Ką savo plaukų priežiūrai naudoja Rosie Huntington-Whiteley?

Visos esame patyrusios, ką reiškia išsausėję, pasipūtę ir blizgesį praradę plaukai. Jiems, kaip ir odai, reikia nuolatinės priežiūros, o atėjus šaltajam sezonui – ypatingo dėmesio. Su SACHAJUAN varginančios tinkamos priemonės paieškos baigėsi!

sachajuanfront
Smalsu, ką ant savo grožio puoselėjimo lentynėlių turi žvaigždės, kad jų plaukai visada atrodytų nepriekaištingai? Atskleisime garsaus Victoria Secret modelio Rosie Huntington-Whiteley natūraliai spindinčių plaukų paslaptį, juk kiekvienai iš mūsų rūpi, kaip išlaikyti savo plaukus sveikus, stiprius ir žvilgančius. Raktas į šio garsaus modelio išpuoselėtų plaukų paslaptį – SACHAJUAN produkcija. Šios linijos šampūnus ir kondicionierius, kaip sako pati Rosie – įsimylėjo:

“Aš tiesiog įsimylėjau Sachajuan šampūną ir kondicionierių, o jų linijos, skirtos dažytiems plaukams yra pačios mėgstamiausios mano plaukų priežiūros priemonės”.

 

Naudodama jas Rosie Huntington-Whiteley dėl savo plaukų grožio išlieka kerinti.
Pagrindinis SACHAJUAN įkūrėjų, profesionalių švedų plaukų stilistų Sacha Miltic ir Juan Rosenlind šūkis:

“Mes negaminame vidutiniškai gerų produktų vidutinybėms, o kuriame mums patiems patinkančius produktus tam, kad tu juos pamiltum.”

Šiuo šūkiu jau 20 metų vadovaujasi Skandinavijoje didžiulės sėkmės sulaukęs plaukų priežiūros prekinis ženklas, kuris pasižymi išskirtinėmis technologijomis, minimalistiniu dizainu bei paprasta gaminių sudėtimi, kuri yra draugiška aplinkai, tačiau savo kokybe nenusileidžianti net ir garsiausiems vardams plaukų priežiūros rinkoje.
Plaukų priežiūros produktai sukurti remiantis Ocean Silk Technology technologija, kurios pagrindą sudaro vandenyno dumbliai (raudondumbliai). Jų dėka priemonės suteikia plaukams drėgmės, žvilgesio taip pat plaukas tampa paklusnesnis ir lengviau formuojamas. Naudojant šio vardo priemones, plaukai ims žvilgėti ir atrodys sveiki.

Šioje video medžiagoje patys įkūrėjai trumpai pristato savo produkciją: