Kelios dienos iki švenčių – kaip būti pačia gražiausia?

Kaip mes mėgstame šventes, kad kas žinotų! Dieviname pasiruošimo procesą, mėgaujamės dėmesio centru, džiaugiamės įspūdžiais po vakarėlių, neatsigrožime savimi žiūrėdamos nuotraukas, bet… ką daryti, jeigu liko vos diena ar dvi pasiruošti, o darbų daugiau nei milijonas? Tokios jau tos šventės ir suaugusiųjų gyvenimas, kai turi atlikti keletą užduočių vienu metu.
Šio straipsnio metu aptarsime pagrindinius žingsnelius – planą, kuris padės pasiruošti vakarėliui taip, kad tapsi jo žvaigžde!

makeup-for-xmas

Dvi dienos iki šventės:

Nebūk balta varna – nušveisk kūną, patepk lengvu drėkinamuoju kremu ir “deginkis” vonioje – taip taip, pats laikas suteikti jam gražų atspalvį. Kodėl būtent prieš dvi dienas? Žinome, kad ne visuomet viskas pavyksta, kartais lieka dėmelių, tad su jomis galėsi gerai susidoroti, nes laiko tikrai pakaks – juk taip kur kas geriau, nei paskutiniąją dieną galvoti, iš kur gauti naro kostiumą, kad paslėptumei netobulą darbą? Visgi, tikimės, jog viskas pavyks iš pirmo karto, tik laikykis visų produkto nurodymų.

Naudok rankų kremus – juk žinai, kad teks su daug kuo susipažinti, tad neprižiūrėtos, dar blogiau – išsausėjusios rankos, gėdos pridarys neabejotinai. Neabejojame, kad rasi vieną kitą minutę savo darbštuolėms palepinti! Jei gali, pasitepk kremu ir palaikyk rankas pirštinėse – viskas, kas būna šilumoje, geriau suveikia ir suteikia kur kas geresnį rezultatą.

Nusidažyk ataugusias plaukų šaknis – atrodo, toks mažas dalykas, bet koks svarbus ir įtakingas Tavo įvaizdžiui! Valandėlė kita ir Tu jau atrodai kur kas geriau. Jei nespėsi, nieko tokio – dabar yra visokiausių priemonių plaukų šaknims padengti, kad sukurtumei iliuziją, jog tik ką išėjai iš kirpyklos.

Diena iki šventės:

Paruošk veidą rytojui – pirmiausia jį nušveisk, jog pašalintum visas negyvas ląsteles – juk tikrai žinai, jog jokia priemonė nesuveiks, jei tepsi ant veido, ant kurio susidaręs sluosknis, kurį tiesiog privaloma pašalinti. Tolesnis žingsnelis – išvalyk su tam skirta kauke, o tuomet uždėk drėkinančiąją, kuri sugrąžintų viską, ką praradai per darbingas dienas. Vyresnėms siūlytume rinktis tas, ant kurių užrašyta “lift” ar “firm”, kadangi jos kaip mat sustangrina odą ir atjaunina keleriais metais.

Palik plaukų kaukę per naktį – vakar dažėmės plaukus, tad norime ar ne, jie šiek tiek pasausėjo, tad atgauti tai, ką turėjome gražaus, reikėtų šiek tiek pasistengti. Išsitrink plaukus, nusausink juos rankšluosčiu, tuomet uždėk kaukę, dėk kepuraitę ir ant viršaus rankšluostį – svarbu, jog plaukai būtų šiltai “apkamšyti”. Taip, nebus labai jau patogu miegoti, tačiau patikėk mumis – verta!

Susitvarkyk brolius, bet ne dvynius – taip, savo antakius! Pirmiausia – apkirpk juos, kad nekyšotų nereikalingi plaukeliai ne vietoje, tuomet išspešiok tuos nedorėlius, kurie net neturėjo išaugti, o tuomet, jei tik yra galimybė – padažyk juos su antakiams skirtais dažais. Pamatysi, bus kur kas lengviau susidoroti su jais rytoj, kuomet laiko ir taip nebus. Tikimės, jog nepamiršai pašalinti ir ūsiukų??? Tai – užduotis numeris 1!
Kelios valandos iki šventės:

Pasidaryk manikiūrą – dabar pats laikas būtų tai padaryti, nes nebėra galimybių jam susigadinti, tik svarbiausia naudoti kokybiškas priemones. Geriausia būtų kreiptis į profesionalę šioje srityje, tačiau juk mus spaudžia laikas, tad griebk nagų dildę, sulygink formą, atstumk odeles ir lakuok nagus labiausiai tinkančia spalva prie Tavo įvaizdžio. Šį kartą labai neakcentuok rankų, nes juk žinome, kad per skubėjimą negalėjome visko padaryti tobulai..

Pasidaryk purią šukuoseną – nesvarbu, ar tiesinsi, ar garbanosi plaukus, visus vyrus pakerės, o moteris privers pavydėti, jeigu sukursi iliuziją, kad turi daug plaukų. Kaip tai padaryti? Žinai, jog geriausiai pasiteisina sausas šampūnas arba tam skirtos priemonės, bet nepamiršk ir džiovintuvo triuko – vos tik baigsi džiovinti plaukus, perjunk jo režimą į tokį, kur pučia vėsų orą, palenk galvą žemyn ir papurendama plaukus juos “atšaldyk”. Vėsus oras tiesiog “užrakina” visą įdirbį ir leidžia šukuosenai būti idealiai pilnesne.

Puri šukuosena + blizgučiai = viskas, ko reikia tam, kad suspindėtumei šio žodžio prasme. Plaukų lakų, kurie turi blizgių dalelių, tikrai lengvai rasi, tad lengvai papuršk juo plaukučius taip sutvirtindama šukuoseną ir žėrėk. Žinoma, nepadaugink, nes iki Kalėdinės eglutės – vos vienu papurškimu per daug.

Patapšnok per skruostukus skaistalais! Žinom, kad per tuos visus darbus ir vargus likai visai be energijos, tačiau jei norime suspindėti, turime atrodyti sveikai ir gaiviai, o būtent tą padaro skaistalai. Jei vakarėlis vyks prietemoje, žaisk su spindinčiomis spalvomis!

Būtinai naudok šešėlių bazę – ji yra privaloma, nes vakarėliai dažnai užsitęsia ilgai arba reikalauja daugiau judesio, tad nesinori, jog akių makiažas dingtų it nė nebuvęs, ar ne?

Be makiažo fiksatoriaus – niekur! Ši priemonė yra tiesiog būtina, jei nori išlikti nuostabi visą vakarą ir nesibaiminti, jog kas nors nutekės po valandos kitos, juo labiau, kad linksminsiesi, sušilsi, tad reikia pagalbos iš “šono”!

Papuršk riešus kvepalais – laukia nemažai pažinčių, rankas jau susitvarkėme, tad pats laikas uždėti paskutinį taškelį ir džiaugtis tuo, jog kiekvienas sutiktasis prisimins Tavo kvapą tiek spaudžiant ranką Tau, tiek apkabinant.

Štai toks mūsų planas, kurį atsispausdinsime pačios ir pasikabinsime matomiausioje vietoje, kad nieko nepamirštume. Nieko!
Ar ir Tu jau pasiruošusi suspindėti ir tapti nepamirštama?