Ruošiamės pasimatymui: vakarinio makiažo pamokos

Prieš keliaujant į pasimatymą tenka kaip reikiant pasukti galvą. Juk reikia išsirinkti tinkamą aprangą, susišukuoti ir stilingai pasidažyti. Norisi padaryti puikų pirmąjį įspūdį ir jaustis gerai viso vakaro metu. „Beauty Print“ ir vakarinio makiažo pamokos šį kartą dalijasi keliais patarimais, kaip pasiruošti pasimatymui namuose ir atrodyti pritrenkiančiai vakaro metu.

vakarinio makiažo pamokos

Pasirodo, tai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti. Svarbiausia, suderinti šukuoseną ir makiažą. Tinkamai pasiruošusios, vakaro metu jausitės savimi pasitikinčios, tad, tikėtina, ir pasimatymas bus labiau nusisekęs. Neišdildomas pirmasis įspūdis – juk toks šio vakaro tikslas.

Kaip namuose pasiruošti makiažui ir sukurti stilingą akį traukiantį įvaizdį trumpame video Jums papasakos „Beauty Print“ ekspertė – Gabrielė.

TOBULAM PASIMATYMUI JUMS REIKĖS:

makiazas pasimatymui

 1. „EcoTools Fresh & Flawless Set Set“ šepetėlių rinkinio, „EcoTools Deluxe Fan Brush“ šepetėlio ir „Real Techniques Starter Set“ akių šepetėlių rinkinio;
 2. REVLON Colorstay SPF20 skystosios pudros normaliai/sausai odai (spalva – 250 Fresh Beige);
 3. REVLON Colorstay kompaktinės pudros (spalva – 840 Medium);
 4. „BH Cosmetics Bombshell Bronze“ bronzinančios pudros;
 5. „The Balm Jovi Rockstar Face Palette“ makiažo paletės;
 6. „The Balm Cindy-Lou Manizer“ švytėjimo suteikiančios pudros/šešėlių;
 7. „BH Cosmetics Jumbo Concealer Pencil“ maskuojamojo pieštuko (spalva – Beige);
 8. „The Balm Schwing“ skystojo akių kontūro apvado (spalva – juoda);
 9. blakstienų tušo;
 10. lūpų blizgesio;
 11. „GHD Final Shine“ plaukų lako.

Profesionaliai pasipuošti makiažu šauniam pasimatymui galite ir patys. Svarbiausia, kad vakarinis makiažas derėtų prie Jūsų stiliaus. Pasirinkusios universalų vakarinį makiažą niekada neprašausite. Kviečiame išbandyti ir pasidalyti savo patirtimi.

rekomenduojame