Išeitis pavasarį – greitas įdegis namuose su St. Moriz putomis

Orams po truputėlį vis šiltėjant, kūną atidengsime vis dažniau ir daugiau. Norisi atrodyti gundančiai ir kerinčiai, tačiau yra viena problemėlė – kūnas po žiemos baltut baltutėlis – tai visai neatrodo seksualiai. . .  Kuomet yra problema – yra ir sprendimas, apie kurį ir papasakosime plačiau – tai St. Moriz savaiminio įdegio putos, kurias naudoti – itin paprasta, o rezultatas matyti iš karto!

st-moriz-pagrindinis

St. Moriz savaiminio įdegio putos garantuoja laipsniškai didėjantį įdegį įgaunamą vos per 3 valandas – akivaizduos rezultatas matosi vos aplikavus priemonę ant kūno. Visgi norint, kad jis būtų dar intensyvesnis, reikia palūkėti kelias valandas, po kurių liksi tokiu rudu kūnu, lyg ką tik būtumei grįžusi iš puikių atostogų. Beje, priemonė tinka ir skubančioms! Putos itin greitai susigeria, o dėl intensyvios produkto spalvos yra itin lengva pamatyti, ar viską gerai išsklaidei ir lygiai padengei. Naudojimas – itin paprastas:

  • Duše ar vonioje reikia  itin gerai nuplauti ir nušveisti kiekvieną kūno vietelę su šveitikliu – ypatingai alkūnes, kelius, pėdas, pečius ir krūtinę. Padirbėk, kad pašalintumei visas negyvas kūno ląsteles, kurios neleistų padengti putų gražiai ir lygiai.

st-moriz-tekste

  • Leisk kūnui išdžiūti – turi būti 100% sausas! Tuomet – ant kempinės-aplikatoriaus suplakusi St. Moriz putų buteliuką, spausk dozatorių kelis kartus ir kempine trink pasirinktą kūno vietą – pradėkime nuo kojos, kurią reikia itin atidžiai padengti – rekomenduojame pradėti nuo blauzdos vidurio ir viską lengvai sklaidant į šonus, taipogi ir aukštyn bei žemyn – kulkšnis ir kitas pėdos vietas tepk visai mažu likučiu, kadangi tokioje mažoje kūno vietoje sunku viską gerai išsklaidyti. Nepamiršk atidžiai patepti kelių bei kojos sulenkimo vietos. Toliau po truputėlį keliauk link šlaunies, kuriai tikrai prireiks dar bent vieno dozatoriaus spustelėjimo. Viską gražiai ir lygiai išsklaidyk – stebėk, ar nepalikai jokių neaiškių dėmelių. Toliau – lygiai taip pat su visu kūnu. Nugarai ir sėdmėnims padengti gali pasikviesti ką nors į pagalbą (pavyzdžiui, savo vaikiną).

st-moriz-aplikavimas-ant sauso-kuno

 

  • Svarbiausia dalis – jokio konktakto su vandeniu ateinančias tris valandas (arba tiek, kiek planuoji laikyti įdegį – galbūt jo užteks švelnesnio?). Netyčia užkritęs lašelis gali ne tik palikti dėmelę, bet ir nutekėti, taip palikdamas visą takelį, kuris atrodys netgi kiek purvinas bei sugadins visą Tavo idėtą darbą. Tiesa, jokių kitų priemonių taip pat nepatariame naudoti – ne tik vandens, bet ir kremų.
  • Ateinančias 3 valandas įdėmiai stebėk savo kūną ir tai, kaip jis po truputėlį tampa vis rudesnis. Atskleisime ir mažą paslaptį – nieko tokio, jei ir netyčia užmigsi su šia priemone ant kūno – juk visoms žinomas šios priemonės privalumas yra toks, jog ji visiškai netepa patalynės ar drabužių! Pasiekusi norimą tamsumą, žinok, kad sekantis žingsnelis jį truputėlį sumažins, tad rekomenduojame išlaikyti St. Moriz priemonę ant kūno visas 3 nurodytas valandas.

 

st-moriz-tekste-priemone

 

  • Kai esi patenkinta savo kūno spalva, keliauk į dušą ir pastovėk po tekančiu vandeniu kelias minutėles – šiukštu nenaudok jokių prausimosi priemonių! Leisk nutekėti vandeniui, kuris šiek tiek nuplaus įdegio atspalvį, tačiau sulygins ir taip užsitvirtins.Naudoti kitų priemonių kūnui tokių kaip losjonas, kremas, sviestas  tikrai nereikėtų – viskas tam, jog išsaugotumei gražų įdegį. Pasistenk nenaudoti jokios dušo želė ateinančias 24 valandas.

Viskas! Tu esi pasiruošusi!

Dar vienas privalumas, kurio negalime nepaminėti – priemonė yra itin taupi – putų konsistencijos produkto užtenka beveik pusei metų. Na, o įdegio efektas išlieka savaitę, po truputėlį blukdamas. Norint jį dar labiau suintensyvint – pakartok procedūrą.
Tiesa, jei klausi, ar yra tas “viščiuko kvapas”, būdingas savaiminio įdegio priemonėms, tai taip, yra, tačiau tris valandas tikrai galima pakentėti dėl nuostabaus rezultato.

Priemonės privalumai – ne tik puiki kaina, skalsumas ir taupumas, bet ir itin didelis efektyvumas. Taigi šios priemonės negalime nerekomenduoti išbandyti pavasarį – kartą pabandžiusi, suprasi, jog tai – viena geresnių savaiminio įdegio priemonių, kurią esi tepusi ant savo kūno!

rekomenduojame