Kaip išsitiesinti plaukus namuose, kad jie atrodytų tiesiog tobulai?

Domiesi, kaip išsitiesinti plaukus namuose? Jei jau paspaudei ant šio straipsnio nuorodos, manome, tai padarei ne veltui – tikime, jog dievini tiesius plaukus, tačiau kad ir ką bedarytumei, rezultatas nesigauna toks, apie kurį svajoji arba stebėdama greta einančią merginą plazdančiais plaukais, kurie primena gražiausią matytą lygumą pasaulyje, varvini seilę. Mes irgi buvom linkusios galvoti “kas gi čia tokio – juk tai tik plaukų tiesinimas!”, bet, pasirodo, yra ir čia ką nuveikti – esti keletas svarbių momentų, kurių negalima praleisti – vienas svarbiausių plaukų stilistų paslapčių atskleisime dabar pat. Ar esi pasiruošusi?

straight-hair

1 žingsnis – plaukų paruošimas tiesinimui
O taip, viskas dar prasideda duše ar vonioje – priemonės, kurias naudoji plaukams trinkti, turi nemažai įtakos Tavo galutiniam rezultatui. Štai toms, kurios turi plonus plaukus, rekomenduojame naudoti apimties suteikiančius šampūną bei kondicionierių. Nepamiršk, kad plaukus reikia gerai ištrinkti, tad juos perplauk du kartus – tai suteiks ne tik švaros, bet ir apimties jausmą.
Tos, kurios turi besišiaušiančius plaukus ir jų yra visa galybė, labai praverstų naudoti glotninančius šampūną bei kondicionierių, kad plaukai net apsunktų nuo jų šiek tiek. Siūlome kondicionierių palaikyti kiek ilgiau, jog plaukai kaip įmanoma daugiau sugertų priemonės, tad vietoje 3 minučių, laikyk bent 5min.

2 žingsnis – ideali apsauga nuo karščio
Mieloji, žinok, kad negalima nieko “karšto” (džiovinimo, tiesinimo, garbanojimo) daryti su plaukais, jei nesi jų apsaugojusi – tai yra tiesiausias kelias link žirklių, tad visas pastangas, auginant plaukus, galėsi pamiršti. Svarbiausia išsirinkti sau tinkamą, kuris pateisintų visus lūkesčius ir suteiktų norimą rezultatą.
Jei jau aptarėme plaukų trinkimo priemones pagal plaukų tipus, tai reikėtų ir čia atsižvelgti į juos. Taigi, tos, kurios turi plonus plaukus ir jau jiems suteikė apimtiems plaudamos, turėtų ir toliau vadovautis principu, kuris leistų sukurti iliuziją, kad turi kupetą plaukų – prieš džiovinant, patepk plaukus su putomis, ant kurių etiketės parašyta ne tik tai, kad suteiks apimties, bet ir apsaugos nuo karščio.
Nepamiršome ir tų, kurios turi milijoną nesuvaldomų plaukų – prie tobulybės priartins serumas, kuris suteiks dar daugiau glotnumo bei apsaugos nuo karščio.

3 žingsnis – įrankiai
Tu net neįsivaizduoji, koks yra svarbus yra tiesintuvas šiame procese – jų rinkoje didžiausia galybė, tik rinkis, tačiau yra keli aspektai, kurie turi, ne, greičiau privalo būti prioritetais renkantis šį įrankį – pirmasis yra temperatūra. Pastaroji turi būti nei didesnė, nei mažesnė už 185 laipsnius, kadangi tai yra jiems visiškai optimali temperatūra – moksliniais tyrimais įrodyta, jog ji yra optimaliausia ir nežaloja plauko, tad galėsi džiaugtis tiesiais plaukais nors ir kasdien. Sekantis – keramikinės plokštelės, kurios dažniausiai įšyla greitai, reguliuoja šilumos išsiskyrimą, o svarbiausia – karštis visoje plokštelėje yra vienodas. Visa tai mus priveda prie to, jog plaukus tiesinant užtruksi kur kas mažiau, o rezultatas bus idealus ir lygus.

 

4 žingsnis – plaukų tiesinimas
Tobuliems ir nepriekaištingai atrodantiems plaukams pasiekti jau liko labai nedaug, vos keli žingsneliai!
Svarbu! Prieš tiesindama įsitikink, kad plaukai yra idealiai sausi, nes kitaip rizikuoji juos sudeginti!
Pirmiausia – susisegiok plaukus sekcijomis, bent jau perskirk juos pusiau ir tie, kurie aukščiau ausų, surišk, jog nesimaišytų. Ištiesinusi visus apatinius, keliauk vis aukščiau. Nepamiršk kiekvieną sruogą perbraukti du kartus tiesintuvu.
Jei nori daugiau apimties arba kad plaukai nebūtų tokie prigludę, daryk taip – suimk norimą sruogą, tik ne per plačią ar per storą ir už galiukų griebdama iškelk į viršų, su tiesintuvu taip pat kilk į viršų – ar matai, kad plaukai labiau pakilę nuo šaknų??

5 žingsnis – užbaigimas
Tikime, jog veidrodyje jau matai panelę tobulybę, tik galvoji, ko gi čia dar trūksta? Vieno iš dviejų – blizgesio, nes pastarasis dažnai pradingsta tiesinimo metu (ypatingai tuomet, jei naudoji prastą tiesintuvą), tad papuršk plaukus labai lengvai su spindesio suteikiančia priemone ir džiaukis! Visgi, nepateikėm? Plaukai, ypač pakaušyje, atrodo įsielektrinę? Patepk juos dar kartelį lašeliu glotninačiuoju serumu ir… viskas!

Mūsų patarimai baigti, belieka tik laukti jūsų atsiliepimų ar pasiteisino. Meluoti negalėjome, nes, kaip jau įprasta, pačios išbandėme, tai ir rekomenduojame. Viliamės, kad vieną dieną idealiai tiesūs plaukai užkariaus pasaulį, o jei dar jie bus spindintys… mmm!