7 dekoratyvinės kosmetikos priemonės, kurias vertėtų pasiimti į kelionę

Kartais sunku nepasiklysti makiažo produktų džiunglėse ir išsirinkti, kokios spalvos lūpų dažus, kokią akių šešėlių paletę ar pudrą reikėtų pasiimti su savimi į kelionę. Visai nesvarbu, ar tai vienos dienos kelionė į kitą miestą, ar skrydis į kitą žemyną – dažnai vietos labai trūksta ir tiesiog nėra galimybių su savimi pasiimti visą turimą kosmetiką. Tokiais atvejais negalime rinktis makiažo priemonių pagal nuotaiką, todėl reikia iš anksto apgalvoti, ko gali prireikti. Nors neįmanoma į lagaminą sutalpinti visko, dėl to liūdėti tikrai nereikia, nes 7 produktų užteks tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui, o rezultatas bus stulbinantis!

kelioninis

Kitaip tariant, štai 7 makiažo priemonės, kurios tikrai tilps į kelioninį krepšį ir išgelbės bet kokioje situacijoje:

  • BB arba CC kremas. Puikiai žinome, kad vien kreminės pudros neužtenka – tokia priemonė iškart reikalauja pilno makiažo. BB kremą, kuris maitina odą ir kartu suvienodina jos spalvą, kuo puikiausiai galima naudoti vieną, nes jis dažniausiai turi mažiau pigmento, todėl ir spalva atrodo natūraliau, o aplikacija yra labai paprasta. Tai yra tobulas sprendimas nuolat skubančioms merginoms bei moterims, kurios nori lengvo rezultato, kelionėje ši priemonė taip pat puikiai praverčia!
  • Maskuoklis. Dailiai paslėpti tamsių paakių ir dėmelių ant veido dažnai negali net stipriausios pigmentacijos pudros, bet juk tai padaryti vis tiek norisi, todėl maskuoklis yra viena iš svarbiausių makiažo priemonių, kurios būtinai turi atsidurti kelioninėje kosmetinėje.
  • Raudoni lūpų dažai. Jų neatsisako tokios mados pasaulyje žinomos moterys kaip Alexa Chung, Rita Ora ar tinklaraštininkė Kristina Bazan, nuo mados savaičių podiumų raudonos lūpos taip pat niekur nedingo. Raudonos lūpos jau yra tapusios klasika, nes gali išgelbėti pačią niūriausią dieną ir bet kokiam įvaizdžiui suteikti daugiau gyvybės. Pasiėmusi į kelionę tik raudonus lūpų dažus sutaupysi vietos ir atrodysi puikiai tiek dienos metu, tiek vakare, o geriausia yra tai, jog tikrai neatrodysi nuobodžiai.
  • Rudų atspavlių akių šešėlių paletė. Ryškių spalvų šešėliai ne visada gali būti tinkami kasdienai, tačiau nude spalvos puikiai išryškina akis ir neatrodo iššaukiančiai. Čia vertėtų paminėti ir tai, kad prie raudono lūpdažio taip pat puikiai tinka, nes spalvos nesipjauna tarpusavyje.
  • Blakstienų tušas. Kartais sunku patikėti, kiek daug gali pora blakstienų tušo sluoksnių – atrodo, jog akys akimirksniu atsiveria ir tampa, ryškesnės žaismingesnės. Tiek visiškai užtenka, kad tave supančių žmonių dėmesys kryptų į akis.
  • Antakių pieštukas arba paletė. Antakiai yra veido rėmai ir atlieka labai svarbų estetinį vaidmenį. Toli gražu ne visos merginos turi natūraliai tankius ir ryškius antakius, todėl suteikti jiems šiek tiek daugiau apimties tikrai nėra nusikaltimas net ir atostogaujant.
  • Kontūravimo paletė. Kad veidas neatrodytų plokščias ir švytėtų reikia kelių skirtingų produktų, o kiekvienas atskirai užima daug vietos. Būtent dėl to kelionėms geriausia rinktis kontūravimo paletes – jos yra kompaktiškos ir turi sukomplektuotus skirtingus produktus, todėl nereikia bandyti sutalpinti krūvos skirtingų.

Tikimės, jog šis kelioninių kosmetikos priemonių gidas padės kraunantis daiktus kelionei! Nepamiršk makiažo šepetėlių rinkinio ir žavėk aplinkinius visų atostogų metu!