Plaukų stilius, kuris taps ateinančios vasaros hitu!

Puikus metas garbanėms ir banguotų plaukų savininkėms – pastaruoju metu itin išpopuliarėjo plaukų stilius, kurį galima laikyti 2016 m. valiūkiškų paplūdimio bangų variacija – Janis Joplin įkvėptos tankios, išsidraikiusios paplūdimio bangos. Toks plaukų stilius įkvėpė kitas šiuolaikines įžymybes prikelti šią šukuoseną antrajam gyvenimui ir paversti ją nepamainoma vasaros ir artėjančių muzikos festivalių metu. Kuo ji ypatinga? Tai apžvelgsime šiame straipsnyje.

vanessa-garbanoti-plaukai- pagr

Aštuntasis dešimtmetis yra neįsivaizduojamas be politinių reformų, moterų išlaisvėjimo ir visa tai įprasminančių roko, folko, bliuzo, punk ir dar begalės muzikos stilių, aukštinančių žmogaus laisvumą ir teisę kovoti dėl savo teisių. Tokioje revoliucingoje aplinkoje išpopuliarėjo ir viena ryškiausių atlikėjų – Janis Joplin, kurią netgi galima laikyti to dešimtmečio ikona ne tik muzikoje, bet ir stiliuje. Dievinanti eklektiką, Janis gebėjo suderinti tiek aprangos stilių, tiek tą ypatingą laisvumo būti savimi jausmą, kurį išreiškė ne tik jos požiūris į muziką, gyvenimą, bet ir vešlūs, nevaldomi plaukai – tokie, kaip ir jos asmenybė…

janis-ikona-tekste

Šiuo metu tokiu plaukų stiliumi itin susižavėjo Vanessa Hudgens ir Selena Gomez, kurios nustebino purių ir vešlių garbanų šukuosenomis neseniai vykusių pasaulinių muzikos renginių metu. Toks plaukų stilius nesvetimas ir modeliui Frederikke Sofie, kuriai toks plaukų stilius tapo jos skiriamuoju ženklu mados pasaulyje. Visgi būtent Vanesos Hudgens itin purių, tankių ir nevaldomai besidraikančių banguotų plaukų stilius yra garbinamas ne tik mados gerbėjų ir naujų tendencijų medžiotojų, bet ir plaukų stilistų.

Nors V. Hudgens plaukų stilius ir yra profesionalių plaukų stilistų nuopelnas, kurio efektą sustiprina dar ir dirbtinių plaukų sruogos, tačiau stilistai tikina, jog tokį plaukų stilių norinčioms susikurti merginoms, kurios turi natūraliai garbanotus ar banguotus plaukus – vienas juokas! Užuot tiesinusios juos plaukų tiesintuvu, artėjantį sezoną imkitės priešingos strategijos – naudokite purškiamą kondicionierių, garbanų kremą ir galiausiai, džiovinkite plaukų džiovintuvu. Norint išgauti pagrindinį šukuosenos efektą gaivališką plaukų purumą – 70-ųjų stiliaus dvelksmą, stlistai siūlo šukuoti tik plaukų galus, kas pridės dar papildomos apimties Jūsų plaukams.

banguoti-plaukai-tekste

Merginoms, kurių plaukai tiesūs ir norinčioms sukurti šį plaukų stilių, gali prireikti papildomos pagalbos ir šiek tiek daugiau laiko. Tokiu atveju, reiktų laikytis kiek kitokios strategijos nei garbanėms – pasitelkti į pagalbą plaukų stilizavimo įrankius – plaukų garbanojimo žnyples ir kantriai sukti plaukų sruogas, kurias iškart po to siūloma perbraukti plaukų šepečiu, kad būtų suteiktas vešlių garbanų efektas. Labai svarbu teisingai laikyti garbanojimo žnyples, kad būtų išgautas reikiamas efektas – rekomenduojama plaukų sruogą suimti bent penkiais – dešimčia centimetrų (priklausomai nuo plaukų ilgių) toliau nuo plaukų šaknų ir sukti ją aplink garbanoklį, nepamirštant kaitalioti pusių – jei vieną sukate į veido pusę, tuomet kitą reiktų sukti kita kryptimi, kad būtų išgautas natūralumo efektas.

Taigi šį pavasarį – vasarą visos – tiek garbanės, tiek tiesiaplaukės, turi puikią galimybę susikurti laukinių, laisvai išsidraikiusių J. Joplin garbanų efektą, kuris nepakartojamai atrodys artėjančių muzikos festivalių metu. Tereikia noro ir pirmyn!

Remiantis allure.com, anightwithjanisjoplin.com.

rekomenduojame