Brigitos ir Inesos patirtys naudojant The Konjac Sponge

The Konjac Sponge pagrindas yra bulvių šaknis natūraliai auganti Japonijoje, Kinijoje bei Korėjoje. Kempinė giliai valo poras, pašalina nešvarumus, sugeria riebalų perteklių nuo odos. Taip pat švelniai masažuoja, pašalina negyvas odos ląsteles nebraižydama ir nežalodama veido. Tinka akių sričiai, bei naudoti kiekvieną dieną.

brigita

Visiems odos tipams tinkamiausia kempinėlė yra baltos spalvos. Juoda dažniausiai būna su anglimi ir skirta riebiai odai. Rausva, su raudonuoju moliu idealiai tinka papilkėjusiai, pavargusiai veido odai, taip pat kenčiantiems nuo išsiplėtusių kapiliarų. Kempinėlė su rožiniu moliu idealiai tinka odai, nukentėjusiai nuo neigiamo aplinkos poveikio – sauso kondicionuojamų ir šildomų patalpų oro, šalčio ar saulės. Su žaliuoju moliu idealiai tinka mišriai veido odai, ir kenčiantiems nuo riebios T zonos.

 

„TopBeauty.lt“ trims merginoms pasiūlė išmėginti kempinėles ir užrašyti patirtį bei užfiksuoti rezultatus. Vasarės rezultatus rasite čia, o dabar pristatome Inesą ir Brigitą.

 

Brigitai iškeliavo „The Konjac Sponge“ veido kempinėlė su bambuko anglimi.

 bambuko-anglis

Brigita apie savo veido odą ir jos priežiūros rutiną: Mano veido oda yra mišri ir turiu nemažai spuogelių bei inkštirų, su kuriais kovoju jau keletą metų. Žiemos ir rudens sezonais oda sausoka, o vasarą ir pavasarį riebi. Žinoma, man dar nedaug metų, todėl vis tikiuosi, kad išaugsiu iš “paauglystės spuogelių”. Esu testavusi itin daug priemonių nuo spuogų. Baisiausia yra tai, kad yra pakitęs odos reljefas ir spuogelius užmaskuoti yra kiek sudėtinga. Kiekvieną rytą ir vakarą naudoju „Biodermos sebium H2O“ micelinį vandenį, kuriuo nuvalau nuo veiduko visus nešvarumus, vėliau naudoju „Bioderma Sebium Gel Moussant“ kasdienį prausiklį skirta riebiai, mišriai į spuogelius linkusiai odai ir kartais pasitepu drėkinamuoju kremuku, kuomet labiau sausėja nosies sritis, nes prausiklis sausina man nosies sritį.

brigita-pries

Po dviejų dienų: Jau eina trečia kempinėlės naudojimo diena. Mano įspūdžiai po pirmųjų dienų: pirmiausia, kai išėmiau iš pakuotės kempinėlę ji atrodė tokia kieta ir šiurkšti. Tačiau žinojau, kad ją prieš naudojant reikės sušlapinti vandeniu ir ji nebebus tokia kieta, tad, kai pradėjau naudoti patį pirmą kartą nustebau: ji tokia švelni, maniau, kad bus šiek tiek šiurkštesnė. Keistokai atrodė, kad tokia švelni kempinėlė gali išvalyti gilesnius veido sluoksnius. Prieš gaunant produktą skaičiau Topbeauty.lt aprašymą apie kempinėlę. Ten buvo rašoma: “padeda atsikratyti inkštirų juodomis galvutėmis.”. Su šita cituojama teksto dalimi visiškai nesutikčiau, nes pati turiu pakankamai nemažai inkštirų, tačiau tokio wow poveikio, kad juos išnaikintų tikrai nepastebėjau. Bet tikrai išvalė gilesnes veido poras, tai kas buvo giliai odoje iškilo ir pradėjo formuotis spuogeliai odos paviršiuje, kurie po truputi valosi. „The Konjac Sponge“ ryte naudoju nusiplovusi veidą ir be jokio prausiklio masažuoju ja savo veidą, na o vakare ant kempinėlės užsipilu truputį savo prausiklio.

brigita-po-2-d

Po savaitės: Šeštadienį buvo savaitė kaip naudoju Konjac kempinėlę. Taigi, net ir po savaitės turu pastebėti, kad priemonė nors ir žadėjo, bet inkštirų neišvalė, tačiau spuogelius iš gilesnių odos sluoksnių iškėlė į paviršių ir šie pamažu jau išnyko. Valymo rezultatas akivaizdus, nes jokie nauji spuogeliai daugiau nebeatsirado.

brigita-po-savaites

Po dviejų savaičių: spuogeliai  iš gilesnių odos sluoksnių iškilo ir visiškai išsivalė. Šiuo metu nauji nebe iškyla. Tačiau, kaip ir minėjau anksčiau, konjac kempinėles aprašyme buvo teigiama, jog ji puikiai valo inkštirus. Aš tikrai to nepastebėjau. Galbūt dėl to, kad inkštirų turiu pakankamai daug,   sakoma, joks produktas visko tobulai tikrai neatliks. Dėl spuogelių išvalymo kempinėlė man tikrai patiko, lūkesčius pateisino iš dalies. Tikrai rekomenduočiau toms merginoms, kurios nori kovoti su spuogeliais (bet ne su inkštirais, nes man tai nepasiteisino). Pati taip pat pirkčiau, nes visgi, kad išlaikytumėme veido grožį, reikia į tai investuoti. Aš UŽ konjac kempinėlę :)

brigita-po-2-sav

Inesai iškeliavo „The Konjac Sponge“ veido kempinėlė su bambuko anglimi

 konjakas

Inesa apie savo veido odą ir jos priežiūros rutiną: Mano veido oda yra linkusi riebaluotis, ypač T zonoje, o žandai, dažniausiai yra linkę į paraudimus, pleiskanojantys. Tose vietose, kur oda išskiria daugiausia riebalų, išryškėja juodi inkštirai, kurie, mano įsitikinimu, atrodo neestetiškai, o pašalinami tik apsilankius pas kosmetologą. Savo odai prižiūrėti skiriu nemažai laiko ir priemonių. Įprastai, 2 kartus per dieną, odą prausiu prausikliu, atgaivinu losjonu ir naudoju poras sutraukiantį serumą. Mažiausiai kartą per savaitę odą palepinu molio arba drėkinančia kauke. Veido priemones renkuosi Japoniškas, kuriose yra šilko, tad jos labai paplonina piniginę, o kur dar apsilankymai pas kosmetologą. Ilgai ieškojau priemonės, kuri palengvintų probleminės odos kasdienę priežiūrą ir leistų sutaupyti. Ką gi, turiu rankose visiškai natūralų produktą – „The Konjc Sponge“ kempinėlę!

 

Po dviejų dienų: „The Konjac Sponge“ – kempinėlė, kurią pamėgau jau po pirmo panaudojimo! Kaip gamintojas rekomenduoja, sušlapinau ją vandeniu iki visiško minkštumo, nes tai labai svarbu mano jautriai ir į paraudimus linkusiai veido odai. Likau maloniai nustebinta, jog iš pažiūros perdžiūvusi kempinėlė, akimirksniu tapo, kaip aš vadinu, “guminuku”. Veido odą kempinėle prausiau ryte ir vakare. Veidui atgaivinti bei nuprausti išsiskyrusį sebumą, ryte man pakako vandeniu suminkštinta kempinėle sukamaisiais judesiais tris kartus nuosekliai išvalyti odą. Pirmiausiai pajaučiau, kad nusiprausus nėra jokio odos tempimo ir ji akivaizdžiai švelnesnė. Dienos metu nebuvo jokio šerpetojimo ir kaktos sritis kiek mažiau blizgėjo. Veidą nupraususi vakare, nebetepu jokio matifikuojančio kremo ar serumo, tik papurškiu hidrolatu, kuris sudrėkina odą. Ryte oda atrodė puikiai, kadangi mažiau išsiskyrė sebumo. Porą dienų specialiai nenaudojau jokios dekoratyvinės kosmetikos ir akivaizdžiai matėsi, kad oda skaistesnė.

inesa

Po savaitės: Kadangi atėjo spalvingas ruduo, rytais pasidažau kiek ryškiau nei vasarą. Padengiau veidą biria pudra, paryškinau skruostus skaistalais, akis apvedžiau juodu pieštuku, pasidariau dūminį makiažą ir blakstienas padažiau juodu tušu. Žinoma, paryškinau ir suteikiau formą ir antakiams. Buvo įdomu, kaip Konjac kempinėlė susitvarkys su šia užduotimi. Nusprendžiau nenaudoti jokių makiažo valiklių. Visų pirma, sušlapinu kempinėlę ir sukamaisiais judesiais valau kaktą, skruostus, smakrą, nosį ir paskiausiai – akių zoną. Pudra bei skaistalai valėsi tikrai lengvai, o ties akimis teko padirbėti ilgiau, nes tušas bei antakių dažai tepliojosi aplink akis. Akių makiažą pavalius tenka kempinėlę išplauti ir kartoti dar kartą. Taip kartojau tris kartus. Tušas bei antakių dažai nusivalė visai neblogai, tačiau nusišluosčius veidą, pastebėjau kelis juodus tušo taškučius. O kai fotografavausi, akių zona matėsi, kad yra kiek patamsėjusi. Kitą vakarą akis nusivaliau akių makiažo valikliu ir tik tada kempinėle pašalinau makiažą bei nešvarumus. Rezultatas buvo puikus. Svarbus dalykas, kurį noriu pažymėti, tai kad Konjac Sponge galima drąsiai naudoti akių zonoje, nes nesukelia diskomforto akims ir paakių odai. Tais momentais, kai nereikia kruopščiai nuvalyti akių makiažo, Konjac sponge tiesiog nepamainoma!

Po dviejų savaičių: Neabejodama galiu pasakyti, kad kempinėlė yra pagrindinis mano veido prausimosi rutinos produktas! Visų pirma, nedirgina mano jautrios odos, kaip kiti gerai žinomų firmų prausikliai (pvz.: „Decleor“, „Vichy“, „Anna Lotan“ ir kt.). Ji išskirtinė tuo, kad su konjac kempinėle galima prausti akių zoną! Mano naudojami prausikliai buvo skirti veidui, išskyrus odai aplink akis! Perbraukus, nejutau jokio graužimo ar diskomforto, nors naudoju kontaktinius lęšius. Jau po pirmo naudojimo karto paskaistėjo oda ir išskyrė mažiau sebumo. Oda atrodė lyg sudrėkinta ir vakare nebenaudojau jokio matifikuojančio serumo.

Kiek nuliūdino, kad gerai nenuprausia akių tušo ir antakių dažų, tačiau džiugu tai, kad retai naudoju dekoratyvinę kosmetiką ir man nesunku ją nusivalyti pieneliu.                                   Verdiktas.  Rezultatas 9 iš 10. Rekomenduoju visoms, kurios nori turėti švarią, spindinčią, nesudirgintą odą ir sutaupyti pinigų, nes nebereikalingi veido prausikliai. Man tai atradimas! Labai myliu gamtą ir daug keliauju. Kadangi produktas ekologiškas, mes prisidedame prie gamtos išsaugojimo ir neišmetame jokių plastikinių tūbelių, kaip įprasta.