitaip tariant, visas reikalingas priemones kiekviena ras savo grožio kampelyje namuose. Taigi, laikas garbanoti, tiesinti ir šiaušti! Tobulam rezultatui pasiekti, į pagalbą galima pasitelkti ir plaukų putas, laką, modeliavimo ar tiesinimo priemones.

L'Oréal Professionnel Infinium hairspray Extra Strong plaukų lakas 500ml

L’Oréal Professionnel Infinium hairspray Extra Strong plaukų lakas 500ml

  • Tobulai ištiesinti plaukai. Perskirti per vidurį bei nepriekaištingai tiesūs plaukai padės atrodyti kaip ką tik nužengusiai nuo podiumo ir tikrai neatrodys nuobodžiai. Tokia šukuosena visada atrodys tvarkingai, solidžiai, tiks tiek susitikimui darbe, tiek vakarėliui su merginomis iškart po jo.
  • Plaukai, perskirti šone. Šis stilius patiks toms, kurios nuolat skuba ir neturi laiko ilgai sėdėti prieš veidrodį, nes tereikės plaukus permesti į šoną. Juos taip pat galima sugarbanoti ar ištiesinti, bet puikiai atrodys ir natūrali plaukų tekstūra. Nerūpestingai atrodanti ir greitai padaroma šukuosena žavi tuo, jog klasikiniam rūbų deriniui suteikia laisvumo ir žaismingumo, bet svarbiausia, jog puikiai pasitarnauja, kai skubame, o juk visos nors retkarčiais pavėlavusios išskubame iš namų.

 

  • Garbanos. Didelės, mažos, elegantiškos ar tokios, kai kiekviena, rodos, gyvena atskirą gyvenimą – mes norime visko. Tereikia išsirinkti sau priimtiniausią ir mieliausią būdą bei rasti šiek tiek daugiau laiko nei įprastai.
  • Spalva. Norinčioms pakeisti plaukų spalvą, mados atstovai siūlo platų pasirinkimą, taigi kiekviena tikrai ras tai, kas tinka ir patinka. Pelenų blondinė, tamsiai rudi ar pastelinių spalvų plaukai – pasirinkimai, su kuriais tikrai neprašausi.

 

  • Nesišukavau, bet atrodau pritrenkiančiai. Deja, šukuotis tikrai reikės! Svarbiausia čia yra apimtis, todėl patartina plaukus sugarbanoti ir palaukti, kol garbanos šiek tiek išsities ir iš jų liks tik nerūpestingai atrodančios bangos. Taip pat reikės visų apimtį suteikiančių priemonių, kokias gali rasti. Šios šukuosenos pranašumas yra tas, jog ji tinka tiek ilgų, tiek trumpų plaukų savininkėms.

 

Tikimės, jog pavasario lauki ne mažiau nei mes ir esi pasiruošusi išbandyti kažką naujo!