Klientė Vasarė išbandė The Konjac Sponge 100% Pure kempinėlę

Veido valymas yra be galo svarbus, jei norite turėti gražią odą. Tą atspindi ir siūlomų priemonių gausa. Nuo kosmetikos (miceliniai vandenys, pieneliai, įvairiausi prausikliai, aliejai) iki elektrinių prietaisų ar šepetėlių. Konkurencinėje kovoje jau daugybę metų nenusileidžia ir Konjac veido prausimo kempinėlės, pas mus atkeliavusios iš tolimųjų rytų.

TopBeauty.lt Facebok paskyroje ieškojome savanorių, kurios nėra patenkintos savo odos būkle ir norėtų išbandyti jau spėjusias išpopuliarėti Konjac kempinėles, 100% pagamintas iš Konnyaku augalo šaknies. Merginų paprašėme fiksuoti savo patirtį nuotraukomis ir parašyti atsiliepimus, pojūčius naudojant.

vasare

Vasarei iškeliavo „The Konjac Sponge“ 100% Pure veido kempinėlė

 

Vasarė apie save, veido odą ir jos priežiūros rutiną: Esu Vasarė. Galbūt jau žinai mane kitu, Vinilinos vardu – taip vadinasi mano tinklaraštis, kuriame nemažai blevyzgoju apie grožį. Taip jau gavosi, kad tinklaraštis gimė iš mano odos problemų. Pradėjusi domėtis, kodėl mano oda tokia, o ne kitokia, taip pat bandant išspręsti įvairius jos netobulumus, apie rezultatus užsinorėjau papasakoti ir kitiems. Tad kokia ta mano oda? Riebi. Pasiutusiai riebi. Žinot tuos šviečiančius disko kamuolius, kuriuos neretai galima išvysti amerikiečių filmuose? Na, taip mano veidas atrodo vidury dienos.

Negana to, jau nemažai metų kamuoja aknė. Tiesa, ji nėra pačios sunkiausios formos, o pastaruoju metu spuogų gerokai apmažėjo, tačiau skaičiuodama devynioliktus metus vis dar susiduriu su bėrimais, ypač skruostų – rodos, taip kompensuojama švari kakta ir smakras. Žodžiu – situacija matyti nuotraukose.

Būtent todėl itin susidomėjau „The Konjac Sponge“, kurią, kaip turbūt žinote, galima rasti TopBeauty.lt el. parduotuvėje.

Štai, kaip atrodė jos oda prieš kempinėlės testavimą: 

vasare1 Vasarė prieš The Konjac Sponge naudojimą

Po dviejų dienų: Pirmą kartą paėmus „The Konjac Sponge“ į rankas, jausmas buvo keistas: viena vertus, kempinėlė lengva kaip plunksna, kita vertus – tvirta kaip akmuo, delne nesuspausi. Visgi sudrėkinus ji tampa minkšta kaip ir kiekviena kempinė. Tad šiek tiek šilto vandens, jei reikia – mėgstamo prausiklio, ir Konjac paruošta naudojimui.

Pati ja tiesiog švelniai, sukamaisiais judesiais trinu ir valau odą. Jausmas neapsakomai malonus, nes gaunasi toks tarsi odos masažas. Taip stimuliuojama kraujotaka ir skatinamas ląstelių atsinaujinimas. Kartu ir labai švelniai eksfolijuojama – sakydama „labai švelniai“ turiu omeny, kad kempinėlė tiks net ir jautriausios odos savininkėms. O štai po procedūros veidas lieka švelnus ir švarus, taip pat naudodama kartu su prausikliu, pašalinu makiažo likučius (iš pradžių makiažą valau su miceliniu vandeniu).

Tai štai, Konjac naudoju jau dvi dienas. Žinoma, tai nėra labai didelis laiko tarpas ir nuotraukose milžiniški pokyčiai neatsispindi, tačiau pastebėjau, kad odos reljefas tapo lygesnis, nosį apsėdę juodi inkštirai – gerokai apmažėję, o ir apskritai poros švaresnės. Tai tiek – vos po dviejų dienų. Kas laukia toliau? Pamatysime po savaitės ir dviejų.

vasare2 Vasarė po 2 dienų The Konjac Sponge naudojimo

Po savaitės: Iš esmės pagrindinius akcentus apie Konjac kempinėlę sudėliojau jau po dviejų dienų naudojimo, tačiau po savaitės tuos aspektus norėtųsi aptarti dar plačiau. Visų pirma, eksfolijavimas – esu įpratusi odą šveisti per savaitę kartą, o kadangi oda riebi, imu kiek „agresyvesnius“ šveitiklius su grūdeliais. Visgi kasdien naudojusi Konjac kempinėlę, pasibaigus savaitei pastebėjau, kad nebesinori dar atskiros šveitimo procedūros. Oda buvo švelni, be jokių šerpetojimų ar pan. Turbūt galima daryti išvada, kad Konjac tikrai praktiškai nejaučiamai, labai švelniai šveičia odą, pašalindama negyvas odos ląsteles. Nors nesu kosmetologė, darau prielaidą, kad greičiausiai toks kasdieninis šveitimas yra net geresnis ir efektyvesnis nei agresyvesnis kas savaitę – veido oda taip netraumuojama ir neišsausinama. Jei šitokio požiūrio laikysiuos ir praėjus dar savaitei, turbūt atskirų šveitiklių apskritai atsisakysiu.

Toliau, inkštirų ir porų valymas. Ši problema nekankina mano visos odos, tik vieną konkrečią zoną – taip, nosį. Ko tik nebandžiau: ir juosteles, ir kaukes, ir prausiklius, niekas didelio skirtumo nepadarydavo. Konjac kempinėlė irgi nepadarė stebuklo per vieną dieną, bet reguliariai naudodama pastebėjau, kad inkštirų sumažėjo turbūt kokiais gerais 70 procentų! Su problema kovosiu dar toliau, tačiau jei kankina užsiteršusios poros, Konjac kempinėlę verta išbandyti.

Galiausiai – odos reljefo lyginimas ir kraujotakos aktyvinimas. Dėkui Dievui, įvairių sunkiai pagydomų randelių spuogai man niekada nepaliko, tačiau visgi rausvos dėmelės lieka. Taip, jos išnyksta, tačiau gali išnykti tiek po savaitės, tiek po dviejų mėnesių (dažnesnis pastarasis variantas). Be to, tuo tarpu atsiranda nauji spuogeliai ir naujos dėmės po jų… Visgi pastebėjau, kad naudojant Konjac kempinėlę dabartinės dėmelės, lyginant su tuo, kaip atrodė praeitą savaitę, gerokai pašviesėjo – manau, kad kitą savaitę išnyks apskritai. Plius, mano oda ties smakru ir aplink nosį yra įgimtai rausvesnė – tas rausvumas taip pat šiek tiek sumažėjo, kuo labai džiaugiuosi, nes jis man kelia dar didesnį nekomfortabilumo jausmą nei spuogai. Ir turbūt vėlgi aktyvus kiekvienos dienos veido masažas su Konjac kempinėle padarė savo.

vasare3 Vasarė po savaitės The Konjac Sponge naudojimo

Po dviejų savaičių: Turbūt galiu teigti, kad visgi galutinė nuomonė buvo susiformavusi jau po savaitės – manau, tai tik įrodo, kad Konjac kempinėlė savo naudą ir efektyvumą atskleidžia greitai. Praėjus 2 savaitėms tegaliu patvirtinti jau padarytas išvadas.

Kempinėlė tiks net jautriausiai odai – kasdieninis naudojimas neturėtų sudirginti. Be to, puikiai atstos šveitiklį: manasis jau stovi užkištas kažkurioje spintelėje. Konjac tinkama makiažui nuvalyti arba jo likučiams galutinai pašalinti, o ryte, dėka masažo, pabudina odą.

Kempinėlę labai verta išbandyti ir problemiškos odos savininkėms, nes, prisiekiu, seniai bebuvau aptikusi priemonę, kuri taip gerai išvalytų veido poras. Negana to, mažina paraudimą, oda tapo skaistesnė ir švaresnė. Ar rekomenduoju? Taip!

vasare4 Vasarė po 2 savaičių The Konjac Sponge naudojimo