Plaukų kaukės namuose: keletas paprastų receptų

Kad plaukas išlaikytų savo struktūrą ir išliktų sveikas, jam reikalingos nedidelės SPA procedūros. Tam puikiai tinka plaukų kaukės, kurios maitina ir gydo plauką. Kasdienė plaukų priežiūra toli gražu neapsiriboja tik plaukų šukavimu, plovimu ir skalavimu. Įvairiais metų laikais plaukams tenka patirti skirtingų iššūkių.

Plaukų kaukės namuose

Ketinate surengti jaukų merginų vakarą namuose su grožio procedūromis? Tam Jums gali padėti profesionalios plaukų kaukės arba namuose išbandyti eksperimentiniai receptai. Dalijamės keliais paprastai plaukų kaukių receptais, kuriuos lengva paruošti namuose.

Vietoj įvairių preparatų gėrimo, galima išbandyti efektyviai veikiančias kaukes, skatinančias plaukų augimą. Viena iš tokių – imbiero kaukė.

  • Imbiero. Ypač šaltuoju metu moterys skundžiasi, jog pradeda slinkti plaukai. Vietoj įvairių preparatų gėrimo, galima išbandyti efektyviai veikiančias kaukes, skatinančias plaukų augimą. Viena iš tokių – imbiero kaukė. Ją pasidarysite labai paprastai: sumaišykite 2 valgomuosius šaukštus malto imbiero miltelių su 4 šaukštais imbiero sulčių. Šia tinktūra įtrinkite plaukų šaknis ir po 60 minučių kruopščiai nuplaukite. Kartokite kas keletą dienų.

  • Želatinos. Ypač populiarios plaukų kaukės su želatinos ingredientų. Teigiama, jog tokia nedidelė spa procedūra atgaivina plauką, praturtina jį, sustiprina ir sustangrina. Vienas paprasčiausių receptų Jums beveik nekainuos nei pinigų, nei laiko. Valgomąjį šaukštą želatinos ištirpdykite vandenyje, šiek tiek pašildykite ir palaukite kol skystis šiek tiek sutirštės. Tuomet sumaišykite mišinį su turimu balzamu ir tepkite ant plaukų. Po 30-40 minučių viską nuplaukite ir mėgaukitės puikiu rezultatu.

  • Alijošiaus. Apie alijošiaus galią ir efektyvumą plaukams rašyti ne tik straipsniai, bet ir ištisos knygos. Norinčioms sustiprinti plaukus, pravartu kartais pasinaudoti alijošiaus turimomis gerosiomis savybėmis. Sutrinkite alijošiaus lapus, įpilkite šaukštą degtinės arba gerai išlaikyto brendžio, sumaišykite su stikline šilto vandens ir gerai įtrinkite į šaknis. Palaikykite 5-10 minučių ir kruopščiai nuplaukite. Tai kaukė, kuri gali būti naudojama po kiekvieno plaukų plovimo.

  • Aliejaus. Silpniems ir sausiems plaukams ypač padeda aliejaus plaukų kaukės. Pasidarykite namuose ne itin sudėtingą variantą iš aliejaus ir avokado. Sutrintą avokadą ir du šaukštus alyvuogių aliejaus sumaišykite ir gauta mase ištrinkite plaukų šaknis. Kaukę palaikykite 20 minučių ir atsargiai nuplaukite, nepalikdami jokių likučių.

rekomenduojame