3 merginos išbandė: The Balm matinio lūpų kremo testas

Ką daryti, kai diena suplanuota minučių tikslumu ir nėra nė kada pasitaisyti makiažo? Čia mes ieškome sprendimo ir būtent todėl skelbėme konkursą, kurio nugalėtojos gavo progą išbandyti The Balm Meet Matt(e) Hughes matinius lūpų kremus. Karolina, Gabija ir Gintarė, trys nuostabios merginos, dalinasi su jumis savo patirtimi ir pasakoja, kaip šis lūpų kremas atlaikė maisto, gėrimų, bučinių bei laiko išbandymus. Ar lūpų kremas išlaikė visos dienos testą?

Gintarė (mėgino Trustworthy atspalvį) Gintarė (mėgino Trustworthy atspalvį)

Pasidažius: Norėdama išreikšti savo nuomonę konstruktyviai, žinoma, paskaičiau lūpų kremo aprašymą Top Beauty puslapyje.  Gamintojai teigia, jog šis matinis kremas yra lengvos tekstūros, itin pigmentuotas, nedžiovina lūpų odos, nesubėga į raukšleles, suteikia ilgalaikę matinę spalvą.

Prieš pradėdama testuoti produktą paswachinau ir spalva dar kartą priminė, jog tai yra tai, ko aš ilgai ieškojau. Kol dariausi makiažą, lūpas itin smarkiai pamaitinau lūpų balzamu, nes net ir brangiausi lūpų dažai neatrodys gerai, jeigu lūpos bus išsausėjusios. Lūpas pasidažiau 10 valandą ryte. Vos pradėjusi dažyti galėjau patvirtinti gamintojų pirmus du teiginius. Aplikatorius labai patogus ir puikiai atlieka darbą, kurio rezultatas  – lengvas kremo pasiskirstymas ant lūpų. Pigmentacija tokia, jog pilnai užtenka vieną kartą aplikatorių pamerkti į buteliuką, kad dažai lūpas padengtų tokiu sluoksniu, kuris neatrodytų per sunkiai, bet ir ne tokiu, jog būtų matoma pačių lūpų spalva bei struktūra. Trečias teiginys minėjo, jog kremas nedžiovina lūpų, tačiau turbūt dar nėra sukurto tokio matinio lūpų kremo, kuris visiškai nesausintų lūpų, tad šioje vietoje negalime taip drąsiai teigti, bet, palyginus su kitais, pavyzdžiui, Sleek arba NYX Professional Makeup gamintojų, šis – dar visai pakenčiamas. Ketvirtas punktas teigė, jog nesubėga į raukšleles – vėl, lyginant su kitais, šį pliusą pastebėjau ir aš.

Po 5 valandų: Tęsiant eksperimentą, pirmasis update turėjo įvykti po penkių valandų. Žinoma, per tas valandas buvau atkeirpusi dėmesį į tai, kaip lūpos atrodo, ir rezultatu buvau labai patenkinta! Lūpos tikrai neatrodė lyg padažytos prieš penkias valandas – viskas vietoje, niekas per daug nenusitrynė, nenusivalgė, o spalva vis dar tokia pat intensyvi.

Po 10 valandų: Vakare, apie 22 valandą, atėjo metas nusivalyti visą makiažą ir padaryti išvadas, kaip lūpų kremas atrodo po sunkios darbo dienos. Žinoma, tai yra labai ilgas laiko tarpas ir suprantama, jog lūpų dažai jau tikrai neatrodė estetiškai – pats produktas jau beveik visiškai nusivalęs bei nusitrynęs, likutis subėgęs į lūpų raukšleles, tačiau pati spalva, nors ir su plėmais, bet  vis dar puikiai matoma ant lūpų. Puikiai suprantu, jog neįmanoma, jog po tokios ilgos darbo dienos lūpos atrodytų puikiai, tad tiek laiko šio produkto nenaudočiau kiekvieną dieną. Lūpų kremas puikiai atrodė iki 5-6 valandų nuo padengimo, vėliau vis labiau trynėsi ir nebeatrodė patraukliai, tad patarimas būtų šiuo produktu būti pasidažius ne ilgiau kaip 6 valandas. Beje, šio testavimo metu nė karto nepadailinau ar nepadengiau lūpų kremu dar kartą.

Gabija (mėgino Dedicated atspalvį) Gabija (mėgino Dedicated atspalvį)

 

Pasidažius: Tik pasidažius lūpų dažais, mane labai nustebino jų efektas: jautėsi malonus šaldymas, lūpos buvo padengtos tobulai, o ir aplikacija buvo labai paprasta, jautėsi drėkinimas, tad lūpos nesausėjo.

Po 5 valandų: Dienos eigoje lūpų dažų visiškai nesijaučia ant lūpų ir tai mane labai nustebino, nes įprastai sunkumo pojūtis ant lūpų mane pradėdavo erzinti vos pasidažius. Šis lūpdažis labai gerai drėkina, nesausina lūpų ir dėl šios priežasties jos nesuskilinėja.

Po 10 valandų: Iš tiesų esu nustebinta šio produkto išsilaikymu, nes mano anksčiau naudotų panašaus efekto bei tekstūros lūpų dažų po valgymo jau beveik nebesimatydavo. Kaip matote nuotraukoje, lūpų dažai apsitrynė tik arčiau lūpų esančioje vidinėje pusėje, bet spalva išliko ganėtinai gerai matoma.

Karolina (mėgino Sentimental atspalvį) Karolina (mėgino Sentimental atspalvį)

Pasidažius: Užsitepus lūpų dažus ant lūpų, jaučiasi malonus dilgčiojimas bei vėsa – taip yra todėl, kad sudėtyje yra mentolio, mėtinis kvapas taip pat jaučiasi. Šiaip labai nemėgstu tokių kvapų dekoratyvinėje kosmetikoje, bet šis tikrai nėra stiprus, tad neerzina. Pasidažius lūpas, jausmas malonus, lūpos nelieka lipnios ir nekimba viena prie kitos. Iš pradžių šiuo produktu sunku tolygiai padengti lūpas, nes jis šiek tiek skaidrus, neužpildo lūpų iki galo, tad leidau pirmam sluoksniui išdžiūti ir tik tada tepiau antrą sluoksnį, po kurio pasimato visas fuksijos spalvos sodrumas bei ryškumas. Pilnai išdžiuvęs lūpdažis taip pat nelipina lūpų.

Po 5 valandų: Po pirmų penkių valandų lūpų viduriukas šiek tiek pašviesėjo, lūpdažio žymės liko ant šakutės, bei puodelio kavos, nes per tą laiką gėriau kavos bei valgiau. Tai manęs labai nesužavėjo, nes esu bandžiusi ir tokių lūpų dažų, kurie net po valgymo likdavo vietoje ir jų ragauti nereikėjo. Taip pat jaučiau, jog lūpos tapo šiek tiek sausesnės.

Po 10 valandų: Praėjus 10 valandų po pirmo pasidažymo, antrą kartą pavalgius, lūpdažis ant lūpų atrodė daug prasčiau nei vos pasidažius – suskilinėjo, išsiliejo iš lūpų kontūro, lūpų viduriukas liko visiškai nuvalgytas.

Įdomu, koks merginų verdiktas? Manome, jog The Balm prekės ženklas puikiai išlaikė mūsų parengtą testą, o merginų atsiliepimai tikrai kelia smalsumą! 

Gintarė: Tik atsidariusi pakuotę ir pamačiusi lūpų kremo spalvą, pajutau, jog tai gali tapti mano šio rudens mylimiausia kosmetikos priemonė. Man ganėtinai sunku surasti tamsesnio atspalvio lūpų produktą, kuris būtų ilgai išliekantis ir dar matinis! Tačiau The Balm prekės ženklas ištiesė pagalbos ranką moterims su ta pačia problema. Apibendrindama galiu drąsiai teigti, jog tai yra šio rudens must have kiekvienos kosmetinėje! Tekstūra šilkinė bei lengvai skirstosi ant lūpų, spalvos intensyvumas tiesiog nerealus, produkto aplikatorius padeda lengvai ir greitai pasidažyti, o išsilaikymas ant lūpų tiesiog nustebino gerąja prasme! Jau laukiu nesulaukiu išbandyti kitas spalvas iš šios matinių lūpų kremų kolekcijos! Drąsiai rekomenduoju šį produktą, toms, kurios mėgsta matinius lūpų dažus, bei toms, kurios neturi laiko kas kelias valandas tikrinti ar taisyti padažytas lūpas. Labai džiaugiuosi atradusi tokį nerealų produktą! Pirksiu dar ir dar ir dar!

Gabija: Esu labai nustebusi šio lūpų kremo savybėmis, ir planuoju įsigyti kitos spalvos šios linijos produktą, kurį galėčiau naudoti kiekvieną dieną. Tad dedu didelį pliusą ir rekomendaciją visoms! Nuostabus lūpdažis!

Karolina: Spalva yra beprotiškai gražaus ryškumo ir prie tam tikro makiažo atrodo labai gražiai. Jeigu nesiruošiate visą laiką valgyti arba gerti, tai bus puikus pasirinkimas, o kitu atveju reikėtų jį visada turėti su savimi, kad galėtumėte užpildyti tuos tarpelius ir nusivaliusias lūpų vietas.


REKOMENDUOJAME