Odos priežiūra žiemą. Patarimai

Žiema, žiema, žiema! Vienas nuostabiausių sezonų, džiuginantis mus tuo, kad ne tik atneša šilčiausias metų šventes, bet ir leidžia daugiau laiko skirti tam, kas jo labai nusipelnė – tai TAU! Daug daugiau laiko praleidžiame namuose, tad kodėl jo neišnaudojus maloniai, bet tuo pačiu ir protingai?
Dalinamės savais patarimais ir pastabomis, kurių klausant bus galima pasiekti ne tik gražių rezultatų, bet ir pavasarį pasitikti su šypsena!

veido-prieziura-ziema

Prauskis po šiltu vandeniu

O taip, jau girdime prieštaravimų ir pasipiktinimų kitoje ekrano pusėje. Pačios žinome ir suprantame, jog žiemą tik ir norime stoviniuoti ar gulėti karštoje vonioje tarp putų bei sklindant maloniausiems spanguolių ar cinamonų kvapams, tačiau juk žinai vieną žodį – “saikas”? Galima retkarčiais pasimėgauti, tačiau jei kalbame apie rutiną bei kasdienes maudynes, jei tik gali, prauskis po šiltu vandeniu, nes būtent karštas vandenukas, kuriame galima netgi greitai išvirti, kaip mat sausina odą šalindamas visus apsauginius sluoksnius, verčia ją rausti. Geriau jau trumpiau, efektyviau ir taupiau nei ilgai, kenksmingai ir sausinančiai, ar ne? Antraip odos priežiūra žiemą taps gerokai sudėtingesne.

 

Šveisk!

Tai galioja tiek veidui, tiek kūnui – nenustosime apie šį procesą kalbėti niekada, nes tai yra vienas svarbiausių dalykų, jei norime turėti gražią ir sveiką odą – atliekant pilingą, pašalinamas negyvas odos sluoksnis, kuris nieko daugiau nedaro, kaip tik odai neleidžia pasisavinti tepamų priemonių ir būtent dėl to jos nėra tokios efektyvios kaip turėtų būti.
Odą šveisk du kartus per savaitę nuo galvos iki kojų pirščiukų, bet jei turi sausesnę odą – gali ir vieną, tačiau ir čia būk atidi rinkdamasi priemonę šiam darbui atlikti – geriau tai būna kreminio pavidalo priemonė su smulkiomis ir neaštriomis dalelėmis, taip pat venk kvapiklių, kurių apstu tokio pobūdžio produktuose.

Lepink kūno odą!

Vos tik išlipai iš dušo ar vonios, neskubėk odos sausinti rankšluosčiu – žinoma, šiek tiek tapšnodama gali sugerti lašelius, bet nepersistenk – geriau griebk mėgstamą kūno losjoną, dar geriau – riebesnį kremą ir patepk juo visą drėgną odą, ypatingai alkūnes bei kelius, kuriems itin reikia dėmesio. Tegul ši maloni procedūra tampa įprasta ir atliekama kiekvieną kartą po prausimosi ritualo – pamatysi, kaip oda Tau padėkos, o apie sausumą galėsi pamiršti visiems laikams! Žiemą rinkis tą, kuris papildytas maitinančiais ingredientais ir nežada labai greitai susigerti. Geriausia turėti dviejų skirtingų kvapų – vieną tonizuojantį, gaivų, kuris rytais kaip mat pažadintų ir vieną, kuris savyje turėtų raminančių kvepiančių ingredientų – jie leis pasitikti sapnus kur kas greičiau!

Drėkink savo odą nuolatos!

Apie drėkinamąjį kremą vargu ar vertėtų dar kalbėti, nes tikrai žinai, jog jo naudojimas yra tiesiog būtinas? Tai štai, kuomet pasirūpini veido oda tiek vakare, tiek ryte, žinok, kad to žiemą jau negana – mus darbuose, namuose ir visur kitur persekioja oro šildytuvai, kurie nors ir kokį malonumą teikia, visgi, ir atima – odos drėgmė dingsta kaip mat ir gali pradėti jausti, kaip netikėtai tempia veidą. Turėk drėkinamąjį purškiklį ir palepink juo veido odą bet kuriuo Tau patogiu metu, net ir ant makiažo, gali net neskaičiuoti kiek kartų taip darai, svarbu, jog oda jaustų komfortą nuolatos.

Mėgaukis kaukėmis

Tai yra vienas maloniausių reikaliukų mums, moterims. Kaukės leidžia atsipalaiduoti, nurimti ir vėliau džiaugtis pastebimais rezultatais. Kada, jei ne žiemą, pasirūpinti oda ir skirti jai daugiau laiko? Žinoma, nereikėtų piktnaudžiauti – dviejų kartų pilnai užteks, tik tegul jie būna kokybiški ir apgalvoti. Vienas iš kartų gali būti veido valymui ir nešvarumų pašalinimui, o kitas – odos drėkinimui, kurio niekada nebus per daug! Rinkis pagal savo poreikius ir pomėgius, tačiau mūsų didžiausia rekomendacija būtų pagriebti lakštines kaukes, kurios ne tik patogios naudoti, bet ir kur kas efektyviau veikiančios.

Tikimės, jog šie išskirtiniai patarimai Tau padės pasiekti pastebimų rezultatų bei jais greitai pradžiugins. Būkime ne tik gražios, bet ir protingos!