Dovanos pagal biudžetą: 10 EUR

Ar jau prasidėjo intensyvios dovanų paieškos? O taip, mes žinome, ką tai reiškia – darbe, tarp kolegių, mokykloje, tarp klasiokių, tarp draugių – na gi, tikrai esi su kažkuo susitarusi pasikeisti dovanėlėmis arba ištraukusi lapuką, kuriame užrašytas vardas ir jo šiukštu negalima niekam sakyti! Žinoma, egzistuoja sąlyga, visoms bendra – nurodyta suma, kurią turi skirti dovanėlei surasti. Esame sukryžiavusios pirštus, kad būtum ištraukusi moterišką vardą, nes būtent tokį pasaulį geriausiai išmanome.
Paimkime pavyzdinius 10 EUR ir padėliokime savas mintis – ką gi galime už juos padovanoti?

divana-iki-10-eur

Kolegei/klasiokei, kurios nemėgsti (draugių juk tokių nebūna!)

Sakoma, kad draugus laikyk arti, o priešus – dar arčiau, tad … būk šiais metais tooookia artima savo nemielai kolegei ar klasiokei, kad netgi išsikelk sau užduotį atrasti jai tai, kas tikrai patiktų. O taip, žinome, kad žarnos “vartosi” apie tai pagalvojus, bet pamąstyk, jeigu padovanosi jai kažką tokio, kas paliks ją be amo, galbūt ji taps “normali” ar bent pakenčiama?
Gerai, užduotį jau turime, ir sumą žinome – skubame ieškoti.
Manome, jog tikrai neprašausi sukūrusi mažą dovanų rinkinuką (kartojamės šiek tiek – juk visai neseniai rašėme panašų straipsnį, bet idėjų milijono neturime, tik bandome pritaikyti pagal poreikius), kurį sudarytų arbata – tegul nuramina nemylimoji savo nervus – siūlome ją pirkti kokioje nors specializuotoje parduotuvėje, tuomet puikiausiai tiks žvakė, deranti pria raminančios arbatos (jau pačioms darosi linksma!), tuomet – lūpų balzamas – tegul ta nedorėlė galvoja, jog jai labai rūpi ir pabaigai siūlome įdėti dar kokį plaukų aliejuką, nes jo visoms mums reikia arba veido kaukę – jų tikrai yra nebrangių, bet efektyviai pasiteisinančių. Supakuok viską arba į gražų krepšelį – ne, nesumesk į kokį kalėdinį maišelį, arba kiekvieną atskirai su mažu rašteliu ir įdėk į mažą dėžutę.
Skamba gerai, ar ne?

Kolegei/klasiokei/draugei, kurią dievini (vien dėl jos verta keltis kiekvieną dieną!)

O taip, nieko nėra nuostabiau už jausmą, kai ateini į ofisą/universitetą ar mokyklą ir ten Tave pasitinka išsišiepęs veidas, kuris jau nekantrauja pagriebti už parankės ir papasakoti, kas nutiko per laiką, kurio metu nebuvote kartu. Tokia mergina verta visko, kas geriausia, tik… tas nelemtas susitarimas, kad keisitės už 10 EUR! Ak, dovanotumei ją pasaulį, bet bet bet… Gali ir dabar, na, bent jau dalį jo!
Mes nenorime atsiriboti nuo rinkinių (tai padidina šansą įtikti ar pataikyti), tad šį kartą jį siūlome papildyti tuo, kas atspindi jūsų draugystę. Galbūt nupirk kelias poras identiškų auskarų/pakabukų/apyrankių, kurios jus sietų ir primintų draugystę? Ne, tai nėra atgyvena ar vaikiška – tai yra kažkas ypatingo ir nuolatos džiuginančio, palaikančio, kai labiausiai to reikia. Jei lieka pinigėlių, galbūt palepink kokybiška kava ar mėgiama arbata, kuriai reikalingas pienas? Kalbame apie vadinamąsias “Chai”, kurios ne tik sušildo, bet ir atveria visas paslaptis, o be to, vieno puodelio niekada negana… Tu žinai geriausiai jos skonį, tad rink į valias!
Jei nenori paminėtųjų daikčiukų, skaityk toliau, nes mes tik įpusėjome – ką galvoji, jeigu dovaną sudarytų raudonas kreminis lūpdažis, skaistalų paletė ir tušas? Visi jie neturi būti brangiausių kompanijų, nes esti ir tokių, kurios už mažus pinigus žada gerą kokybę. Štai mūsų mėgstamas raudonas lūpdažis būtų iš Makeup Revolution, skaistalai – taip pat, o tušas – iš W7?

Rekomenduojame pasinaudoti ir tuo, ką siūlo daugelis parduotuvių – jau sukomplektuotais rinkiniais, kuriuose sudėlioti produktai kainuoja brangiau perkant atskirai. Minėtosios praeitoje pastraipoje kompanijos siūlo kai ką labai verto dėmesio ir tikrai telpančio į sutartą kainą.
Nepamiršk jaukaus ir nuoširdaus laiškučio!!!

Kolegė/klasiokė, kurios nei myli, nei nekenti (vėlgi, tokių draugių gi nebūna!)

Ištraukei lapelį ir pagalvojai “mhm”. Ir tiek? O taip, yra tokių žmonių, kurie nei patinka, nei nepatinka, tad nelabai Tau ir rūpi, jeigu taip nuoširdžiai, ką gi nupirkus jai. Šiukštu negalima taip galvoti, nes žiemos šventės yra ypatingas metas, kuomet mes turime būti pačios geriausios ir jokiu būdu negalime nuvilti jokio žmogaus, tad skaityk mūsų patarimus ir sukaupusi valios jėgas, nustebink kolegę/klasiokę!
Pasakyk Tu mums – juk niekam dar nepakenkė darbo kalendorius, ar ne? Apeik tuos knygynus, kurie siūlo tik vienspalvius viršelius, nebent Tavo kolegė ar klasiokė yra labai jau solidi, bet vis tik siūlome ką nors ypatingo ar nepaprasto – gali tokių rasti mažesnėse parduotuvėse, netgi suvenyrų krautuvėlėse, o jei dar sugebėsi pagriebti kokią rankų darbo, tuomet patikėk mumis, tai bus pastebėta. Gardus šokoladas taip pat niekieno dar nenuliūdino, bet vėlgi, rinkis tą, kurioje ji neras eilinėje maisto parduotuvėje. Užsuk į saldainių parduotuves ir tikrai rasi!
Jeigu pastebėjai, kad mergina mėgsta dažytis, gali nupirkti jai nors ir vieną daiktą, bet kokybišką – kartais tiesiog reikia aklai “šauti” ir pasitikėti savo nuojauta. Kas tai galėtų būti? Manome, jog paletė – ar lūpdažių, ar šešėlių, galbūt – kontūravimo?
Parašyk gražią atvirutę, kurioje būtų bent 20 žodžių ir Tavo pastangos bus tikrai įvertintos.

Klasiokė/Kolegė/Draugė, kuriai nori įtikti

Pasakyk, ar galvojame apie tą patį, ką ir Tu – yra tokių žmonių, kuriuos labai norėtumei užkalbinti, kuriais žaviesi, bet bijai, kad nerasi bendros kalbos arba pasirodysi it totali idiotė, nors taip nori susibičiuliauti? Jei taip, skaityk toliau, nes ir mes turime kam įtikti bei šiek tiek papataikauti. Mūsų patarimas – parodyk save ne tik iš geriausios pusės, bet ir tokią, kokia Tu esi, atskleisdama vertybes ir požiūrį į žmogų. Viskas nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti – štai, galbūt Tu mėgsti jaukius pokalbius, o jiems juk reikia kakavos. Ne, nedovanok šiaip nupirkto pakelio – nupirk stiklinį indelį, supilk į jį kakavą, o ant viršaus pabarstyk guminukų, kurie suteiks žaismingumo ir teisingą nuomonę, jog darei pati. Kaspinukas ant viršaus ir štai, baigei! Ir ne, dar ne viskas, nes pinigų žinome, kad liko.
Domiesi grožiu ir kosmetika? Nupirk jai geriausią savo bandytą rankų kremą ar veido kaukę, nes kokybiškam veido produktui pinigų tiesiog nebėra, tačiau vienas iš paminėtųjų gali parodyti Tavo požiūrį.
Turi mėgstamiausią knygą, kuri paliko Tave be amo? Nupirk jai tokią, jei labai jau brangi, tiks net iš kokio sendaikčių knygyno ar iš antrų rankų ir būtinai parašyk laiškutį, kodėl jai rekomenduoji perskaityti. Kaip mergina kitaip pažins Tave, jei Tu tylėsi? Būk atvira ir papasakok kokią istoriją, kuri susijusi būtent su ta knyga (kūryba leistina!).
Mums patinka dar viena tokia gudri idėja – kaip jau rašėme visai tik ką, nupirk dėmesio vertą darbo kalendorių ir vienoje dienų įrašyk susitikimą tik judviems. Drąsu, įžūloka, bet… Kas nerizikuoja, tas negeria šamp… palauk, kavos ar arbatos, haha!
Jeigu esi namų žmogus ir trykšti jaukumu, pridėk prie dovanos “nemokamą” paketėlį (tą, kurio neskaičiuoji į kainą) savo keptų sausainių ar keksiukų su gardžia kremo kepuraite, galų gale – netgi pyragą!
Tikimės, jog ir Tau, ir mums pasiseks su tais žmonėmis, su kuriais norime susipažinti artimiau!
Tiek mūsų patarimų – surašėme viską, kas atrodė originaliausia ir jaukiausia, bet galbūt ir Tu turi kokių šaunių idėjų??