Šampūnas sausiems plaukams: 4 patarimai kokį rinktis geriausia

Šampūnas paskirtis išplauti plaukus, panaikinti susikaupusį riebalą, tačiau, ką daryti, jeigu plaukai ir taip sausi? Šampūnas sausiems plaukams yra iššūkis kiekvienai plaukų priežiūros kompanijai, mat sunku sukurti tokią formulę, kuri tinkamai išplautų tokius plaukus. Tad pateikiame 4 patarimus, kaip iš prekių gausos išsirinkti geriausią šampūną.

sampunas sausiems plaukams

1 PATARIMAS. Visų pirma šampūno sudėtyje neturi būti alkoholio. Jį dažnai pasitelkia gamintojai savo produkcijoje, kadangi tai greita ir efektyvi priemonė plaukams nuo riebalų sausinti.

Geras šampūnas neprivalo gerai putoti. Jo paskirtis turi būti pašalinti susikaupusius nešvarumus. Ir putos nėra to pasekmė.

2 PATARIMAS. Jeigu produkto sudėtyje randate žodžius Sodium Laurenth Sulfate, šį šampūną padėkite į šalį. Šis dirbtinis sulfatas dedamas į indų ploviklius ir grindų plovimo priemones, kad greitai suputotų. Geras šampūnas neprivalo gerai putoti. Jo paskirtis turi būti pašalinti susikaupusius nešvarumus. Ir putos nėra to pasekmė.

3 PATARIMAS. Geras šampūnas sausiems plaukams yra tas, kurio sudėtyje yra kokosų aliejaus. Net jei jums ir nepatinka šis kvapas, šį aliejų dar senovės majų moterys tepdavo ant plaukų, mat jis turi stebuklingą galią – maitinti. O sausus plaukus reikia maitinti, ypač sausus galiukus.

4 PATARIMAS. Niekada negali žinoti, ar šampūnas tiks jūsų plaukams. Dėl šios priežasties gamintojai siūlo ir mažesnes jų pakuotes, kad būtų galima pamėginti. Taip išvengsite katės maiše principo. Ar šampūnas sausiems plaukams jums tinkamas pastebėsite per 3-4 plovimus.

rekomenduojame