NAUJŲJŲ METŲ MAKIAŽO IDĖJOS IR PATARIMAI

Naujieji Metai jau visai čia pat! Tik atsedėjusios prie šv. Kūčių stalo jau skubame galvoti bei planuoti artėjančią savaitgalio šventę, kuri mus visas pasitiks su didžiausiu trenksmu. Apsitarėme ir nusprendėme, kad geriausiais patarimais privalome pasidalinti ir su jumis, kad visos moterys galėtume spindėti ir būti tokiomis gražiomis, jog nei vienas neliktų abejingas! Daugybė minčių, blizgančių detalių ir pasirinkimų tiek kukliajai, tiek drąsiajai!

new-year

VEIDAS

Veidas yra it švari paklodė, ant kurios tepame ir darome viską, kad pritrenktume net save pačią, tad oda turi būti idealiai paruošta – nušveista, su išvalytomis poromis, palepinta kauke, patepta serumu bei drėkinamuoju kremu. Tik po šių visų žingsnelių galime keliauti toliau! Tepame makiažo bazę, kuri leistų išlikti makiažui tiek laiko, kiek tik Tau reikės ir darbuojamės su makiažo pagrindu, kuris užmaskuoja viską, ko kitiems nereikia matyti. Trūkumus, kaip ir kitus negerus dalykus, paliekame šiems metams ir su didžiausia šypsena pasitinkame sekančiuosius!
Įšviesiname atitinkamus veido plotelius su maskuokliu, išsklaidome ir gerai užtvirtiname nuveiktą darbą su sausa pudra, kurią būtinai pasiimame kartu su savimi.
Neapsieiname be kontūravimo, jokiu būdu! Galime pasidaryti ir ryškesnį, nes vakare norime atrodyti kiek kitokios ir dar gražesnės. Nepamiršk palepinti skruostikaulių, nosytės ir kaktos su highlighter’iu, šį kartą taipogi tepame daugiau! Sausos ar skystos priemonės – visiškai Tavo pasirinkimas, svarbu, kad nenuviltų vakaro bėgyje, tad rinkis tik tai, kas laiko patikrinta.

AKYS

Šiais metais visos kalbos ir žvilgsniai sukasi tik apie akis. Metaliniai atspalviai ir dūminis akių makiažas yra tiesiog privalomi, ką jau kalbėti apie Naujųjų metų šventę. Svarbiausia, jog pasidaryti gražų akių makiažą yra itin paprasta ir visai nesunku! Patepk akies voką šešėlių baze – būtina, kad makiažas išliktų per naktį, tuomet darbuokis su šešėliais. Gali tepti tiek pirštais, tiek teptuku metalizuotus šešėlius, tačiau jei tokių neturi, visai ne problema – sudrėkink teptuką ir brauk per šešėlius, tuomet per akies voką, jei nori ryškesnio rezultato, tiesiog sluoksniuok! Vėliau nepamiršk spalvos išsklaidyti, pagilinti akies bei pasidarbuoti ties apatine akies linija.
Kokias spalvas derėtų rinktis? Kadangi Naujieji Metai yra tokie, kurių metu reikia žėrėti, rinkis aukso, žemės, bronzos atspalvius, kurie idealiai derės su kontrastingomis spalvomis, jei tik turi drąsos!

Kitas pasirinkimas – papuošti akis šių metų madingiausia violetine spalva. Juk pastebėjai, jog šios gražuolės spalvos pasirinkimas kaip mat išaugo? Ne veltui! Žaisk derindama violetinės atspalvius kartu su auksiniais, pagilink akį matine spalva ir gražiai išsklaidyk, nepamiršk ir apatinio akies voko.

Nori ko nors kukliau, bet taip pat traukiančio visų žvilgsnius? Sukurk klasikinį akių makiažą, padengiant visą voką su dramblio kaulo spalva bei pagilindama akies arką su rudu atspalviu, brėžk gražų juodą akių pravedimą ne per storiausia linija, leisk nudžiūti, o tuomet griebk spalvotą akių pravedimą ir brėžk virš tik ką pravesto. Spalvų pasirinkimas gali būti toks, kokio tik nori ir kuris dera prie Tavo aprangos. Žinoma, neapsiriksi pasirinkusi sąmanų, auksinės arba sidabrinės spalvos.
LŪPOS:

Lūpos yra antroji pagal svarbumą makiažo atlikime, derinama prie akių. Jei rinkaisi ryškias akis, tuomet lūpoms leisk būti tomis, nuo kurių nesinorės atitraukti žvilgsnio arba.. lūpų?? Apvesk jas kūno spalvos pieštuku, tuomet padažyk panašaus, gal netgi kiek šviesesnio atspalvio lūpų dažais ar matiniu lūpų kremu, leisk nudžiūti ir ant pat viduriuko užtepk blizgesio, kuris savyje turi žėrinčių dalelių – nieko tokio, jei ir neturi, bet tobuliausiai atrodytų būtent su pirmuoju pasirinkimu. Šiek tiek patamsink zoną po lūpomis kontūravimo priemone, su įšviesinančiąja patapšnok ties kupidono linkiu ir džiaukis putliausiomis lūpomis kokias tik esi turėjusi.

Jeigu akių makiažas buvo klasikinis, žaidžiantis mažomis detalėmis, tuomet rinkis ryškų lūpdažį. Jokiu būdu neprašausi padengusi lūpas raudona spalva! Pirmiausia gerai jas nušveisk, palepink balzamu, tuomet apvesk lūpų kontūrą ir tepk idealiai Tau tinkančio atspalvio dažus! Nesvarbu, matiniai ar ne, svarbu tik tai, jog ilgai išliktų ant Tavo lūpų!

SPINDINTI ODA:

Naujieji Metai pasitinka mus vidurnaktį, kuomet dažniausiai supa tamsa arba ryškios šviesos, tad net ir kūno oda turi būti paruošta atitinkamai. Pirmiausiai ją gerai nušveisk su tam skirta priemone, palepink drėkinamuoju kremu, suteik gražų bronzinį atspalvį su savaiminio įdegio priemone, o prieš keliaujant į vakarėlį užtepk tai, kas savyje turi žėrinčių dalelių. Idealiausia būtų aplikuoti kremą su žėručiais, tačiau jei tokio neturi, nieko tokio – padenk savo mėgstamu highlighter’iu! Ar skystas, ar sausas – negailėk ir žėrėk!
PLAUKAI:

Neketiname čia prirašyti tūkstančio žodžių ir parodyti žingsnelius, kaip susikurti tobulą šukuoseną – manome, jog ir pati žinai, kas geriausiai Tau tinka! Garbanos, tiesūs plaukai, įdomesnė arklio uodega ar dar kas nors – svarbiausia, jog viskas būtų nepriekaištinga ir blizgėtų. Žinoma, jog plaukais reikėtų pasirūpinti dar iš vakaro, juos nudažyti, jei būtina, tuomet palepinti geriausiomis priemonėmis, nepamirštant ir kaukės.
Sekančią dieną, kai jau būsi pasiruošusi eiti pro duris, padenk plaukus blizgančiu laku, kuris ne tik sutvirtins šukuoseną, bet ir padės tapti vakaro karaliene!

Štai tokie mūsų patarimai, kurie leis ne tik apgalvoti ir sugalvoti idealų makiažą ar įvaizdį, bet ir juos įvykdžius privers visus atsiminti Tavo vardą bei grožį!