Aušrinės kasdienis makiažas: TOP 5 priemonės

Top Beauty komanda gali pasigirti tiek merginomis, tiek vaikinais, kurie turi užtikrintą nuomonę ir žino, kas jiems patinka labiausiai, tad pradedame naują įrašų ciklą! Esu Aušrinė, Top Beauty kūrybininkė bei komunikacijos vadybininkė, ir pirmoji pasidalinsiu su jumis savo favoritais. Makiažas man tarsi smagus žaidimas ir dekoratyvinė kosmetika jau tikrai ne naujiena, tad skubu pristatyti TOP 5 priemones, be kurių neįsivaizduoju savo kasdienio makiažo atlikimo.

Aušrinės top 5 full frame

1. Beautyblender® Nude makiažo kempinėlė (Spalva – kūno). Gėda prisipažinti, bet kempinėlę makiažo padengimui pradėjau naudoti dar visai neseniai – iki tol maniau, jog puikiai tam tinka ir turimas šepetėlis, kuris labiau primena didelį teptuką tapybai guašu. Žinoma, tiko ir teptukas, bet sušlapinta Beautyblender kempinėle makiažo pagrindą padengiu daug greičiau, tolygiau ir natūraliau, nes makiažas neatrodo cakey, nelieka įvairių brūkšniukų, kuriuos dažnai tenka išsklaidyti po šepetėlio naudojimo.

2. Real Techniques Blush Brush šepetėlis skruostams. Šis šepetėlis tikrai yra vienas iš mano mėgstamiausių, nes puikiai tinka bronzanto, skaistalų, kompaktinės ar net švytėjimą suteikiančios pudros aplikavimui. Labai lengva reguliuoti produkto kiekį bei šiuo šepetėliu išsklaidyti makiažą, todėl rezultatas beveik visada džiugina ir atrodo ganėtinai natūraliai.

3. Carmex Moisturising Lip Balm Vanilla SPF 15 lūpų balzamas. Skilinėjančios lūpos – viena didžiausių problemų ir ne tik atrodo negražiai, bet ir apie lūpų dažus galima pamiršti. Visada mėgstu su savimi turėti lūpų balzamą, kurį galėčiau naudoti vos pajutusi lūpų sausėjimą, todėl, ištikus bėdai,  beveik kiekvienoje rankinėje ar palto kišenėje kažką galima rasti. Carmex lūpų balzamai apskritai yra mano mėgstamiausi, o šito kvapas tiesiog paskiškas. Saugokime lūpas nuo šalčio, vėjo ir paruoškime savo mėgstamiausiems lūpų dažams!

4. The Balm Mary-Lou Manizer švytėjimo suteikianti pudra/šešėliai. Galiu apsieiti be veido kontūravimo, bet švytėjimo suteikiančios pudros tikrai nepraleisiu! Šią priemonę liaupsina visos, kurios jau turėjo progą ją išbandyti, ir tikrai ne be reikalo – itin lengvai bei tolygiai pasidengia, taip pat be jokių problemų galima sluoksniuoti ir išgauti norimo stiprumo rezultatą. Kasdien Mary-Lou Manizer naudoju saikingai, bet, besiruošdama renginiams, šventėms ar fotosesijoms, tikrai leidžiu sau naudoti šiek tiek daugiau šio gėrio, taip pat puikiai pasitarnauja ir kaip akių vokų šešėliai!

aušrinė1
aušrinė2

5. The Balm Appétit Eyeshadow Palette akių šešėlių rinkinys (9 spalvos). Tiesą pasakius, šią paletę nusipirkau būtent dėl nuostabaus raudonų plytų atspalvio. Chirs P. Bacon  spalva tikrai yra mano mėgstamiausia! Paletę sudaro 9 matiniai bei blizgūs atspalviai, kurie puikiai tinka tiek kasdieniam, tiek vakariniam makiažui sukurti, o ir išsilaiko visą dieną, jei yra naudojama kartu su šešėlių baze. Atrodo, jog iš visų The Balm siūlomų palečių ši sulaukia mažiausiai dėmesio ir yra nepelnytai nuvertinta. Ją turiu jau ilgai ir nė karto nepasigailėjau nusipirkusi, todėl tikrai rekomenduoju visoms, ieškančios universalios šešėlių paletės. Beje, puikiai tinka žaliaakėms!