Skirtingi odos tipai ir jų priežiūra vasarą

Vasaros saulė išprotėjo! Pastarąsias savaites ji plieskia it pašėlusi, o orų prognozės dar negailestingesnės – saulė nė nemano pasiduoti ir slėptis už tamsių debesų. Taigi artimiausiu metu nė nesitikėkite žemos temperatūros. Beje, apie svilinantį vasaros karštį užsiminėme ne šiaip sau – tokiu beprotišku oru būtina itin rūpintis savo oda. Juk nenorite po saulės vonių atrodyti tarsi dešimčia metų vyresnės, ar ne?

odos tipai

Vasarą mūsų odą veikia daugybė veiksnių: intensyvi saulės šviesa, vėjas, karštis, jūros druska, miesto dulkės… Oda džiūsta, prakaituoja, netenka drėgmės, lengvai užsikemša poros. Nesaldu būna įvairiems odos tipams: ir sausai, ir jautriai, ir riebiai veido odai. Saulės spinduliai kaip dera pasistengia, kad fotosenėjimo procesas (lėtiniai odos pokyčiai) vyktų dar greičiau. Mažo to, mes pačios išprovokuojame raukšlių atsiradimą veide dėl besaikio ar neatsargaus kaitinimosi saulėje.

 

Ką daryti? Ogi nepamirškite trijų svarbių dalykų: veido odos valymo, drėkinimo / maitinimo ir priežiūros.

 

1. Veido valymas

Shiseido Benefiance Creamy Cleansing FoamVasarą oras būna šiltas, drėgnas, o mieste – dar ir kupinas dulkių. Tad ant veido siautėjančioms bakterijoms tai idealios sąlygos sparčiai daugintis, užkimšti poras ir sukelti uždegimą. Kaip to išvengti? Kruopščiai ir reguliariai vasarą valykite odą: valykite priemonėmis, kurių sudėtyje nėra muilo ir šarminių medžiagų. Rinkitės veidui skirtas prausimosi putas, gelį arba lepinkite odą švelniu kosmetiniu pieneliu. Pavyzdžiui, rekomenduojame išbandyti prabangias SHISEIDO Benefiance Creamy prausimosi putas. Taip, kaina išties nemaža, bet patikėkite, jos to vertos! Šios putos ne tik pašalina nešvarumus, bet ir negyvąsias odos ląsteles, spartinančias senėjimo procesą. Ši SHISEIDO priemonė nesausina odos, ją drėkina, glotnina ir, svarbiausia, tinka visiems odos tipams.

 

Neplaukite vasarą veido šaltu vandeniu, kad ir kaip to norėtumėte. Prausimosi vanduo turi būti kambario temperatūros – toks mažiau kenks jūsų odai vasarą.

 

2. Veido drėkinimas

Thalion Thalisource Active Moisture GelVasarą oda būna ypač sausa. Dėl to kalti saulės spinduliai, vėjas ir net patalpose bei automobiliuose esantys oro kondicionieriai. Todėl labai svarbu drėkinti odą. Dieninis veido kremas turi būti lengvas, drėkinantis, apsaugantis nuo kenksmingų saulės spindulių. Pasak kosmetologų, geriausia rinktis ne kremą, o emulsiją. Mūsų svetainėje topbeauty.lt galite įsigyti grožio specialistų itin liaupsinamą THALION Thalisource Active Moisture Gel veido emulsiją, skirtą normaliam ir mišriam odos tipui. Ši jūros gaiva dvelkianti neriebi priemonė greitai įsigeria į odą ir drėkiną ją visą dieną.

 

Matis Réponse Vitalité regenerating creamNepamirškite naudoti naktinio kremo! Rinkitės jį itin kruopščiai: šis kremas privalo būti lengvas ir ne tik drėkinti, bet ir maitinti odą. Gerai būtų, jei į jo sudėtį įeitų vitaminai C ir E, antioksidantai bei aktyviosios drėkinamosios medžiagos. Siūlome išmėginti MATIS kompanijos naktinį regeneruojamąjį kremą Réponse Vitalité, kuriame apstu mūsų odai taip reikalingų vitaminų A, C ir E. Pamatysite, po kelių kartų grožėsitės elastinga, pamaitinta ir kone akimirksniu atsigavusia veido oda.

 

3. Veido priežiūra

Payot Masque Apaisant Comforting Repairing CareSausos ir jautrios veido odos savininkėms vasarą nederėtų atsipalaiduoti. Lepinkite odą švelniomis priemonėmis – veidui valyti naudokite pienelį, bet ne vandenį. Galite praustis įvairių žolelių nuovirais. Jei oda be galo sausa vasarą, kosmetologai rekomenduoja naudoti ne tik drėkinamąją, bet ir maitinamąją veido kaukę, tarkime, PAYOT kompanijos Masque Apaisant Comforting Repairing Care jautriai odai skirtą kaukę, kuri ramina, gaivina ir, svarbiausia, atkuria odos pusiausvyrą. Po 10 minučių, kai nuvalysite kaukę, jūsų oda iškart taps graži ir gaivi.

 

Kai vasaros sezonui rinksitės dieninį kremą, jo SPF turi būti ne mažesnis kaip 15.

 

Decleor Aroma Purete Shine Control Oxygenating fluidTos, kurios kovoja su riebia veido oda vasarą, neturėtų dažnai naudoti gilaus valymo priemonių – tik pažeidžia lipidų sluoksnį. Geriau rinkitės prausimosi putas ar gelį. Itin atidžiai derėtų rinktis dieninį kremą – jis privalo būti be galo lengvas ir sukuriantis matinį efektą. Be abejonės, nepamirškite ir SPF svarbos.

 

Šio veido odos tipo savininkėms rekomenduojame išmėginti DECLEOR kompanijos deguonies prisotintą Aroma Purete Shine Control Oxygenating fluidą. Profesionalių kosmetologų teigimu, jis puikiai sumažina riebalų perteklių, sukuria matinį efektą, sutraukia poras, skaistina ir drėkiną odą.

rekomenduojame