Makeup Revolution kosmetika Lietuvoje

Žinai, manome, kad nėra geresnio posakio už šį “Sakoma, kad pinigus už laimės nenusipirksi, tačiau įsigysi kosmetikos, o tai yra didžiausia laimė” – na, gerai, kažkas panašaus, tačiau tikime, kad mus tikrai supratai.
Visiškos kosmetikos maniakės mums pritars, kad jų vyrai jau tikrai burnoja dėl tiek daug išleidžiamų pinigų grožio reikaliukams, bet ką daryti, jei visko labai nori? Pirkti pigiau! Kalbame apie tai, kas yra tikrai vieša paslaptis – tai kompanija Makeup Revolution, kuri dažnai lyginama su didžiausiomis ir prabangiausiomis kosmetikos kompanijomis, nes siūlo panašius gaminius gerokai pigiau. Mes sakome – na ir kas, kad taip daro? Svarbu, kad būtų kokybiška, klienčių atsiliepimai rodo, kad pigmentacija, išsilaikymas ir pasidengimas yra puikūs. Apžvelkime kelis produktus, kurie yra tikri hitai ir savo kokybe yra pranokę visus ir tuos, kurie yra patys populiariausi!

MUR banner

Sutarkime taip, kad eisime palengva, pradedant nuo tokių, kuriuos vertiname žodžiais “labai geras” iki tokių, kuriuos tiesiog būtina turėti ir “negalime gyventi be jo“.
Pirmiausiai – tai lūpų dažai, nuo kurių sunku atitraukti akis vien pamačius kainą. Ji tokia žema, kad nori nenori, vistiek supranti, kad reikia pabandyti. Lūpų dažai pasižymi itin gera pigmentacija ir minkšta, tokia vaškine konsistencija, kuri lyg prilimpa prie lūpų bei žada tikrai ilgą išsilaikymą ant lūpų. Daugiau, atrodo, nieko negali ir reikėti – na, nebent geros spalvų gamos, tačiau tikrai žinome, kad šiais metais nieko nėra populiariau už nude ir raudoną spalvas, o Makeup Revolution asortimente tikrai tokias rasi. Na, ir vieną labai drąstišką ir tokią, kuri tiktų kiekvienai, tačiau net ir mes dar savyje neturime tiek drąsos – tai juoda. Šventėms išbandysime, bet kasdienai būtų pernelyg ekstremalu. O ką manai Tu?

Kylame laipteliu aukščiau ir čia mus pasitinka netgi 144 atspalvių šešėlių paletė, kuri žada išpildyti kiekvienos norus. Visgi, spalvos pigmentuotos, lengvai sklaidomos ir ilgai išliekančios. Kam turėti 10 palečių, kai gali turėti vieną, talpinančią visas populiariausias spalvas? Na, užims nemažai vietos, bet džiugu, jog yra plona ir gali puikiai puikuotis it paveiksliukas, kurį panaudosi savo kūrybai išreikšti. Paletėje daugiau žėrinčių spalvų nei matinių, bet ir pastarųjų nemažai – ak, kokios didžiulės galimybės atsiveria, kiek makiažų galima susikurti, tinkančių tiek dienai, tiek vakarui…

123

Trečiojoje vietoje mūsų laukia I Heart Makeup Death By Chocolate šešėlių paletė, kuri yra sulyginama su Too Faced kompanijos palete – tikra tiesa, viskas panašu – tiek pati pakuotės išvaizda, kuri primena apkramtytą šokoladą, tiek šešėlių išdėstymas, tiek… pačios spalvos. Gal pasikartosime, bet kam išlaidauti, kai realiai gali gauti viską taip pat, tik žymiai pigiau? Paletėje – žemiškos spalvos, kurių vienos blizgios, kitos – matinės. Nude šešėliai akims niekada neišeis iš mados ir visai nesvarbu, apie kokį makiažą galvoji – rudi, auksiniai atspalviai tarpusavyje puikiai dera, o akcentams panaudok kremines ir juodą spalvas. Visos – pigmentuotos, lengvai sklaidomos ir ilgai išliekančios.

choxp

Panašu, kad mums jau sunku rasti kitokių žodžių išreikšti savajai nuomonei apie Makeup Revolution kosmetiką, tačiau būtent šios kompanijos paletės yra labiausiai giriamos ir geriausiai vertinamos. Prieš uždedant vyšnaitę ant šio deserto, norime paminėti, kad viso ši kompanija-revolucionierė turi 59 rūšių produktus, nekalbant apie skirtingus atspalvius ir t.t. Pasirinkimas toks didelis, kad tinkamą kosmetikos priemonę ras tiek it iš pieno plaukusios baltaodės, tiek tamsaus gymio merginos.

Kodėl kainos tokios mažos? Nes kompanija orientuojasi ne į pakuotes – jų dizainas yra itin paprastas bei minimalistiškas, tačiau visgi gražus ir pačios jos yra tvirtos, kokybiškos –
kompanija orientuojasi į patį gaminį, jo pigmentaciją, konsistenciją – juk tai yra svarbiausia, ar ne?

Po šios trumpos pertraukėlės – pristatome tai, kas yra Makeup Revolution žvaigždė – tai “Iconic” šešėlių paletės. Pasirinkimas – netgi 4 paletės talpinančios po 12 spalvų, vienos į kitą labai panašios ir siūlančios tiek matinius, tiek blizgius atspalvius. Manome, kad nuo šiol akių makiažas bus toks pats geras kaip ir naudojant bet ką, kas kartais viršija mūsų išlaidas.

Makeup Revolution mums asocijuojasi su tokia kompanija, kuri, atrodo, visai neseniai įžengė į pasaulį ir tarė – “dabar mes jums suteiksime kokybiškus produktus, apie kuriuos ilgai svajojote, tik ženkliai pigiau”. Ir taip tikrai yra. Tiesa, jie to nesakė – pačios sugalvojome, tačiau parašėme tikrai taikliai, ar ne? Kasdieną gražios ir turinčios dar pinigėlių naujiems bateliams!