Devyni būdai garantuotai sugadinti savo plaukus!

Su kokiais žodžiais jums asocijuojasi gražūs plaukai? Vešlūs, purūs, sveiki, žvilgantys! Prisipažinkit, kuri gi tokių nenorėtumėte? O jei tokius turite, tai kuri atsisakytumėte? Ir dėl šio rezultato mes plauname, tepame kaukes, perkame brangias priemones ir stebimės, kad tie plaukai kaip neatitinka minėtų kriterijų, taip neatitinka. Labai gali būti, kad mūsų priežiūros rutina netinkama. Paruošėme jums linksmą atmintinę, kurios laikydamiesi neturėsite gražių plaukų! Žvelkite į tai linksmai ir jei šiuose patarimuose atpažinsite save – tuoj pat nustokite taip daryti!

plaukai-kaip-susigadinti

„Skabykite“ suskilusius plaukų galus

 

Vienas iš puikiausių būdų padaryti taip, kad plaukų galai niekada neatrodytų gerai, yra nutraukioti suskilusius galiukus. Ne viena moteris juos skabo. Netyčia. Tiesiog nutraukia atsitiktinai pastebėtą išsišakojusį niekšelį. Taip, tuo momentu atrodo, kad problemos nebėra, bet nutrauktas plaukas greitai vėl suskils. Be to, visi tokie apskabyti plaukai bus nevienodo ilgio.

Aštrios žirklės ir švelnios kirpėjo rankos – tai yra išeitis norinčioms netekti suskilinėjusių plaukų galiukų. Ir užsiimkite prevencija: įsigykite tinkamas plaukų priemones, aliejukus, saugokite garbanas nuo karščio.

Tiesinkite ar sukite šlapius plaukus

O čia yra 100% užtikrintas būdas netekti plaukų grožio! Jūs tiesiog išvirsite karštu prietaisu formuodama dar neišdžiuvusius plaukus. O virti plaukai, patikėkite, gražiai neatrodo. Niekada!

Sveikiausia ir saugiausia juos visiškai išdžiovinti prieš liečiant karštais prietaisais. Ir nepamirškite priemonių, kurios saugo nuo karčio.

Šukuokite šlapius plaukus

Norite savo garbanas sužaloti tiesiogine ta žodžio prasme? Griebkit šepetį ir šukuokite jas šlapias! Rezultatas – sulūžinėję plaukai. Mat šlapi plaukai yra patys pažeidžiamiausi ir jautriausi mechaniniam žalojimui. Jei būtinai reikia išnarplioti šlapias sruogas, bet nenorite joms smarkiai kenkti, pasistenkite pasirinkti šlapiems plaukams šukuoti tinkamą šepetį, bei išškavimą palengvinančią priemonę, gerai?

Miegokite plaukus susirišusios į aukštą arklio uodegą

Aukštai suimti plaukai ir dieną pakankamai dirgina skalpą, tad naktis puikus metas sustiprinti šį efektą ir dar sulaužyti plaukus gumytės vietoje. Vis dėl to, jei minties kenkti plaukams atsisakysite, mes rekomenduojame miegoti supinus laisvą kasą. Ir rinkitės nežalojančias gumytes!

Purkškite areozolines priemones iš arti

Purkškite laką ar sausą šampūną iš kelių centimetrų atstumo. Taip užtikrintai pasidarysite nevykusią šukuoseną. Šampūno milteliai susikoncentruos vienoje vietoje, o lakas nepasklis tolygiai.

O jei rimtai, tai nepamirškite, kad areozolines priemones reikia purkšti mažiausiai iš 30 cm atstumo. Jos pasklinda tolygiau ir suteikia geidžiamą rezultatą.

 

Šukuokite plaukus nuo šaknų iki plaukų galiukų

Dar vienas patikrintas būdas sužaloti savo plaukus. Drastiškas šukavimas nuo šaknų iki galiukų laužo ir rauna plaukus. Daug protingiau ir saugiau yra pradėti nuo galiukų (prilaikant sruogas, kad jų netemptumėte ir nerautumėte), išpainioti mazgus ir po truputį kilti vis aukštyn link šaknų. Ir dar kartą pasikartosime – naudokite tinkamus, nepešančius šepečius.

Galiukus kirpkite itin dažnai!

Kiekvienas specialistas sako: norite ilgų plaukų, turite pakirpti galiukus. Tačiau merginos ima tuo piktnaudžiauti. Taip niekada neužauginsite ilgų plaukų. Centimetrą pakerpate, mėnesį ar du auginate! Geriau jau atsisakykite karštų prietaisų, agresyvių priemonių, drėkinkite ir maitinkite plaukus intensyviomis kaukėmis ir galiukų kirpti keliaukite tik kas 3 mėnesius.

Piktnaudžiaukite valomaisiais šampūnais

Valomieji šampūnai dabar ant bangos, jie nušveičia galvos skalpą, ko pasekoje galvos oda lengviau kvėpuoja, plaukai greičiau auga ir mažiau slenka. Tačiau tai nereiškia, kad reikia piktnaudžiauti šampūnais. Na nebent norite išsausinti tiek plaukus, tiek galvos odą. Ji ims reibaluotis kaip pašėlusi, nes turės kažkaip atstatyti natūralų odos riebalų balansą.

Valomąjį šampūną naudokite kartą per savaitę ar net rečiau, o kitomis dienomis rinkitės priemones pagal savo plaukų tipą.

Piktnaudžiaukite ir sausu šampūnu!

Per daug šio populiaraus gaminio išdžiovins skalpą, sukels pleiskanojimą, plaukai išsausės bei taps pažeidžiamesni. Mes nesiginčijame – sausas šampūnas yra vienas nuostabiausių išradimų, bet jis neturėtų pakeisti galvos plovimo tikru. Naudok gelbėtoją tik ekstra atvejais!

Jūs turbūt supratote, kad patarimus kaip susigadinti plaukus mes daliname su šypsena. Nežiūrėkite į labai rimtai, bet prisiminkite, kad iš tiesų mes labai dažnai pačios sau kenkiame net nepagalvodamos!