Ieškok gero koloristo! Trys karštos plaukų dažymo tendencijos

Kas sezoną keičiasi ne tik drabužių bei makiažų mados, bet naujos tendencijos įsivyrauja ir mūsų plaukuose. Ombre, Sombre, Balayage? Šios plaukų dažymo technikos kadaise skambėjo tarsi burtažodžiai, o dabar jau tampa praeitimi. Pamirškime vakarykštę dieną ir pažiūrėkime dėl ko pasaulis pametęs galvą šį rudenį. Karščiausios plaukų dažymo mados nuoboduliu nedvelkia!

ieskokit-koloristo

Grey Ombre – močiučių šukuosena?

Ombre – dažymo būdas, kuomet plaukų šaknys lieka tamsios, o likusi plaukų dalis – šviesesnė. Grey Ombre skiriasi tik tuo, kad vyrauja pilki tonai: nuo tamsių grafito pilkumo šaknų iki sidabrinių galiukų.

Atrodo kas gali būti blankiau nei pilka spalva, tačiau nusprendusios plaukus padabinti šiais tonais, būkite pasiruošusios, kad juos aptarinės aplinkiniai. Dauguma girs, tačiau patiks ne visiems! Galite būti išvadintos močiutėmis, undinėlėmis ar ateivėmis, mat kol dauguma moterų stengiasi visaip paslėpti žilus plaukus, demonstratyviai pilki plaukai provokuoja. Tačiau mes sakome – nuostabu! Jei reikia, pakartosime tai kelis kartus!

grey-ombre-good Nuotr. iš hairstyle.guru

Jei tikrai pasiryžote tokiam dažymui, ieškokite gero koloristo, mat išgauti tobulą pilką bus daug sunkiau, nei pavyzdžiui, tapti blondine. Ir apsirūpinkite tinkamomis plaukų priežiūros priemonėmis, nes šaltą pilką spalvą išlaikyti nebus lengva – tam pasitarnaus plaukų priežiūros priemonės su violetais, skirtos geltonam / “ryžam” atspalviui pašalinti.

 

Funfetti – torto papuošimai plaukuose?

Žinote tuos smulkius spalvotus saldainiukus, kuriais puošiami tortai? Tai ir yra funfetti, o tuo pačiu ir naujausio mados klyksmo pavadinimas.

Teksto pradžioje sakėme, kad balayage jau praeitis. Tačiau tokį dažymą akimirksniu paversite madingiausiu, jei šviesintas plaukų sruogeles nuspalvinsite įvairiausiomis pastelinėmis spalvomis. Rožinė, violetinė, mėlyna – viskas kartu. Štai ir įvaldėte funfetti! Taip dažyti plaukai atrodo tarsi būtų tapyti akvareliniais dažais.

Nuotr. iš thistleandpoppysalon Nuotr. iš thistleandpoppysalon

Kaip supratote,  svarbiausia – pastelinės spalvos, tačiau kaip saldainiais puošti tortą, o šiuo atveju, kaip dažyti plaukus, – jūsų fantazijos reikalas.

 

Secret rainbow – surask vaivorykštę!

Mes nejuokaujame! Vaivorykštės teks paieškoti. Ši dažymo tendencija kaip cunamis nuvilnijo per socialinių tinklų fashionistų plaukus. Jei pilkasis ombre ir funfetti spalvos rėkia iš tolo, tai slaptosios vaivorykštės technika patiks paslaptingesnėms merginoms.

Nuotr. iš restnova.com Nuotr. iš restnova.com

Šio dažymo esmė tokia: atskiriamas viršutinis plaukų sluoksnis, o apatiniai plaukai nudažomi itin ryškiomis skirtingomis spalvomis. Nuleidus viršutinį sluoksnį – vaivorykštė visiškai pasislepia. Sumanu! Į paskaitas galėsi eiti kaip kukli pelytė, o vakare atskleisi savo paslaptį ir šėlsi kaip ryškiausia vakarėlio mergina!

 

Plaukų priežiūros produktų gamintojai šių madų taip pat neignoruoja. Vis daugiau prekinių ženklų pristato spalvotus kondicionierius, purškalus ar putas. Atsinaujinti dar niekada nebuvo taip lengva! Išdrįskite!