St. Moriz – nepriekaištingo savaiminio įdegio garantas

„Tobulas įdegis“, „švelni lyg aksomas oda“ – šiuos komplimentus paprastai moterys išgirsta tik vasarą. Tačiau kuri dailiosios lyties atstovė nenorėtų, kad šie jos ausiai ir širdžiai malonūs žodžiai skambėtų ne tik tuomet, kai saulė kaitina it pašėlusi, bet ir, tarkime, lietingą rudenį ar šaltą žiemą?.. Manote, tai neįgyvendinama? Klystate. Ši grožio svajonė akimirksniu virs realybe, išbandžius visame pasaulyje garsaus britų prekės ženklo „St. Moriz“ savaiminio įdegio produkciją.

St moriz pagrindine foto
Kodėl būtent „St. Moriz“? Todėl kad sąvokos „natūralus ir sveikas įdegis“, „pasakiškai švelni, sudrėkinta oda“ ir „prieinama kaina“ neatsiejamos nuo šio prekės ženklo nuostabios savaiminio įdegio produktų ir įdegio išlaikymo produktų kolekcijos. Rezultatas, naudojant „St. Moriz“ priemones, pateisins kiekvienos vartotojos lūkesčius, mat šioms grožio priemonėms pagaminti naudojamos tik aukščiausios kokybės sudedamosios dalys.

 

Bet tai dar ne viskas. Didžiojoje Britanijoje įkurtoje modernioje įmonėje sukurptos „St. Moriz“ savaiminio įdegio priemonės ne taip lengvai išvysta dienos šviesą: sukūrus naują produktą, pirmiausia jį išmėgina „St. Moriz“ komandos ekspertai ir tik tuomet, įveikus kruopštų tyrimų ir išbandymų lauką, savaiminio įdegio priemonė išleidžiama į pasaulinę grožio rinką.

St Moriz tan 5

 

Kodėl „St. Moriz“ produktai gaminami būtent Didžiojoje Britanijoje? Greičiausiai nustebsite sužinojusios, kad būtent ši šalis tituluojama kaip savaiminio įdegio produkcijos karalienė, mat ji garsėja pačiais naujausiais ir pažangiausiais moksliniais tyrimais bei inovacijomis savaiminio įdegio produktų srityje.

2008 m. Didžiojoje Britanijoje pristatyto „St. Moriz“ prekės ženklo tikslas – leisti savo vartotojams mėgautis nepriekaištingu savaiminiu įdegiu. Per itin trumpą laiką „St. Moriz“ savaiminio įdegio priemonės išpopuliarėjo visame pasaulyje.

St Moriz tan 1

Nuo 2011 metų šio prekės ženklo produkcija kone kasmet „nuskina“ geriausio produkto titulą. Beje, 2013-aisiais vos per tris mėnesius „St. Moriz“ priemonės pelnė net tris apdovanojimus. Argi tai neįspūdinga?

St Moriz tan 2
Kitas „St. Moriz“ prekės ženklo sėkmės „arkliukas“ – prieinama kaina. Gerokai daugiau nei milijonas šios produkcijos vartotojų interneto komentaruose dažnai akcentuoja:

„St. Moriz“ – tai tobulas įdegis už gerą kainą.“

Tad ar sėkmingas šio prekės ženklo gyvavimas šiandien neįrodo, kad išskirtinumas ir labai aukšta kaina ne visada yra geras derinys norint pasiekti puikių rezultatų ir pasaulinį pripažinimą? „St. Moriz“ pavyko pakeisti šią nuostatą amžiams.

St Moriz tan 4
Dėl plataus „St. Moriz“ savaiminio įdegio produktų pasirinkimo ir ypatingos jų sudėties dabar kiekviena moteris ir mergina gali mėgautis įdegusia oda bet kuriuo metų laiku ir nesukti sau galvos dėl žalingo saulės spindulių ar soliariumų poveikio. Beje, šios inovatyvios iš Didžiosios Britanijos atkeliavusios grožio priemonės yra ideali išeitis blyškios odos savininkėms ir toms, kurioms medikai kategoriškai draudžia mėgautis saulės voniomis.

rekomenduojame