Didžiausios nesąmonės, kurias išbandyti jums siūlo grožio blogeriai

Ar žinai, kokia dabar viena didžiausia merginų svajonė? Tapti grožio blogere! Ir tikrai ne veltui – jos gyvena, mūsų akimis, kone tobulą gyvenimą tobulame pasaulyje – pirmosios gauna visas kosmetikos naujienas, atrodo, tiesiog maudosi tarp visų dovanėlių, džiugina mus įvairiais straipsniais ir savo įžvalgomis, bet… ar ir Tu pastebėjai, kad kartais jos tiesiog.. nusišneka? Geras tas posakis “iš gero rašto išėjo iš krašto”. Šiandien pasidalinsime mūsų geriausiais atrastais perliukais iš blogerių archyvų ir nepabijosime jų sukritikuoti!

face shave

Pradėkime nuo to, kas atrodo labai jau drąstiškai ir tikrai nemoteriškai – pasakyk Tu man, kuri sugalvojo veido plaukelius skusti??? Ar kažkam nepatiko įprastinės depiliavimo priemonės su vašku ar naudotis epiliatoriumi? O taip, dabar tik įvesk į paieškos sistemą “face shave” ir rasi daugybę video ir straipsnių, kuriose didingosios blogerės pasakoja savo sėkmės istorijas apie tai, kodėl jų makiažas atrodo taip tobulai… Skutimasis su peiliuku tikrai nėra geriausia išeitis dėl to, kad mūsų, gražiosios lyties atstovių, oda yra kitokia nei vyrų ir žymiai jautresnė, o skutant su peiliuku yra taip lengva ją pažeisti, kad džiaugsies ne tuo, kad dabar makiažas yra idealus ir be jokių plaukelių, o keliais žavesio nesuteikiančiais randeliais. Ir čia dar nieko! Plaukeliai ataugs dar įspūdingesni – pirmus kartus gal ir bus viskas gerai, bet laikui bėgant nepasislėpsi. Ir žinai ką? Grįši prie taip mylimos depiliacijos.

skutimas

Sekantis paklaikęs patarimas, mums sukėlęs lengvą šoką (apie jį nebuvome girdėjusios tol, kol interneto gausybėse kolegė nerado šio fakto) – makiažo užtvirtinimas plaukų laku!!! Ar čia iš naujo bandome dviratį išradinėti, ar kaip, bet plaukų lakas yra paskutinis kosmetikos gaminys, kurį siūlytume makiažo fiksacijai. Ne veltui juk prieš laką yra žodis “plaukų”, ar ne? Toli atsakymo, kodėl mes draudžiame taip daryti, nereikia ieškoti – šioje priemonėje yra tokių ingredientų, kurie sausina odą, o tie, kurie nemaloniai kvepia (tikrai žinai tą jausmą, kuris dusina papurškus plaukus laku ir skandina rūke), dusina ne tik Tave, bet ir odą. Gal, visgi, pasitikėkime dekoratyvinių kosmetikos kompanijų gaminiais, kurie kaip ir parašyta, yra skirti makiažo fiksavimui?

Vienas populiaresnių ir tikrai užkariavusių Instagramą patarimų – tai piešiant akių pravedimo liniją, pasinaudoti lipnios juostos pagalba. Pačios išbandėme kartelį ir tikrai džiaugėmės rezultatu – uodegėlė buvo tiesiog tobula, tačiau greitai susimąstėme apie tik ką patirtą skausmą plešiant juostelę ir supratome, kad … gal geriau jau kiek kreivos uodegėlės, bet sveikos akys, juo labiau – paakiai? Pastarieji yra pati jautriausia veido vieta ir reikalaujanti ne tik daug priežiūros, bet ir atidumo naudojant priemones, tad lipni juostelė su savyje tūnančiais klijais tikrai nėra geras pasirinkimas.

W7 cosmetics Aye Aye Captain Liquid Eyeliner Skystas akių apvadas

W7 cosmetics Aye Aye Captain Liquid Eyeliner Skystas akių apvadas

W7 cosmetics Precision Eyeliner Brush akių linijos šepetėlis

W7 cosmetics Precision Eyeliner Brush akių linijos šepetėlis

Kolegė supyks, kai perskaitys, bet… geriau pasakyti dabar nei leisti juoktis kitiems – brėžiant lūpų kontūrą pieštuku piešti toli toli virš lūpų linijos yra nevalia. O taip, tos, kurios negali pasididžiuoti putliomis lūpomis, dabar jau pradeda mus teisti, bet jūs nepykit, tačiau tai atrodo tikrai juokingai, nes labai jau pastebimas reikalas. Gaunasi atvirkštinis rezultatas – norėdamos atrodyti gražiai ir it kokios Andželinos Džoli, atrodote švelniai tariant keistokai. Turbūt esi girdėjusi, kad makiažas turi būti nepastebimas? Su lūpomis nieko neapgausi – norint suteikti joms putlumo ir didesnę formą, papasakosime kada kitame straipsnyje, o dabar didžiuokis tuo, ką turi – jei jau ne storas lūpas, tai dideles akis ar tiesią nosį! Ir.. pasinaudok priemonėmis, kurios suteikia putlumo – blizgesiu ar ne matiniu lūpdažiu.

lip liner

Daug mūsų skundžiasi ir tamsiais ratilais – ta jaunystė labai daug reikalauja iš mūsų, ypatingai miego valandų, kurių niekada neužtenka. Pasėkmė – atrodome, lyg būtume gavusios į akį. Grožio blogerės mums siūlo išeitį – pasinaudoti raudonu lūpdažiu kaip maskuokliu paakiams! Dievužėli švenčiausias… Pradėkime nuo to, kad tai tikrai nepadės išspręsti šios problemos – yra spalvų korekcija, kuri su tam tikromis spalvomis gali užmaskuoti trūkumus, tačiau raudonos ten, kaip pasirinkimo, nė su žiburiu nerasi. Sekantis niuansas – lūpdažiai kuriami dažniausiai iš vaško, o dar pridedama ir visokiausių kitų ingredientų, kurie tikrai nėra tinkami paakių naudojimui. Paskutinis dalykas – tai konsistencija, kuri sunkiai išsisklaidys ir, garbės žodis, nepaslėps paakių kad ir ką bedarytumei. Pasinaudok visoms žinomu ir paprastu būdu – normaliu maskuokliu, kuris turi geltoną atspalvį – toks tikrai pasidarbuos taip, kaip reikia.

Make Up For Ever Ultra Hd Concealer Korektorius 5ml,22 Sand Beige

Make Up For Ever Ultra Hd Concealer Korektorius 5ml,22 Sand Beige

Tokie faktai ir grožio dievaičių pasiūlymai buvo pastebėti, tačiau neabejojame, kad sąrašas – labai netrumpas, tad laukiame ir Tavo komentarų, ką dar galėtume panagrinėti! Matai, visi klysta, net ir tos, kurios išmano labai daug, tad ir Tu nebijok eksperimentuoti, tik… proto ribose.