Stilistės patarimai: kaip namuose susišukuoti kaip salone?

Prieš svarbias šventes moterys ir merginos pirmiausiai lekia į plaukų stilisto kabinetą kaip reikiant pasipuošti. Tačiau vakarinę šukuoseną keliaujant į gimtadienį ar kitą vakarėlį galite sukurti sau pačios. Apie šukuoseną namuose kalbėjomės su profesionalia plaukų stiliste Jolanta Greviene.

ghd sukuosenos

– Prieš svarbias šventes merginos ir moterys ieško profesionalių kirpėjų. Tačiau ar tiesa, kad turint tinkamų priemonių, galima namuose ir pačioms pasišukuoti šventiškai?

– Taip tikrai esant reikalui galima puikiai pačioms šventiškai susitvarkyti plaukus tiesiog savo namuose. Tačiau labai svarbu turėti ne tik tinkamas ir tikslingas priemones plaukų formavimui, bet ir gerus prietaisus, tokius kaip GHD plaukų džiovintuvas, kuris patobulintas jonizacija. Ji saugo plaukus nuo išsausėjimo, neišgarina drėgmės, nes ji lieka užrakinta plauko viduje.  Su tokiu prietaisu fenavimas trunka dvigubai mažiau laiko, plaukai labiau blizgės, taps švelnesni ir paklusnesni. Kitas puikus prietaisas, padedantis sukurti daug šukuosenų – GHD tiesinimo žnyplės. Jos saugo plaukus nuo išsausėjimo, suteikia blizgesio, padaro plaukus ypač tiesius ilga laiką.

– Turbūt vien džiovintuvo neužtenka…

– Taip, norint namuose suformuoti dailią šukuoseną, galite apsiginkluoti ir kitomis priemonėmis bei formavimo prietaisais. GHD garbanojimo lazdelės bei žnyplės, kurios greitai ir lengvai formuoja glotnias bei blizgias garbanas ir bangas, dažnai lemia šaunius rezultatus. Tad reikėtų atkreipti dėmesį į kokybiškus naujos kartos įrankius. Štai GHD įrankiai tausoja plauko struktūrą, neperdžiovina jų, sutrumpina formavimo laiką ir suteikia gerą rezultatą.

Storiems ir tankiems plaukams tinka glotnesnės, o ploniems bei retiems plaukams daugiau apimties turinčios šukuosenos.

– Ar tiesa, kad ne visiems plaukams tinka tokios pačios šukuosenos? Kaip žinoti, kas tinka?

– Storiems ir tankiems plaukams tinka glotnesnės, o ploniems bei retiems plaukams daugiau apimties turinčios šukuosenos. garbanos bei bangos. Tad rinktis formavimo priemones ir prietaisus reikia paisant savo plaukų tipo bei orientuojantis į pageidaujamą rezultatą.

– Ar nuo naudojamų priemonių priklauso ir rezultatas?

– Taip, tik kokybiški įrankiai bei tinkamai pagal plauko struktūrą parinktos formavimo priemonės padės greitai, gražiai bei madingai susitvarkyti plaukus namuose pačioms.

– Kaip išsirinkti tinkamas plaukų formavimo priemones?

– Ploniems plaukams daugiau apimties suteiks „GHD Total Volume“ apimties suteikiančios putos bei Root Lift Spray plaukų pakelėjas nuo šaknų. Storus plaukus padės suvaldyti, suteiks jiems glotnumo bei apsaugos nuo karščio „GHD Heat Protect Spray“ purškiklis. Gražias ir elastingas garbanas padės suformuoti Curl Hold Spray. Pasišiaušusius plaukus idealiai suglotnins ir saugos nuo karščio „GHD Sraight Tame Cream“ bei „GHD Sraight and Smooth Spray“. Šukuosenos užbaigimui naudokite blizgesį Final Shine Spray bei Final Fix Haispray ir Jūs jau pasiruošusios vakarinei išeigai.

rekomenduojame