Savaiminis įdegis duše? Misija įmanoma su St. Tropez In Shower!

Su kuo pirmiausia asocijuojasi šiltos dienos? Žinoma, su saule ir įdegiu! Juk saulės parusvinta oda simbolizuoja sveikatą ir grožį, įdegis paslepia nuovargio žymes ir smulkius odos defektus. Kadangi išvykti į šiltus kraštus ne visi turime laiko ir galimybių, o nesaikingai kaitintis soliariumuose nėra sveika, be to, norimam įdegiui sukurti prireikia ne vienos savaitės, siekdami greičiau pasikviesti pavasarį, neretai ieškome kosmetinių priemonių auksiniam įdegiui sukurti, kurių pasirinkimas grožio rinkoje tikrai nemažas.

 

in shower

 

 

Topbeauty.lt puslapyje galite rinktis iš plataus dviejų pripažintų savaiminio įdegio kosmetikos gamintojų – St.Tropez ir St. Moriz produktų asortimento. Dažniausi tokių priemonių tipai yra savaiminio įdegio losjonai ar kremai, išliekantys ant odos tam tikrą laiką arba nuplaunamos įdegio priemonės, leidžiančios ilgiau neprisirišti prie susikurto vasariško įvaizdžio. Greta tokių įprastų produktų, Lietuvą neseniai pasiekė užsienio rinką jau praeitą vasarą užkariavusi ir ne tik puikių atsiliepimų, bet ir įvairių apdovanojimų sulaukusi St. Tropez inovacija – Gradual Tan In Shower palaipsninio įdegio losjonas, skirtas naudoti duše. Taip taip, būtent duše! Ir visas procesas, kaip žada gamintojas, trunka tik 3 minutes, kas taip vilioja nuolatos skubančius ir daug laiko grožio procedūroms skirti negalinčius. Labai keista, bet ši naujiena mūsų šalies grožio tinklaraščiuose dar nėra įvertinta, todėl su malonumu ir smalsumu tai padarysiu aš.

 

Pasak gamintojo, šis losjonas, reguliariai naudojamas duše, padeda pasiekti sveikai atrodantį įdegį, tinkantį visiems odos tonams, be to, yra paprastai naudojamas ir nepalieka dryžių, o jo sudėtyje esantis saldžiųjų migdolų aliejus užtikrina iki 24 h trunkantį odos drėkinimą. Ir naudoti jį labai paprasta – nusiprausus duše po šiltu vandeniu, drėgną odą tereikia kruopščiai ir gausiai ištepti losjonu, palaukti 3 minutes ir vėl nusiprausti, tik šįkart nenaudojant jokių prausiklių.

 

Pirmiausia akį patraukė išties graži gaminio pakuotė – tropikų jūras primenantys švelnūs žalsvai melsvi spalviniai motyvai su vandens lašelių imitacija. Rankai labai malonus ir netipinis, ergonomiškas tūbelės šonų užapvalinimas, o patikimai užsifiksuojantis dangtelis garantuoja, kad atsitiktinai paversta ar transportuojama priemonė neištekės ir nuostolių dėl to nepatirsime. Skubantiems ar tiesiog nemėgstantiems skaityti gaminio aprašymo, ant pakuotės pateiktos aiškios vizualinės instrukcijos, kurios padės nesuklysti neįprastame šios įdegio priemonės naudojime. Losjonas gana tirštas, švelniai gelsvo atspalvio, o jo kvapas nėra stiprus ar erzinantis, man jis priminė lengvą mėtinės gumos aromatą.

 

preiles Nuotrauka iš: preiles.wordpress.com

 

Panagrinėjus netrumpą gaminio sudėtį, iškart po vandens randame saugius ingredientus – savaiminio įdegio medžiagą dihidroksiacetoną, saldžiųjų migdolų aliejų, skirtą odai minkštinti ir švelninti, emulsiklį dietilheksilo natrio sulfosukcinatą, vidutinio saugumo putas sudarantį ir tirštinantį kokamidopropilo betainą bei naudingą odos drėkiklį gliceriną. Sudėtyje dar aptinkame eilę saugių ir keletą vidutinio saugumo stabilizuojančių ir minkštinančių medžiagų bei tirpiklių, rišiklių ir putas sudarančių priedų, kurių dalis gali kimšti poras ir erzinti odą. Nedžiugina nemaža įvairovė kvapiklių bei neigiamai vertinamas konservantas fenoksietanolis, tačiau guodžia, kad pagrindinė dalis odą alerginančių ir erzinančių medžiagų randamos jau sąrašo pabaigoje, kas rodo nedidelius jų kiekius produkte. Smagu, kad nerandame tokių medžiagų kaip parabenai ar SLS, be to, jokie St. Tropez gaminiai nėra išbandomi su gyvūnais, o produktų pakuotės yra perdirbamos. Vis dėlto, losjono sudėtyje aptinkame net 10 vidutinio saugumo ir 3 nesaugias sudedamąsias dalis, į ką turėtų atkreipti dėmesį itin jautrios ir alergiškos odos savininkai.

 

pakuote Nuotrauka iš: preiles.wordpress.com

 

Nors žinome, kad prieš pradedant dirbti su savaiminio įdegio kosmetika būtina tinkamai paruošti odą – atlikti depiliaciją ir šveitimą, kad dirbtinis įdegis pasidengtų kuo lygiau, ir aš, kruopščiai besilaikydama šių taisyklių, minėtų procedūrų nepraleidau, tačiau supratau, kad ir be jų losjonas nepaliktų jokių netolygaus įdegio dryžių. Kaip ir parašyta instrukcijoje, po maudynių, nuo kūno nubraukusi perteklinius vandens lašelius, dar drėgną odą sukamaisiais judesiais labai sąžiningai ištepiau pakankamu losjono kiekiu. Nors jis putojo ir labai saikingai, tačiau, mano nuostabai, naudojosi gana taupiai ir dengėsi gražiai. Tik štai čia susimąsčiau dėl nurodytų 3 minučių. Kadangi viso kūno ištepti per akimirką neįmanoma, vienos odos vietos „gauna“ losjono dozę anksčiau, dėl ko jis išbūna ten ilgiau nei kitose. Taigi, kyla dilema, kada pradėti skaičiuoti veikimo laiką ir kaip, kad „nenuskriausti“ vėliausiai padengtų odos plotų? Visgi nusprendžiau tas 3 minutes atskaičiuoti tik ištepusi visą kūną. Sakote 3 minutės yra labai trumpas laiko tarpas? Ir taip, ir ne! Dar kartą įsitikinau, kad laiko suvokimas priklauso nuo to, kur esame ir ką veikiame. Patikėkite, tris minutes praleisti vėsiame vonios kambaryje drėgna oda nėra labai malonu, bet rezultatas vertas pastangų, o tą laukimo laiką galima prasmingai panaudoti lepinant veidą kauke ar valantis dantis. Pagaliau palindusi po šiltu dušu ir nusišluosčiusi įsitikinau, kad rankšluostis liko švarutėlis, be jokių priemonės pėdsakų, kita vertus, juk įdegio medžiagos dar tik pradės veikti. Neilgai trukus jų veikimą įrodė atsiradęs specifinis ir daugelio labai nemėgstamas „keptų sausainių“ arba, kaip kiti sako, „keptos vištos“ kvapas. Nemėgstu jo ir aš, bet, matyt, kol kas tenka susitaikyti su tuo, kad savaiminio įdegio medžiagų, neturinčių šio šalutinio efekto, mokslininkai dar nesukūrė, bet, vertinant pažangos tempus, ko gero, galime tikėtis ateityje sulaukti ir tokio kvapo neturinčios įdegio kosmetikos.

Tik palaipsniui kuriamas įdegis gali būti tolygus

Ryte mane nudžiugino labai lengvas, švelnaus auksinio atspalvio kūno įdegis, vos tonu ar keliais tamsesnis už buvusią odos spalvą, o nerimas, ar įmanoma pačiai lygiai išsitepti nugarą, nebekankino. Viena vertus, nekantriuosius toks menkas pirminis rezultatas gali ir nuvilti, tačiau reikia prisiminti, kad tik palaipsniui kuriamas įdegis gali būti tolygus, o tai savaiminio įdegio priemonių naudojimo debiutantams labai svarbu. Ką dar reikėtų paminėti? Ogi ilgai išliekantį odos švelnumą ir lygumą, kuriam nereikėjo jokių papildomų kūno losjonų ar kremų. Kol kas negaliu pasakyti, ar šviesių drabužių šis losjonas tikrai netepa – tai teks išsiaiškinti atšilus orams ir tamsią aprangą pakeitus lengvomis, pastelinėmis spalvomis, tačiau, valydama kaklą miceliniu vandeniu sudrėkintu vatos padeliu, žymių spalvinių pokyčių nepastebėjau, o tai drąsina, kad ir šviesios suknelės sugadintos nebus. Tiesa, šios priemonės nenaudojau veidui, nors, paskaičius atsiliepimus, yra ją naudojančių ir taip, o nei ant pakuotės, nei gamintojo puslapyje jokių kontraindikacijų dėl veido odos taip pat nėra. Vis dėlto, atsižvelgus į gaminio sudėtį ir turėdama problematišką odą, tokiam eksperimentui kol kas nesiryžau.

 

blogas Nuotrauka iš preiles.wordpress.com

 

Apibendrinant, St. Tropez Gradual Tan In Shower palaipsninio įdegio losjonas man tikrai patiko, nors ir nesu dirbtinio įdegio kosmetikos mėgėja. Pagrindiniai jos privalumai – lengvas ir greitas naudojimas, nepriekaištingas rezultatas, gražus atspalvis, ilgalaikis odos drėkinimas, įdegio stiprumo reguliavimas pagal savo norus ir skalsumas, kas kiek atperka nemažą gaminio kainą. Nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti! O ar žinote, kas dar labai tiktų prie auksinio įdegio, pasitinkant šv.Valentiną? Ogi aistringai raudonos lūpos! Siūlau išmėginti man patikusį skaisčiai raudonos spalvos Sleek Makeup Matte Me matinį, ilgai išliekantį lūpų kremą Rioja Red. 

 

Nuoširdžiai – Jūsų Preilė ♥

https://preiles.wordpress.com/