NO MAKEUP: Nebesislėpk po makiažu! Ar išdrįsi sekti Alicia Keys pavyzdžiu?

Nėra jokių abejonių, kad dainininkė bei aktorė Alicia Keys yra graži, talentinga, stipri moteris. Ir žinote ką? Ši žvaigždė nusprendė visiškai atsisakyti makiažo! Pati Alicia sako, kad prieš pradėdama kurti savo naująjį albumą, sudarė sąrašą dalykų, kurie neleido jai būti savimi. Sąraše atsidūrė ir šių dienų moterų įvaizdį formuojantys stereotipai. Jie diktuoja, kad moteris turi būti seksuali, liesa, visada nepriekaištingai atrodyti. Tai neįmanoma, todėl daugelis moterų slepiasi po storu makiažo sluoksniu ir pamišta būti savimi.

alicia

Darydama fotosesiją savo naujo albumo viršeliui, dainininkė nenaudojo jokio makiažo. Alicia išdrįso tą padaryti į fotosesiją atvykusi tiesiai iš sporto salės. Buvo baisu, buvo nejauku! Ir nedrąsu publikuoti nuotraukas pasauliui. Galiausiai viena šios fotosesijos nuotraukų ir tapo albumo viršeliu.

 

Anot dainininkės, ši fotosesija privertė susimąstyti, pasijusti laisva, todėl moteris nusprendė nebeslėpti savo veido ir tikisi, kad taip pat paskatins moteris mažiau paisyti stereotipų. Alicia jokiu būdu nepasisako prieš makiažą ir savo idėjų primygtinai nebruka. Kaip ji pati teigia, moteris myli lūpų blizgį, lūpdažį ir akių pravedimą, tačiau nebenori slėpti nei savo veido, nei minčių, nei svajonių, nei sielos.

 

Ir iš tiesų moters „no makeup“ idėja neapsiribojo vien fotosesija albumo viršeliui. Pati Alicia Keys visiškai be makiažio pasirodė MTV vaizdo klipų apdovanojimuose. Ar jūs išdrįstumėte žengti raudonuoju kilimu visai nepasidažiusios? Drąsu!

 

Na, o vienos garsios moters pavyzdžiu ėmė sekti ir kitos. Pvz., prie idėjos prisijungė ir dainininkė Beyonce, kuri be makiažo pasirodė Kanye West šou. Gerbėjai pripratę ant Beyonce veido matyti toną makiažo, buvo šiek tiek šokiruoti, tačiau pripažinkime, kad dainininkė atrodė tikrai gražiai. Gal iš tiesų reikia išlaisvinti savo veidus nuo makiažo? Sako net mintys tampa laisvesnės. Ką manote? Faktas, kad tokiu atveju savo pinigines plačiau atvertume veido priežiūros priemonėms, ar ne?

380dd41500000578-3779236-image-a-19_1473320648125