Plaukų kontūravimas ir strobingas

Merginos, turime jums naujieną! Pasaulis, visiškai pametęs galvą dėl veido kontūravimo, žengė dar vieną žingsnį ir prapletė bruožų paryškinimą dar viena sfera – ar esi girdėjusi apie plaukų kontūravimą? Taip taip, mes suprantame ką rašome ir mums pačioms tai tikrai nemaža naujiena, tačiau pasidomėjusios detaliau, supratome, kad tai bus vienas populiaresnių trend’ų dar šiais bei artėjančiais metais. Nustebinom? Skaityk toliau!

hair strobing

Visos susidūrėme su ta situacija, kai pradėjome kontūruoti veidą ir supratome, kad čia ne vienos dienos mokslas – atrodo, kas čia yra sulieti tamsią ir šviesą spalvą bei išgauti norimą veido formą? Palauk, plaukai dar didesnė užduotis, kurios išpildymo nesiūlome apsiimti pačioms.
Pakalbėkime apie tai, kas pavyko iš pačio pirmo karto – tai veido įšviesinimas naudojantis taip vadinamuoju highlighter’iu. Su plaukais viskas labai panašiai, primena netgi plaukų šviesinimą sruogelėmis, tik čia viskas labiau apgalvota ir pritaikyta pagal Tavo turimą plaukų spalvą, odos toną, o geriausia – pagal Tavo veido formą.

Užbėgsime įvykiams už akių ir iš karto pasakysime, jog plaukų šviesinimas sruogelėmis ir plaukų kontūravimas įšviesinant skiriasi žingsnelių kiekiu – pirmasis apima du, o štai antrasis – jau tris, taip pat minėtina ir tai, kad šviesinamos sruogelės yra tankesnės, ne tokiais lygiais atstumais dažomos, o naudojamos spalvos yra dviem tonais šviesesnės nei Tavo turima. Pats laikas įtraukti sekantį veikėją – tamsiąją artileriją – kaip jau įprasta kontūruojant veidą, reikia nepamiršti ir kontūruojančios, o ne tik įšviesinančios spalvos – kai kurios sruogelės yra tamsinamos, taip, tamsinamos ir netgi dviem tonais.
Taip jau išeina ir didelės matematikos čia nereikia – viso plaukai bus trijų spalvų – natūralioji/Tavo turima dabartinė spalva – tikrai ne visos džiaugiamės lietuviškąją pelenų spalva, šviesesnė ir tamsesnė. Atlikusi šią procedūrą, kurią tikrai turėtumei atiduoti atlikti profesionalui, kartoji dar kartelį įšviesinimo procedūrą ir suteiki plaukams norimų akcentų.
Plaukų kontūravimas ne tik suteikia plaukams norimą formą, bet ir pabrėžia gražiausius veido kontūrus – valio, nebereikės drąstiškai kirpti plaukų! Suteikti akcentai pabrėš odos toną, o jau kai saulė nušvis, plaukai suspindės it veidrodėlis!

Tiesa, ne visi plaukų stilistai yra susipažinę su šia naujove, tad padėsime tiek Tau, tiek specialistui, pateikdamos itin paprastą techniką.
1. Reikia kontūruoti plaukus – tai yra patamsinti keliais tonais pasirinktas sruogeles, kurios suteiktų plaukams norimą formą, taip pat ir veidui – atidžiai stebėk viską veidrodyje ir nepabijok pasakyti, kur geriau – juk Tu save geriausiai pažįsti.

2. Toliau – pasirinktoms sruogelėms suteikti šviesumo jas spalvinant dviem tonais šviesesniais dažais. Ties šiuo, tik ką minėtu žingsneliu, kartu su stilistu atsižvelkite į veido kontūrus – šviesinkite tuos, kuriuos norėtumėte pabrėžti – patariame tai daryti arčiau veido, kadangi it saulės nubučiuotos sruogelės paryškins akių spalvą ir pabrėš skruostikaulius.

3. Paskutinis žingsnelis – suskirstykite plaukus į sekcijas, kurios imituotų šėšėlius gretutiniams plaukams ir jas lengvai pašviesinkite, tik ne taip ilgai laikykite šviesinamuosius dažus. Juk tai – tik šėšėlis!

Geriausia tai, kad nuo šiol sruogelės neatrodys taip, it tiksliai ir lygiai sumatuotais atstumais viena nuo kitos – įveskite netvarkos ir pasidžiaukite kūrybiniu procesu, kuriant tikrą grožį tiek Tau, tiek Tavo veidui, tiek.. plaukams. Galų gale, po viso darbo, tikrai garantuojame, jog plaukų speciliastas papildys savo portfolio!

Mūsų patarimas būtų po visų dažymų naudoti plaukus atstatančias kaukes – na gi, visiems plaukams bent jau šiek tiek pakenkia dažymas, ypatingai šviesinimas, taip pat šampūnus ir kondicionierius, kurie ne tik išsaugotų spalvą, bet ją pabrėžtų ir suteiktų blizgesio!

Mes jau žinom, ko prašysime plaukų stilisto sekantį kartą, o Tu? Galų gale pasaulis išrado tokią techniką, kuomet norint gražių pokyčių nereikia keisti visos plaukų spalvos arba atrodyti su keistomis sruogelėmis lyg iš kokių 90-tųjų!